Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IF Warta

Följ

IF Warta

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 12:00

      Eriksbergs IF Blå (hemma) P-08/09


      14:00
    • 13:00

      Hönö IS (borta) Herrjunior


      15:00
    • 15:00

      Kållered SK vit (borta) F-05/06


      17:00
    • 15:30

      Vallens IF (hemma) P-08/09


      17:30
    • 19:30

      Bergums IF (hemma) P-04


      21:30
  • 2Mån
    v.36
  • 3Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:30
    • 18:00

      Träning Herrjunior


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:45

      Träning P-03


      21:30
    • 20:00

      Utbynäs SK Gul (hemma) P-04


      22:00
  • 4Ons
    • 12:00

      Social träff Oldboys


      14:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning P19


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
    • 18:30

      Hönö IS Röd (hemma) P-10


      20:30
    • 18:30

      Hönö IS Vit (hemma) P-10


      20:30
  • 5Tor
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 18:30

      Träning P19


      20:00
    • 19:45

      Backatorp IF (borta) P-03


      21:45
    • 20:15

      Tölö IF (hemma) P-04


      22:15
  • 6Fre
    • 17:00

      Träning F-05/06


      17:45
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning Oldboys


      19:00
    • 19:00

      Ytterby IS (borta) P-04


      21:00
    • 19:15

      Backatorp IF (hemma) Herrjunior


      21:15
  • 7Lör
    • 10:15

      Träning P-10


      12:00
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 12:15

      Älvängens IK (borta) P-08/09


      14:15
    • 13:00

      Kungsladugårds BK (borta) Herrsenior


      15:00
    • 15:00

      Kållered SK (hemma) P-05


      17:00
  • 8Sön
    • 10:30

      Träning P-08/09


      12:00
    • 12:00

      Guldhedens IK B (hemma) P-07


      14:00
    • 13:15

      Kärra KIF Vit (borta) P-08/09


      15:15
    • 14:15

      Torslanda IK (hemma) P19


      16:15
    • 16:00

      Nol IK (hemma) P-04


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
  • 9Mån
    v.37
  • 10Tis
  • 11Ons
    • Heldag

      GULA HUSET VECKA P-11

    • 12:00

      Social träff Oldboys


      14:00
    • 16:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Hjuviks AIK Vit (borta) P-10


      19:30
    • 17:30

      Hjuviks AIK Blå (borta) P-10


      19:30
    • 18:00

      GFC-Bayern München F-05/06


      19:00
    • 18:00

      Träning P19


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
    • 20:15

      Fässbergs IF/BK Bifrost Lila (hemma) P-05


      22:15
  • 12Tor
    • Heldag

      GULA HUSET VECKA P-11

    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
      Sälöfjord Konstgräs
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00
    • 18:00

      Träning Herrjunior


      20:00
    • 20:30

      GAIS (borta) P19


      22:30
  • 13Fre
    • Heldag

      GULA HUSET VECKA P-11

    • 17:00

      Träning F-05/06


      17:45
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning Oldboys


      19:00
    • 19:15

      Kärra KIF (hemma) P-04


      21:15
    • 19:30

      IF Väster (hemma) Herrsenior


      21:30
  • 14Lör
    • Heldag

      GULA HUSET VECKA P-11

    • Heldag

      Zonlagsturnering - 2019 P-04

    • 07:00

      Intresseanmälan zonlagsturnering P-04


      00:00
    • 09:00

      Zonlagsturnering F-05/06


      18:00
    • 09:15

      Träning P-12/13


      10:30
    • 10:15

      Träning P-10


      12:00
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 14:00

      Hisingsbacka FC (borta) Herrjunior


      16:00
  • 15Sön
    • Heldag

      GULA HUSET VECKA P-11

    • Heldag

      Zonlagsturnering - 2019 P-04

    • 00:00

      Intresseanmälan zonlagsturnering P-04


      16:00
    • 07:00

      Sammandrag 5 mot 5 P-11


      12:30
    • 09:00

      Zonlagsturnering F-05/06


      12:00
    • 10:30

      Ahlafors IF (hemma) P-08/09


      12:30
    • 12:00

      Hönö IS Vit (hemma) P-08/09


      14:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 19:45

      Qviding FIF (borta) P19


      21:45
  • 16Mån
    v.38
  • 17Tis
  • 18Ons
    • Heldag

      GULA HUSET VECKA F-05/06

    • 12:00

      Social träff Oldboys


      14:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning P19


      20:00
    • 18:15

      Öckerö IF Vinröd (hemma) P-10


      20:15
    • 18:15

      Öckerö IF Vit (hemma) P-10


      20:15
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
    • 20:15

      Torslanda IK Svart (hemma) P-03


      22:15
  • 19Tor
    • Heldag

      GULA HUSET VECKA F-05/06

    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning Herrjunior


      20:00
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P19


      20:00
    • 20:15

      Hovås Billdal IF Vit (borta) P-04


      22:15
  • 20Fre
    • Heldag

      GULA HUSET VECKA F-05/06

    • 17:00

      Träning F-05/06


      17:45
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning Oldboys


      19:00
    • 19:00

      Floda BoIF (borta) P-04


      21:00
  • 21Lör
    • Heldag

      GULA HUSET VECKA F-05/06

    • 09:15

      Träning P-12/13


      10:30
    • 10:15

      Träning P-10


      12:00
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 11:15

      Hermansby IF (borta) P-08/09


      13:15
    • 14:15

      Nol IK (hemma) Herrjunior


      16:15
    • 16:00

      BK Häcken Gul (hemma) P-05


      18:00
  • 22Sön
    • Heldag

      GULA HUSET VECKA F-05/06

    • 00:00

      Träning P-11


      19:00
    • 10:30

      Träning P-08/09


      12:00
    • 12:00

      Eriksbergs IF Vit (hemma) P-07


      14:00
    • 14:00

      Hovås Billdal IF (borta) Herrsenior


      16:00
    • 14:15

      Sävedalens IF (hemma) P19


      16:15
    • 15:15

      IK Zenith 2 (borta) P-08/09


      17:15
    • 16:00

      Floda BoIF (borta) F-05/06


      18:00
  • 23Mån
    v.39
  • 24Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:30
    • 18:00

      Träning Herrjunior


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Match - Näset P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:45

      Träning P-03


      21:30
  • 25Ons
    • 12:00

      Social träff Oldboys


      14:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Hisingsbacka FC Svart (borta) P-10


      20:00
    • 18:00

      Hisingsbacka FC Vit (borta) P-10


      20:00
    • 18:00

      Träning P19


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
    • 20:15

      Näsets SK Gul (hemma) P-04


      22:15
  • 26Tor
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00
    • 18:00

      Träning Herrjunior


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P19


      20:00
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 09:15

      Träning P-12/13


      10:30
    • 10:15

      Träning P-10


      12:00
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 12:15

      Azalea BK Orange (hemma) P-04


      14:15
    • 14:00

      V75 Oldboys


      19:00
    • 14:15

      Bergsjön SK (borta) Herrjunior


      16:15
    • 16:30

      Qviding FIF Vinröd (borta) P-05


      18:30
  • 29Sön
    • 10:30

      Träning P-08/09


      12:00
    • 12:00

      Öckerö IF (hemma) P-08/09


      14:00
    • 13:45

      Kållered SK vit (borta) P-07


      15:45
    • 14:15

      Vänersborgs IF (hemma) P19


      16:15
    • 16:00

      Kareby IS (hemma) P-08/09


      18:00
    • 18:00

      Hovås Billdal IF 1 (borta) F-05/06


      20:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
  • 30Mån
    v.40