Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IF Warta

Följ

IF Warta

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
    • 15:00

      Träning P-04


      16:30
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.32
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 12:00

      Social träff Oldboys


      14:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
  • 11Sön
  • 12Mån
    v.33
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning Herrjunior


      20:00
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 19:45

      Utbynäs SK Gul (borta) P-04


      21:45
    • 20:00

      Träning P19


      21:30
  • 14Ons
    • 12:00

      Social träff Oldboys


      14:00
    • 19:00

      Nol IK (borta) P-04


      21:00
    • 20:15

      IK Oddevold (hemma) P19


      22:15
      Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
      Serie: P19 Div.1 - Region 2
      Resultat och referat
  • 15Tor
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
    • 18:30

      Träning P19


      20:00
    • 20:15

      Bergsjön SK (hemma) P-03


      22:15
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 10:15

      Träning P-10


      12:00
    • 16:00

      Älvsborg FF Svart (hemma) P-05


      18:00
  • 18Sön
    • 10:30

      Träning P-08/09


      12:00
    • 12:00

      Lindome GIF Vit (borta) Herrjunior


      14:00
    • 14:00

      Lidköpings FK (borta) P19


      16:00
    • 17:00

      Backatorp IF (borta) F-05/06


      19:00
  • 19Mån
    v.34
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 20:00

      Träning P19


      21:30
  • 21Ons
    • 12:00

      Social träff Oldboys


      14:00
    • 17:30

      IK Zenith Vit (borta) P-10


      19:30
    • 18:30

      IK Zenith Grön (borta) P-10


      20:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 19:45

      FC Heden (borta) Herrsenior


      21:45
    • 20:15

      Norrby IF (hemma) P19


      22:15
    • 20:15

      Hovås Billdal IF Vit (borta) P-03


      22:15
  • 22Tor
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrjunior


      20:00
    • 18:30

      Träning P19


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 23Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning Oldboys


      19:00
    • 19:00

      Ytterby IS (hemma) P-04


      21:00
  • 24Lör
    • 10:00

      Säve SK (borta) P-08/09


      12:00
    • 10:15

      Träning P-10


      12:00
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 12:00

      Solängens BK Vit (hemma) P-07


      14:00
    • 14:00

      Vänersborgs FK (hemma) P19


      16:00
    • 16:15

      Näsets SK Vinröd (hemma) P-05


      18:15
  • 25Sön
    • 10:30

      Träning P-08/09


      12:00
    • 17:00

      Kungsbacka IF (borta) P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
  • 26Mån
    v.35
  • 27Tis
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning Herrjunior


      20:00
    • 18:00

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 20:00

      Träning P19


      21:30
  • 28Ons
    • 12:00

      Social träff Oldboys


      14:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      BK Häcken Vit (borta) P-10


      19:30
    • 17:30

      BK Häcken Svart (borta) P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 29Tor
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 18:00

      Träning Herrjunior


      20:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:30

      Träning P19


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 19:45

      Dalen/Krokslätts FF (hemma) P-03


      21:45
  • 30Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning Oldboys


      19:00
  • 31Lör
    • 10:00

      Azalea BK Svart (borta) P-07


      12:00
    • 10:15

      Träning P-10


      12:00
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 12:00

      Vallens IF (hemma) P-08/09


      14:00
    • 14:00

      Mossens BK (hemma) Herrsenior


      16:00
    • 15:00

      Skövde AIK (borta) P19


      17:00
    • 15:30

      Mölnlycke IF 1 (borta) P-05


      17:30
    • 16:30

      Solängens BK Grön (borta) P-04


      18:30