Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IF Warta

Följ

IF Warta

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2018

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.31
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
  • 5Sön
  • 6Mån
    v.32
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
  • 12Sön
    • 18:00

      Träningsmatch mot Sjövalla P-04


      20:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      20:00
  • 13Mån
    v.33
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:15

      Träning P-03


      20:00
      Sälöfjord Konstgräs
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
  • 18Lör
    • 10:30

      Träning P-04


      13:05
    • 14:15

      Askims IK (hemma) HJ Ungdom


      16:15
  • 19Sön
    • 09:30

      Träning P-07


      11:00
    • 10:30

      Träning P-08/09


      12:00
    • 13:00

      Lerums IS Lila (borta) F-05/06


      15:00
    • 14:15

      Hisingsbacka FC (hemma) Herrjunior


      16:15
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:00

      Onsala BK (borta) P-03


      20:00
  • 20Mån
    v.34
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:15

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:15

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrjunior


      20:00
    • 19:45

      Kungsladugårds BK (borta) HJ Ungdom


      21:45
    • 19:45

      Azalea BK Orange (hemma) P-03


      21:45
  • 24Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:30

      Härryda IF (hemma) Herrsenior


      20:30
  • 25Lör
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 12:00

      Lunden Överås BK Grön (borta) P-06


      14:00
    • 13:30

      Hovås Billdal IF Blå (borta) P-04


      15:30
  • 26Sön
    • 09:30

      Träning P-07


      11:00
    • 10:30

      Träning P-08/09


      12:00
    • 15:00

      Landvetter IF 2003 Röd (hemma) F-05/06


      17:00
    • 15:00

      Södra Skärgårdens IK (borta) P-08/09


      17:00
    • 16:15

      Näsets SK Vinröd (hemma) P-04


      18:15
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 19:45

      Hovås Billdal IF (hemma) Herrjunior


      21:00
  • 27Mån
    v.35
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:15

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:30

      Eriksbergs IF 3 (borta) P-10


      19:30
    • 18:30

      BK Häcken Vit (hemma) P-10


      20:30
    • 18:30

      Träning HJ Ungdom


      20:00
    • 19:00

      Mölnlycke IF (hemma) Herrjunior


      21:00
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:15

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
    • 18:30

      Kärra KIF Vit (hemma) P-08/09


      20:30
    • 18:30

      Torslanda IK Röd (hemma) P-08/09


      20:30
    • 19:45

      IF Väster (hemma) HJ Ungdom


      21:45
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      IFK Göteborg Blå (borta) P-05


      20:00
    • 18:15

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning HJ Ungdom


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrjunior


      20:00
    • 19:00

      Ale United (borta) P-03


      21:00
    • 20:15

      IF Väster (borta) Herrsenior


      22:15
  • 31Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 19:15

      Utbynäs SK Gul (borta) P-03


      21:15
    • 19:15

      Qviding FIF (borta) Herrjunior


      21:15