Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IF Warta

Följ

IF Warta

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
IF Warta
Välj lag

Augusti 2018

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.31
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
  • 5Sön
  • 6Mån
    v.32
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
  • 12Sön
    • 18:00

      Träningsmatch mot Sjövalla P-04


      20:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      20:00
      Sälöfjord Konstgräs
      Anteckning: Första riktiga träningen. Nu är det fokus!
  • 13Mån
    v.33
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:15

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning Oldboys


      18:00
  • 18Lör
    • 10:30

      Träningsmatch mot Kållered P-04


      12:00
    • 14:15

      Askims IK (hemma) HJ Ungdom


      16:15
  • 19Sön
    • 09:30

      Träning P-07


      11:00
    • 10:30

      Träning P-08/09


      12:00
    • 13:00

      Lerums IS Lila (borta) F-05/06


      15:00
    • 14:15

      Hisingsbacka FC (hemma) Herrjunior


      16:15
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:00

      Onsala BK (borta) P-03


      20:00
  • 20Mån
    v.34
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:15

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05/06


      18:30
    • 18:15

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrjunior


      20:00
    • 19:45

      Kungsladugårds BK (borta) HJ Ungdom


      21:45
    • 19:45

      Azalea BK Orange (hemma) P-03


      21:45
  • 24Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning Oldboys


      18:00
    • 18:30

      Härryda IF (hemma) Herrsenior


      20:30
  • 25Lör
    • 09:30

      Träning FP-12


      10:30
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 12:00

      Lunden Överås BK Grön (borta) P-06


      14:00
    • 13:30

      Hovås Billdal IF Blå (borta) P-04


      15:30
  • 26Sön
    • 09:30

      Träning P-07


      11:00
    • 10:30

      Träning P-08/09


      12:00
    • 10:50

      Parent meeting P-07


      11:30
    • 12:00

      Match mot Kärra KIF P-07


      13:20
    • 12:00

      KIF07 (hemma) P-07


      13:00
    • 14:00

      Test match P-07


      15:00
    • 15:00

      Landvetter IF 2003 Röd (hemma) F-05/06


      17:00
    • 15:00

      Södra Skärgårdens IK (borta) P-08/09


      17:00
    • 16:15

      Näsets SK Vinröd (hemma) P-04


      18:15
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 19:45

      Hovås Billdal IF (hemma) Herrjunior


      21:00
  • 27Mån
    v.35
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:15

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:30

      Eriksbergs IF 3 (borta) P-10


      19:30
    • 18:30

      BK Häcken Vit (hemma) P-10


      20:30
    • 18:30

      Träning HJ Ungdom


      20:00
    • 19:00

      Mölnlycke IF (hemma) Herrjunior


      21:00
  • 29Ons
    • 12:00

      Seniorutveckling Oldboys


      14:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:15

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
    • 18:30

      Kärra KIF Vit (hemma) P-08/09


      20:30
    • 18:30

      Torslanda IK Röd (hemma) P-08/09


      20:30
    • 19:45

      IF Väster (hemma) HJ Ungdom


      21:45
  • 30Tor
  • 31Fre