Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IF Warta

Följ

IF Warta

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
IF Warta
Välj lag

Juni 2018

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.22
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 18:15

      Sitta i Gula Villan P-07


      21:00
    • 19:00

      Masthuggets BK (hemma) Herrsenior


      21:00
  • 2Lör
    • 09:30

      Träning FP-12


      10:30
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 14:00

      Sitta i Gula Villan P-07


      16:00
    • 15:00

      BK Häcken svart (hemma) P-04


      17:00
    • 16:00

      Sitta i Gula Villan P-07


      18:00
    • 16:30

      Ale United (hemma) P-03


      18:30
  • 3Sön
    • 09:30

      Träning P-07


      11:00
    • 10:30

      Träning P-08/09


      12:00
    • 11:00

      Sitta i Gula Villan P-07


      13:15
    • 12:00

      Kärra KIF Gul (hemma) P-08/09


      14:00
    • 14:15

      Sitta i Gula Villan P-07


      16:15
    • 15:00

      Solängens BK (hemma) P-05


      17:00
    • 15:00

      Azalea BK Orange (borta) P-04


      17:00
    • 16:45

      IK Zenith Grön (borta) F-05/06


      18:45
    • 16:45

      Sitta i Gula Villan P-07


      19:00
    • 17:30

      Utbynäs SK Gul (hemma) P-03


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
  • 4Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:15

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
  • 5Tis
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      IK Zenith Grön (hemma) P-10


      19:30
    • 18:00

      Träningsläger F-05/06


      00:00
    • 18:30

      Flaggbärande F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning HJ Ungdom


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrjunior


      20:00
    • 18:30

      Eriksbergs IF 2 (borta) P-10


      20:30
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:30
    • 18:00

      Sverige - Kroatien F-05/06


      21:00
    • 18:15

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrjunior


      20:00
    • 19:45

      Azalea BK Orange (borta) P-03


      21:45
    • 19:45

      Näsets SK (borta) HJ Ungdom


      21:45
  • 8Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
  • 9Lör
    • 09:30

      Träning FP-12


      10:30
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 12:00

      Hisingsbacka FC vit (borta) P-04


      14:00
    • 14:00

      Landvetter IS (borta) Herrjunior


      16:00
    • 19:00

      Sverige-Peru F-05/06


      21:00
  • 10Sön
    • 09:30

      Föräldrarmöte+spelare P07 P-07


      11:00
    • 09:30

      Träning P-07


      11:00
    • 10:30

      Träning P-08/09


      12:00
    • 13:00

      Träning P-07


      15:00
    • 14:00

      Hovås Billdal IF (borta) Herrsenior


      16:00
    • 14:30

      Hovås Billdal IF Blå (hemma) P-04


      16:30
    • 16:00

      Landvetter IS Grön (borta) P-05


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:00

      Test för träning P-07


      19:00
  • 11Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:15

      Träning P-03


      20:00
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      KF Velebit 1 (borta) P-08/09


      19:30
    • 17:30

      BK Häcken Röd (borta) P-08/09


      19:30
    • 18:15

      Träning P-03


      20:00
    • 19:45

      FC Heden (borta) Herrsenior


      21:45
    • 20:00

      Föräldra- och Spelar möte P-03


      21:00
    • 20:00

      Torslanda IK (hemma) HJ Ungdom


      22:00
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:30
    • 18:15

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrjunior


      20:00
      Sälöfjord GRÄS
    • 19:45

      Onsala BK (hemma) P-03


      21:45
  • 15Fre
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
  • 16Lör
    • 11:00

      Sammandrag Bravida Arena P-11


      15:00
  • 17Sön
    • 09:30

      Träning P-07


      11:00
    • 10:30

      Träning P-08/09


      12:00
    • 13:00

      Romevi Sammandrag P-10


      18:00
    • 16:00

      Backatorp IF Röd (hemma) P-05


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
  • 18Mån
    v.25
  • 19Tis
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
  • 26Tis
    • 13:30

      Träningsmatch mot Warta P04 P-04


      16:00
    • 13:30

      Träning P-03


      16:30
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 09:00

      Skadevi Cup (hemma) P-03


      19:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
  • 30Lör