Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IF Warta

Följ

IF Warta

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
  • 2Ons
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Kärra KIF Gul (borta) P-08/09


      19:30
    • 17:30

      Lundby IF Blå (borta) P-08/09


      19:30
    • 18:00

      Obligatorisk föräldraträff inför Gbg-cup P-04


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
    • 19:45

      Fässbergs IF (hemma) P-03


      21:45
  • 3Tor
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning HJ Ungdom


      20:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 18:45

      Näsets SK (borta) Herrsenior


      20:45
    • 19:45

      Dalen/Krokslätts FF Gul (hemma) P-03


      21:45
  • 4Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 19:00

      IF Väster (borta) HJ Ungdom


      21:00
  • 5Lör
    • 09:30

      Träning FP-12


      10:30
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 13:15

      Eriksbergs IF Röd (borta) P-08/09


      15:15
    • 13:15

      Kärra KIF Blå (borta) F-05/06


      15:15
    • 14:00

      Hjuviks AIK (borta) P-06


      16:00
    • 16:30

      Utbynäs SK Gul (hemma) P-04


      18:30
  • 6Sön
    • 10:30

      Träning P-08/09


      12:00
    • 11:15

      Match mot Zenith P-07


      13:30
    • 16:00

      Mölnlycke IF (hemma) F-05/06


      18:00
    • 16:15

      Utsiktens BK/Näsets SK (borta) U19


      18:15
    • 17:15

      Träning F-05/06


      18:45
  • 7Mån
    v.19
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:15

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
  • 8Tis
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:30

      Eriksbergs IF 3 (hemma) P-10


      19:30
    • 18:30

      BK Häcken Svart (borta) P-10


      20:30
    • 18:30

      Träning HJ Ungdom


      20:00
    • 20:45

      IF Mölndal Fotboll (borta) U19


      22:00
  • 9Ons
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      IK Zenith 4 (hemma) P-08/09


      19:30
    • 17:30

      IK Zenith 5 (hemma) P-08/09


      19:30
    • 18:15

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Mossens BK (hemma) Herrsenior


      21:00
  • 10Tor
    • Heldag

      Göteborg-Cup IF Warta

    • Heldag

      Göteborg cup F-05/06

    • 08:00

      Göteborg Cup HJ Ungdom


      13:00
    • 12:00

      Göteborg CUP U19


      19:00
    • 14:00

      BygdøyMonolitten BMIL (hemma) F-05/06


      15:00
    • 15:00

      Kärra KIF (borta) F-05/06


      16:00
    • 15:00

      Göteborg Cup P-04


      00:00
    • 15:30

      Göteborgscup, match P-05


      18:30
    • 16:00

      Alingsås IF (hemma) P-03


      17:00
    • 16:00

      Utbynäs SK (borta) P-03


      17:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
  • 11Fre
    • Heldag

      Göteborg cup F-05/06

    • Heldag

      Göteborg Cup P-04

    • Heldag

      Göteborg CUP U19

    • 11:00

      Älvsborgs FF (borta) P-03


      12:00
    • 13:00

      Dalen KFF (borta) P-03


      14:00
    • 13:00

      Fjellhamar FK (borta) F-05/06


      14:00
    • 13:30

      Göteborgscup, match P-05


      18:30
    • 14:00

      Lerum IS (hemma) F-05/06


      15:00
    • 15:00

      KF Velebit (borta) P-03


      16:00
    • 16:00

      Näset SK (hemma) P-03


      17:00
    • 16:00

      Vadstena GIF (hemma) F-05/06


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
  • 12Lör
    • Heldag

      Göteborg cup F-05/06

    • Heldag

      Göteborg Cup P-04

    • Heldag

      Göteborg CUP U19

    • 08:30

      Göteborgscup, match P-05


      13:30
    • 09:00

      Qviding FIF 1 (borta) P-03


      10:00
    • 09:00

      Røa IL Celtic (borta) F-05/06


      10:00
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 11:00

      Lindome GIF Svart (hemma) P-03


      12:00
    • 11:00

      Göteborgscup föräldraaktivitet P-04


      16:30
    • 12:00

      Hermansby IF (hemma) P-03


      13:00
    • 14:00

      Bergums IF Blå (borta) P-03


      15:00
    • 14:00

      Ytterby IS (hemma) F-05/06


      15:00
    • 15:45

      Göteborgs cup, servering P-05


      20:00
    • 16:00

      Björkö/Hönö/Hjuvik (borta) F-05/06


      17:00
  • 13Sön
    • Heldag

      Göteborg cup F-05/06

    • 00:00

      Göteborg Cup P-04


      15:00
    • 06:00

      Göteborgs cup P-07


      09:00
    • 07:00

      Göteborgscup, slutspel P-05


      17:00
    • 09:00

      Göteborgs cup P-07


      12:00
    • 11:45

      Arbete under Gbg cup P-08/09


      16:00
    • 16:15

      Qviding FIF (hemma) U19


      18:15
  • 14Mån
    v.20
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Torslanda IK 4 (hemma) P-10


      19:30
    • 18:15

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
  • 15Tis
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:30

      Kärra KIF Vit (borta) P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 18:30

      Träning HJ Ungdom


      20:00
  • 16Ons
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
    • 18:30

      Hisingsbacka FC Vit (borta) P-08/09


      20:30
    • 18:30

      Hisingsbacka FC Svart (borta) P-08/09


      20:30
    • 19:45

      Älvsborg FF Blå (hemma) P-03


      21:45
  • 17Tor
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:15

      Träning P-03


      20:00
      Sälöfjordsplan 2, Konstgräs
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 19:00

      Öckerö IF Vit (borta) P-04


      21:00
  • 18Fre
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:30

      Ale United Svart (borta) P-05


      20:30
  • 19Lör
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 09:30

      Träning P-10


      10:30
    • 09:30

      Träning FP-12


      10:30
    • 12:00

      Ahlafors IF (hemma) P-08/09


      14:00
    • 12:00

      Geesguud UF (hemma) P-06


      14:00
    • 13:00

      Kungsladugårds BK (borta) Herrsenior


      15:00
    • 13:15

      Kode IF Gul (hemma) F-05/06


      15:15
    • 15:00

      Kungälvs FF Vit (borta) F-05/06


      17:00
    • 16:30

      Gunnilse IS Röd (hemma) P-04


      18:30
  • 20Sön
    • 09:30

      Träning P-07


      11:00
    • 10:00

      Träning P-05


      13:00
    • 10:30

      Träning P-08/09


      12:00
    • 11:00

      Lilla varvet F-05/06


      16:00
  • 21Mån
    v.21
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:15

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
    • 19:30

      Mölnlycke IF (borta) U19


      21:30
  • 22Tis
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:30

      Kärra KIF Blå (borta) P-10


      19:30
    • 18:30

      Lundby IF Vit (hemma) P-10


      20:30
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 18:30

      Träning HJ Ungdom


      20:00
  • 23Ons
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Finlandia/Pallo Arvesgärde IF 2 (borta) P-08/09


      19:30
    • 17:30

      BK Häcken Gul (borta) P-08/09


      19:30
    • 18:15

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
    • 18:30

      Tränarplanering P-08/09


      20:00
  • 24Tor
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:00
    • 18:15

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning HJ Ungdom


      20:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 20:15

      Lindome GIF 2 (borta) P-03


      22:15
  • 25Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 19:00

      Styrsö BK (hemma) Herrsenior


      21:00
  • 26Lör
    • Heldag

      Näset cup P-07

    • 09:15

      Näsets Cup P-07


      17:15
    • 09:30

      Träning FP-12


      10:30
    • 10:00

      Backatorp IF 3 (borta) P-08/09


      12:00
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 12:00

      Finlandia/Pallo AIF (borta) P-06


      14:00
    • 15:15

      Finlandia/Pallo Arvesgärde IF (hemma) F-05/06


      17:15
    • 16:30

      Utbynäs SK Blå (borta) P-04


      18:30
  • 27Sön
    • 09:15

      Match mot Surte P-07


      12:00
    • 10:00

      Fässbergs IF Vit (borta) P-05


      12:00
    • 10:30

      Träning P-08/09


      12:00
    • 14:30

      Ale United Röd (hemma) P-04


      16:30
    • 15:00

      Ytterby IS Röd (borta) F-05/06


      17:00
    • 16:15

      Askims IK (borta) HJ Ungdom


      18:15
    • 16:30

      Hisingsbacka FC (borta) U19


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
  • 28Mån
    v.22
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:15

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Backatorp IF 3 (hemma) P-08/09


      19:30
    • 17:30

      Backatorp IF 1 (hemma) P-08/09


      19:30
    • 17:45

      Match mot Ahlfors P-07


      18:45
    • 18:15

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
    • 18:30

      Sitta i Gula Villan P-07


      20:15
    • 19:45

      Näsets SK (hemma) HJ Ungdom


      21:45
    • 20:15

      Sitta i Gula Villan P-07


      21:30
  • 31Tor
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:00
    • 18:15

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning HJ Ungdom


      20:00
    • 18:30

      Sitta i Gula Villan P-07


      20:15
    • 19:45

      Torslanda IK (hemma) U19


      21:45
    • 20:15

      Sitta i Gula Villan P-07


      21:30