Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IF Warta

Följ

IF Warta

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.13
    • 09:40

      Azalea BK (borta) P-03


      10:40
    • 12:00

      Träning P-04


      13:30
    • 13:30

      Häcken- Kalmar P-03


      17:00
    • 14:20

      Mölnlycke IF Gul (borta) P-03


      15:20
  • 2Mån
    v.14
    • 13:10

      Landskrona Bois (hemma) P-03


      14:10
    • 15:15

      Älvsborg FF (hemma) Herrjunior


      17:15
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:15

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
  • 7Lör
    • 00:00

      Azalea BK (borta) P-03


      02:00
    • 10:00

      Träningsmatch mot Bergums IF P-04


      11:30
    • 11:00

      Vallens IF (borta) F-05/06


      13:00
    • 12:15

      Sandarna BK (borta) Herrsenior


      14:15
  • 8Sön
    • 10:30

      Träning P-08/09


      12:00
    • 13:00

      Kareby IS / Kode IF (hemma) P-03


      15:00
    • 15:00

      Hönö IS P04 (borta) P-03


      17:00
    • 16:30

      Askims IK (borta) Herrjunior


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
  • 9Mån
    v.15
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:15

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
    • 19:45

      Finlandia/Pallo AIF (borta) P-03


      20:45
    • 20:00

      Västra Frölunda IF (borta) HJ Ungdom


      22:00
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 19:15

      IK Zenith Vit (borta) P-03


      21:15
    • 19:15

      Balltorps FF (hemma) Herrsenior


      21:15
  • 14Lör
    • 09:00

      Träning P-11


      12:00
    • 11:00

      Askims IK Svart (hemma) F-05/06


      13:00
    • 12:15

      IFK Göteborg Blå (hemma) P-04


      14:15
    • 13:30

      IF Väster Grön (borta) P-05


      15:30
    • 16:00

      Kållered SK vit (borta) F-05/06


      18:00
  • 15Sön
    • 09:30

      Träning P-07


      11:00
    • 10:00

      Träning P-05


      13:00
    • 10:30

      Träning P-08/09


      12:00
    • 10:45

      LSU 05 F-05/06


      12:40
    • 18:00

      Kareby IS /Kode IF Röd (borta) P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
  • 16Mån
    v.16
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:15

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 18:30

      Jitex Mölndal BK Vit (borta) F-05/06


      20:30
    • 18:30

      Träning HJ Ungdom


      20:00
      Sälöfjordsvallen konstgräs
    • 18:30

      Träning Herrjunior


      20:00
  • 18Ons
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
    • 19:45

      Hovås Billdal IF Röd (hemma) P-03


      21:45
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
  • 21Lör
    • 09:00

      Träning P-11


      11:30
    • 13:15

      Kärra KIF Vit (borta) P-08/09


      15:15
    • 15:45

      Landvetter IF 2003 Röd (borta) F-05/06


      17:45
    • 16:30

      Näsets SK Gul (hemma) P-03


      18:30
  • 22Sön
    • 09:00

      Match P-07


      12:00
    • 09:30

      Masthuggets BK (borta) P-06


      11:30
    • 10:30

      Träning P-08/09


      12:00
    • 14:00

      Jonsereds IF (hemma) P-05


      16:00
    • 15:15

      Lerums IS Lila (hemma) F-05/06


      17:15
    • 17:00

      Örgryte IS FF Röd (borta) P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
  • 23Mån
    v.17
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      P10/11 LAGFOTOGRAFERING P-11


      17:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      P08/09 LAGFOTOGRAFERING P-08/09


      18:00
    • 18:00

      P06 LAGFOTOGRAFERING P-06


      18:30
    • 18:15

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      P03 LAGFOTOGRAFERING P-03


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
    • 19:30

      HJU LAGFOTOGRAFERING HJ Ungdom


      20:00
    • 20:00

      HJ LAGFOTOGRAFERING Herrjunior


      20:30
    • 20:30

      HS LAGFOTOGRAFERING Herrsenior


      21:00
  • 24Tis
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      F05/06 LAGFOTOGRAFERING F-05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:30

      BK Häcken Gul (borta) P-10


      19:30
    • 17:30

      P05 LAGFOTOGRAFERING P-05


      18:00
    • 18:00

      P07 LAGFOTOGRAFERING P-07


      18:30
    • 18:30

      Hjuviks AIK Blå (hemma) P-10


      20:30
    • 18:30

      Träning HJ Ungdom


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrjunior


      20:00
    • 18:30

      P04 LAGFOTOGRAFERING P-04


      19:00
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:15

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
    • 19:45

      Kållered SK vit (hemma) P-04


      21:45
  • 26Tor
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Torslanda IK Blå (hemma) P-08/09


      19:30
    • 17:30

      Torslanda IK Grön (hemma) P-08/09


      19:30
    • 18:15

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrjunior


      20:00
    • 19:45

      Mölnlycke IF (hemma) HJ Ungdom


      21:45
    • 20:15

      Floda BoIF P03 Vit (borta) P-03


      22:15
  • 27Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 19:15

      IF Väster (hemma) Herrsenior


      21:15
    • 20:30

      IF Mölndal Fotboll Vit (borta) P-03


      22:30
  • 28Lör
    • 08:00

      Gula huset obligatorisk P-04


      20:00
    • 10:20

      Match mot Ytterby P-07


      13:30
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 12:00

      Nol IK (hemma) P-08/09


      14:00
    • 12:00

      Kungsladugårds BK (hemma) P-06


      14:00
    • 13:15

      Kållered SK blå (hemma) F-05/06


      15:15
    • 14:30

      Hovås Billdal IF Vit (hemma) P-04


      16:30
  • 29Sön
    • 09:00

      LSU 06 F-05/06


      15:00
    • 09:30

      Träning P-07


      11:00
    • 10:30

      Träning P-08/09


      12:00
    • 14:15

      Stenungsunds IF (hemma) Herrjunior


      16:15
    • 15:30

      Sjövalla FK/Mölnlycke IS Vit (borta) P-04


      17:30
    • 17:30

      Älvsborg FF Blå (borta) P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
  • 30Mån
    v.18