Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IF Warta

Följ

IF Warta

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.9
  • 2Fre
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
  • 3Lör
    • 08:00

      Träningscup P-05


      15:00
    • 09:00

      Träning P-11


      12:00
    • 12:30

      IF Warta (D5H) (borta) Herrsenior


      14:30
    • 13:00

      BK Häcken (borta) P-03


      15:00
  • 4Sön
    • 10:00

      Hjuviks AIK Vit (borta) F-05/06


      12:00
    • 10:00

      Träning P-07


      11:30
    • 11:00

      Träning P-06


      13:00
    • 12:00

      Kareby IS-Kode FK (hemma) P-03


      14:00
    • 13:00

      Träning P-08/09


      14:15
    • 14:15

      Träning P-08/09


      15:30
    • 14:30

      Träning U19


      16:00
    • 16:00

      IK Zenith (hemma) P-03


      18:00
    • 16:00

      Träning F-05/06


      19:00
  • 5Mån
    v.10
  • 6Tis
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 9Fre
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:15

      Utbynäs SK (borta) F-05/06


      20:15
    • 18:30

      Träning U19


      21:00
  • 10Lör
    • 08:00

      IF Warta m.fl. (borta) P-08/09


      18:00
    • 09:00

      Träning P-11


      12:00
    • 11:15

      Mossens BK Lag 2 (hemma) P-08/09


      12:00
    • 12:25

      Hovås Billdal IF 1 (borta) P-08/09


      13:10
    • 13:35

       SG 97 1 (borta) P-08/09


      14:20
    • 13:40

       Sävedalens IF Lag röd (borta) P-08/09


      14:15
    • 13:50

      Träningsmatch mot Hisingsbacka. P-04


      15:20
    • 14:10

       Ik kongahälla Röd (hemma) P-08/09


      14:55
    • 14:45

       Mossens BK Lag 1 (borta) P-08/09


      15:30
    • 14:45

       Hovås Billdal IF 3 (hemma) P-08/09


      15:30
    • 15:00

       Utbynäs SK 4 (hemma) P-08/09


      15:45
    • 15:30

      Träningsmatch mot Hisingsbacka. P-04


      17:00
  • 11Sön
    • 10:00

      Träning P-07


      11:30
    • 10:30

      Träning P-08/09


      12:00
    • 11:00

      Träning P-06


      13:00
    • 14:30

      IF Warta (HJ) (borta) U19


      16:30
    • 16:00

      Träning F-05/06


      19:00
  • 12Mån
    v.11
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:00

      Domarkurs P04 P-04


      21:00
      Wartagården stora salen
      Anteckning: Tänk på att äta innan träningen och ta med en frukt eller macka att äta efteråt.

    • 18:00

      Föreningsdomarutbildning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 18:30

      Träning HJ Ungdom


      20:00
    • 20:00

      Träning Herrsenior


      21:30
  • 15Tor
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 09:00

      Frukostföreläsning Herrsenior


      10:00
    • 09:00

      Träning P-11


      12:00
    • 10:15

      Lunchföreläsning Herrsenior


      12:15
    • 11:30

      Torslanda IK (hemma) F-05/06


      13:30
    • 15:00

      Träningsmatch Sjövalla P-04


      16:30
    • 16:00

      Solängens BK (hemma) P-03


      18:00
    • 18:00

      Middagsföreläsning Herrsenior


      20:00
    • 20:00

      Säsongsavslutning Futsal Herrar


      23:59
  • 18Sön
    • 10:00

      Träning P-07


      11:30
    • 10:30

      Träning P-08/09


      12:00
    • 11:00

      Träning P-06


      13:00
    • 16:00

      Träning F-05/06


      19:00
    • 16:00

      Partille IF (hemma) P-03


      18:00
  • 19Mån
    v.12
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:30

      Träningsmatch mot Kaverös-Lobo P-04


      19:00
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 17:00

      Träningsmatch mot If Warta 03:or P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:00
    • 17:00

      IF Warta P04 (borta) P-03


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
  • 23Fre
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
  • 24Lör
    • 09:00

      Träning P-11


      12:00
    • 14:00

      Åby träningscup P-04


      19:00
  • 25Sön
    • 10:00

      Träning P-07


      11:30
    • 10:30

      Träning P-08/09


      12:00
    • 11:00

      Träning P-06


      13:00
    • 11:30

      Träning HJ Ungdom


      13:00
    • 14:30

      IF Warta (HJ) (borta) U19


      16:30
    • 16:00

      Träning F-05/06


      19:00
    • 16:00

      IK Zenith (hemma) P-03


      18:00
    • 17:00

      Stenkullen GoIK (borta) F-05/06


      19:00
  • 26Mån
    v.13
  • 27Tis
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:30

      Träning U19


      19:30
    • 19:45

      Sandarna BK (hemma) HJ Ungdom


      21:45
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
  • 31Lör
    • 08:30

      KF Velebit (hemma) P-03


      09:45
    • 14:20

      Trelleborg FF (borta) P-03


      15:20