Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IF Warta

Följ

IF Warta

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
IF Warta
Välj lag

Mars 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.9
  • 2Fre
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
  • 3Lör
    • 08:00

      Träningscup P-05


      15:00
    • 09:00

      Träning P-11


      12:00
    • 12:30

      Förenad Turkisk Ungdom (D6H) (hemma) Herrsenior


      14:30
    • 13:00

      BK Häcken (borta) P-03


      15:00
  • 4Sön
    • 10:00

      Hjuviks AIK Vit (borta) F-05/06


      12:00
    • 10:00

      Träning P-07


      11:30
    • 11:00

      Träning P-06


      13:00
    • 12:00

      Kareby IS-Kode FK (hemma) P-03


      14:00
    • 13:00

      Träning P-08/09


      14:15
    • 14:15

      Träning P-08/09


      15:30
    • 14:30

      Träning Herrjunior


      16:00
    • 16:00

      IK Zenith (hemma) P-03


      18:00
    • 16:00

      Träning F-05/06


      19:00
  • 5Mån
    v.10
  • 6Tis
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 08:00

      IF Warta m.fl. (borta) P-08/09


      18:00
    • 09:00

      Träning P-11


      12:00
    • 11:15

      Mossens BK Lag 2 (hemma) P-08/09


      12:00
    • 12:25

      Hovås Billdal IF 1 (borta) P-08/09


      13:10
    • 13:35

       SG 97 1 (borta) P-08/09


      14:20
    • 13:40

       Sävedalens IF Lag röd (borta) P-08/09


      14:15
    • 13:50

      Träningsmatch mot Hisingsbacka. P-04


      15:20
    • 14:10

       Ik kongahälla Röd (hemma) P-08/09


      14:55
    • 14:45

       Mossens BK Lag 1 (borta) P-08/09


      15:30
    • 14:45

       Hovås Billdal IF 3 (hemma) P-08/09


      15:30
    • 15:00

       Utbynäs SK 4 (hemma) P-08/09


      15:45
    • 15:30

      Träningsmatch mot Hisingsbacka. P-04


      17:00
  • 11Sön
  • 12Mån
    v.11
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:00

      Domarkurs P04 P-04


      21:00
    • 18:00

      Föreningsdomarutbildning P-03


      20:00
      Wartagården
      Anteckning: Samtliga i P03 skall gå föreningsdomarutbildning.
    • 18:30

      Träning HJ Ungdom


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrjunior


      20:00
    • 20:00

      Träning Herrsenior


      21:30
  • 15Tor
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
  • 16Fre
  • 17Lör
  • 18Sön
    • 10:00

      Träning P-07


      11:30
    • 10:30

      Träning P-08/09


      12:00
    • 11:00

      Träning P-06


      13:00
    • 16:00

      Träning F-05/06


      19:00
    • 16:00

      Partille IF (hemma) P-03


      18:00
  • 19Mån
    v.12
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:30

      Träningsmatch mot Kaverös-Lobo P-04


      19:00
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 17:00

      Träningsmatch mot If Warta 03:or P-04


      18:30
    • 17:00

      IF Warta P04 (borta) P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
  • 23Fre
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
  • 24Lör
    • 09:00

      Träning P-11


      12:00
    • 14:00

      Åby träningscup P-04


      19:00
  • 25Sön
    • 10:00

      Träning P-07


      11:30
    • 10:30

      Träning P-08/09


      12:00
    • 11:00

      Träning P-06


      13:00
    • 11:30

      Träning HJ Ungdom


      13:00
    • 14:15

      Sävedalens IF (hemma) Herrjunior


      16:00
    • 16:00

      Träning F-05/06


      19:00
    • 16:00

      IK Zenith (hemma) P-03


      18:00
    • 17:00

      Stenkullen GoIK (borta) F-05/06


      19:00
  • 26Mån
    v.13
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
  • 31Lör
    • 08:30

      KF Velebit (hemma) P-03


      09:45
    • 14:20

      Trelleborg FF (borta) P-03


      15:20