Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IF Warta

Följ

IF Warta

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.1
  • 2Tis
    • 14:30

      Träning U19


      16:00
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
    • Heldag

      Ytterby Cup U19

  • 6Lör
  • 7Sön
    • 07:00

      YTTERBY CUP FUTSAL U19


      19:00
  • 8Mån
    v.2
  • 9Tis
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:00
    • 17:00

      Träning HJ Ungdom


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:30

      Träning U19


      21:00
    • 19:00

      Torslanda IK 2 (borta) P-03


      21:00
  • 13Lör
    • 09:00

      Träning P-11


      12:00
    • 17:30

      Kode IF (borta) U19


      19:30
  • 14Sön
    • 11:00

      Träning P-06


      13:00
    • 14:30

      FC Linné (hemma) Futsal Herrar


      16:30
    • 16:00

      Träning F-05/06


      19:00
    • 16:00

      IF Warta Vit (hemma) F-05/06


      18:00
    • 17:00

      Fässbergs IF (borta) P-04


      19:00
  • 15Mån
    v.3
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 20:00

      Träning Herrsenior


      21:30
  • 16Tis
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 17:00

      Träning HJ Ungdom


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:30

      Träning U19


      21:00
    • 18:45

      Landvetter IF 2003 Röd (borta) F-05/06


      20:45
  • 20Lör
    • 09:00

      Träning P-11


      12:00
  • 21Sön
    • 10:00

      Träning P-07


      11:30
    • 11:00

      Träning P-06


      13:00
    • 11:00

      IK Zenith Vit (borta) F-05/06


      13:00
    • 14:30

      Träning U19


      16:00
    • 14:30

      Real Corona RFF (hemma) U19


      16:30
    • 14:30

      SKIF Semberija Göteborg (borta) Futsal Herrar


      16:30
    • 15:00

      Gunnilse IS P04 Röd (borta) P-04


      17:00
    • 16:00

      Träning F-05/06


      19:00
    • 18:00

      Nödinge SK Fotboll Ale United (hemma) P-03


      20:00
  • 22Mån
    v.4
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 17:00

      Träning HJ Ungdom


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:30

      Träning U19


      21:00
  • 27Lör
    • 09:00

      Träning P-11


      12:00
  • 28Sön
    • 10:00

      Träning P-07


      11:30
    • 10:00

      Lindome GIF Svart (hemma) F-05/06


      12:00
    • 11:00

      Träning P-06


      13:00
    • 11:00

      Öjersjö IF Blå (hemma) F-05/06


      13:00
    • 12:00

      IFK Göteborg (hemma) F-05/06


      14:00
    • 14:00

      Träning U19


      15:30
    • 16:00

      Träning F-05/06


      19:00
  • 29Mån
    v.5
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 21:20

      IF Positivum Göteborg FC Samen (borta) Futsal Herrar


      22:20
  • 31Ons