Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IF Warta

Följ

IF Warta

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
IF Warta
Välj lag

December 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.48
  • 2Lör
    • 09:00

      Träning P-11


      12:00
  • 3Sön
    • 10:00

      Träning P-07


      11:30
    • 11:00

      Träning P-06


      13:00
    • 12:30

      Panna FC (borta) Herrjunior


      14:30
    • 13:00

      Gunnilse IS Svart P04 (borta) P-04


      15:00
    • 13:30

      Träning P-03


      15:10
    • 16:00

      Träning F-05/06


      19:00
    • 18:00

      Öjersjö IF Blå (borta) F-05/06


      20:00
  • 4Mån
    v.49
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 17:00

      Träning HJ Ungdom


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
      Sälöfjord (halvplan) konstgräs
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      IF Warta Vit (hemma) P-03


      20:00
    • 18:00

      IF Warta Vit (hemma) P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrjunior


      21:00
    • 19:30

      BK Skottfint (hemma) Futsal Herrar


      21:30
  • 9Lör
    • 09:00

      Träning P-11


      12:00
    • 09:00

      Lindome GIF Vit (hemma) F-05/06


      11:00
    • 10:00

      Hjuviks AIK Blå (borta) F-05/06


      12:00
    • 12:00

      Brämaregårdens FC P-09 (hemma) P-08/09


      13:30
  • 10Sön
    • 10:00

      Träning P-07


      11:30
    • 11:00

      Träning P-06


      13:00
    • 15:00

      Gunnilse IS P03 RÖD (borta) P-03


      17:00
    • 16:00

      Träning F-05/06


      19:00
  • 11Mån
    v.50
  • 12Tis
    • 17:00

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 12:00

      OLKA CUP P-06


      00:00
    • 16:00

      Olka cup P-07


      00:00
    • 16:00

      Olka Sportresor Cup IF Warta


      21:00
    • 16:15

      Olka Cup P-07


      21:45
    • 16:30

      Olka cup Herrjunior


      22:00
    • 16:30

      Olka Cup Futsal Herrar


      22:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      OLKA Cup F-05/06


      21:00
    • 18:00

      Olkasportresorcup P-05


      22:00
    • 19:40

      Angered MBIK (hemma) P-03


      20:10
    • 21:00

      Floda BoIF 2 (borta) P-03


      21:30
    • 21:40

      Eriksbergs IF 2 (borta) P-03


      22:10
  • 16Lör
    • Heldag

      OLKA CUP P-06

    • Heldag

      Olka cup P-07

    • 08:00

      Olka Sportresor Cup IF Warta


      21:00
    • 08:00

      Olka Cup P-03


      12:00
    • 08:30

      Olka Cup HJ Ungdom


      14:00
    • 09:00

      Träning P-11


      12:00
    • 09:40

      Floda BoIF 1 (hemma) P-03


      10:10
    • 09:40

      Olka cup Lag Grön P-04


      14:00
    • 10:00

      Olka Cup P-03


      14:00
    • 10:00

      Kareby IS (hemma) P-03


      12:00
    • 10:40

      Gunnilse IS Svart (borta) P-03


      11:10
    • 11:40

      Bergums IF 2 (borta) P-03


      12:10
    • 13:00

      Olka cup P01 Herrjunior


      19:00
    • 13:20

      Olka cup Lag Blå P-04


      17:00
    • 14:00

      Olka cup Herrsenior


      19:00
    • 14:20

      Olka cup Lag Röd P-04


      17:15
    • 15:30

      OLKA cup - vuxenhjälp P-04


      19:15
    • 16:30

      FC Backa Real (hemma) Herrjunior


      18:30
    • 18:30

      Kungsbacka IF (borta) Futsal Herrar


      20:30
  • 17Sön
    • 00:00

      OLKA CUP P-06


      13:00
    • 00:00

      Olka cup P-07


      18:00
    • 08:00

      Olka Sportresor Cup IF Warta


      17:00
    • 11:40

      Café - OLKA Sportresor Cup P-08/09


      15:00
    • 12:00

      Nol IK P04 (borta) P-04


      14:00
    • 15:00

      Mossens BK P04 (hemma) P-04


      17:00
    • 16:00

      Träning F-05/06


      19:00
  • 18Mån
    v.51
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 18:00

      Sjövalla FK (hemma) P-03


      20:00
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.52
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
  • 31Sön