Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IF Warta

Följ

IF Warta

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

December 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.48
  • 2Lör
  • 3Sön
    • 10:00

      Träning P-07


      11:30
    • 11:00

      Träning P-06


      13:00
    • 12:30

      Panna FC (borta) Herrjunior


      14:30
    • 13:00

      Gunnilse IS Svart P04 (borta) P-04


      15:00
    • 13:30

      Träning P-03


      15:10
    • 16:00

      Träning F-05/06


      19:00
    • 16:00

      IF Warta Svart (hemma) F-05/06


      18:00
    • 18:00

      Öjersjö IF Blå (borta) F-05/06


      20:00
  • 4Mån
    v.49
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
      Sälefjord konstgräs
      Samlingsinformation: Wartagården
      Samlingstid: 16:45
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrjunior 2


      20:00
    • 20:30

      Träning Futsal Herrar


      22:00
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 09:00

      Träning FP-10/11


      12:00
    • 09:00

      Lindome GIF Vit (hemma) F-05/06


      11:00
    • 10:00

      Hjuviks AIK Blå (borta) F-05/06


      12:00
    • 12:00

      Brämaregårdens FC P-09 (hemma) P-08/09


      13:30
    • 12:30

      IF Velebit P05 (borta) P-05


      14:00
  • 10Sön
    • 10:00

      Träning P-07


      11:30
    • 11:00

      Träning P-06


      13:00
    • 15:00

      Gunnilse IS P03 RÖD (borta) P-03


      17:00
    • 16:00

      Träning F-05/06


      19:00
  • 11Mån
    v.50
  • 12Tis
    • 17:00

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 16:00

      Olka Sportresor Cup IF Warta


      21:00
    • 16:00

      Olka cup P-07


      00:00
    • 16:15

      Olka Cup P-07


      21:45
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:00
    • 17:00

      OLKA Cup F-05/06


      21:00
    • 18:00

      Olkasportresorcup P-05


      22:00
    • 19:40

      Angered MBIK (hemma) P-03


      20:10
    • 21:00

      Floda BoIF 2 (borta) P-03


      21:30
    • 21:40

      Eriksbergs IF 2 (borta) P-03


      22:10
  • 16Lör
    • Heldag

      Olka cup P-07

    • 08:00

      Olka Sportresor Cup IF Warta


      21:00
    • 08:00

      Olka Cup P-03


      12:00
    • 09:00

      Träning FP-10/11


      12:00
    • 09:40

      Floda BoIF 1 (hemma) P-03


      10:10
    • 09:40

      Olka cup Lag Grön P-04


      14:00
    • 10:00

      Olka Cup P-03


      14:00
    • 10:00

      Kareby IS (hemma) P-03


      12:00
    • 10:40

      Gunnilse IS Svart (borta) P-03


      11:10
    • 11:40

      Bergums IF 2 (borta) P-03


      12:10
    • 13:20

      Olka cup Lag Blå P-04


      17:00
    • 14:20

      Olka cup Lag Röd P-04


      17:15
    • 15:30

      OLKA cup - vuxenhjälp P-04


      19:15
    • 16:30

      FC Backa Real (hemma) Herrjunior


      18:30
    • 18:30

      Kungsbacka IF (borta) Futsal Herrar


      20:30
  • 17Sön
    • 00:00

      Olka cup P-07


      18:00
    • 08:00

      Olka Sportresor Cup IF Warta


      17:00
    • 11:40

      Café - OLKA Sportresor Cup P-08/09


      15:00
    • 12:00

      Nol IK P04 (borta) P-04


      14:00
    • 15:00

      Mossens BK P04 (hemma) P-04


      17:00
    • 16:00

      Träning F-05/06


      19:00
  • 18Mån
    v.51
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
  • 21Tor
    • 18:00

      Sjövalla FK (hemma) P-03


      20:00
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.52
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
  • 31Sön