Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IF Warta

Följ

IF Warta

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

December 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.48
  • 2Lör
  • 3Sön
    • 10:00

      Träning P-07


      11:30
    • 11:00

      Träning P-06


      13:00
    • 12:30

      Panna FC (borta) Herrjunior


      14:30
    • 13:00

      Gunnilse IS Svart P04 (borta) P-04


      15:00
    • 13:30

      Träning P-03


      15:10
    • 16:00

      Träning F-05/06


      19:00
    • 18:00

      Öjersjö IF Blå (borta) F-05/06


      20:00
  • 4Mån
    v.49
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Träning HerrjuniorUngdom


      20:00
    • 20:30

      Träning Futsal Herrar


      22:00
      Ryaskolan, sporthall, Erik Väderhatts gata
      Anteckning: Ombytt och klar kl 20:20.
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 09:00

      Träning FP-10/11


      12:00
    • 09:00

      Lindome GIF Vit (hemma) F-05/06


      11:00
    • 10:00

      Hjuviks AIK Blå (borta) F-05/06


      12:00
    • 12:00

      Brämaregårdens FC P-09 (hemma) P-08/09


      13:30
    • 12:30

      IF Velebit P05 (borta) P-05


      14:00
  • 10Sön
    • 10:00

      Träning P-07


      11:30
    • 11:00

      Träning P-06


      13:00
    • 15:00

      Gunnilse IS P03 RÖD (borta) P-03


      17:00
    • 16:00

      Träning F-05/06


      19:00
  • 11Mån
    v.50
  • 12Tis
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      17:30
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 12:00

      OLKA CUP P-06


      00:00
    • 16:00

      Olka cup P-07


      00:00
    • 16:00

      Olka Sportresor Cup IF Warta


      21:00
    • 16:15

      Olka Cup P-07


      21:45
    • 16:30

      Olka cup Herrjunior


      22:00
    • 16:30

      Olka Cup Futsal Herrar


      22:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      OLKA Cup F-05/06


      21:00
    • 18:00

      Olkasportresorcup P-05


      22:00
    • 19:40

      Angered MBIK (hemma) P-03


      20:10
    • 21:00

      Floda BoIF 2 (borta) P-03


      21:30
    • 21:40

      Eriksbergs IF 2 (borta) P-03


      22:10
  • 16Lör
    • Heldag

      OLKA CUP P-06

    • Heldag

      Olka cup P-07

    • 08:00

      Olka Sportresor Cup IF Warta


      21:00
    • 08:00

      Olka Cup P-03


      12:00
    • 08:30

      Olka Cup HerrjuniorUngdom


      14:00
    • 09:00

      Träning FP-10/11


      12:00
    • 09:40

      Floda BoIF 1 (hemma) P-03


      10:10
    • 09:40

      Olka cup Lag Grön P-04


      14:00
    • 10:00

      Olka Cup P-03


      14:00
    • 10:00

      Kareby IS (hemma) P-03


      12:00
    • 10:40

      Gunnilse IS Svart (borta) P-03


      11:10
    • 11:40

      Bergums IF 2 (borta) P-03


      12:10
    • 13:00

      Olka cup P01 Herrjunior


      19:00
    • 13:20

      Olka cup Lag Blå P-04


      17:00
    • 14:00

      Olka cup Herrsenior


      19:00
    • 14:20

      Olka cup Lag Röd P-04


      17:15
    • 15:30

      OLKA cup - vuxenhjälp P-04


      19:15
    • 16:30

      FC Backa Real (hemma) Herrjunior


      18:30
    • 18:30

      Kungsbacka IF (borta) Futsal Herrar


      20:30
  • 17Sön
    • 00:00

      OLKA CUP P-06


      13:00
    • 00:00

      Olka cup P-07


      18:00
    • 08:00

      Olka Sportresor Cup IF Warta


      17:00
    • 11:40

      Café - OLKA Sportresor Cup P-08/09


      15:00
    • 12:00

      Nol IK P04 (borta) P-04


      14:00
    • 15:00

      Mossens BK P04 (hemma) P-04


      17:00
    • 16:00

      Träning F-05/06


      19:00
  • 18Mån
    v.51
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 18:00

      Sjövalla FK (hemma) P-03


      20:00
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.52
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
  • 31Sön