Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IF Warta

Följ

IF Warta

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
IF Warta
Välj lag

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
  • 2Ons
    • 12:00

      Social träff Oldboys


      14:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P19


      20:00
  • 3Tor
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P19


      20:00
    • 19:45

      Futsal Club Linné (borta) Herrsenior


      21:45
  • 4Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning Oldboys


      19:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:20

      IF Väster Vit (borta) F-05/06


      20:20
    • 19:00

      Öckerö IF Vinröd (borta) P-04


      21:00
  • 5Lör
    • 09:15

      Träning P-12/13


      10:30
    • 10:15

      Träning P-10


      12:00
    • 10:15

      Föräldramöte / Parental meeting P-11


      11:00
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 12:00

      IK Zenith Vit (hemma) P-08/09


      14:00
    • 14:15

      Torslanda IK (hemma) Herrjunior


      16:15
    • 16:30

      Fässbergs IF/BK Bifrost Lila (hemma) P-05


      18:30
  • 6Sön
    • 10:00

      FRUKOST P19


      11:30
    • 10:30

      Träning P-08/09


      12:00
    • 12:00

      Sammandrag 5 mot 5 P-11


      16:00
    • 12:00

      Brämaregårdens FC (borta) P-08/09


      14:00
    • 13:00

      Azalea BK Svart (borta) P-05


      15:00
    • 13:00

      Utsiktens BK (borta) P19


      15:00
    • 14:00

      Kode IF (borta) P-03


      16:00
    • 14:15

      Näsets SK (borta) Herrsenior


      16:15
    • 15:30

      Mölnlycke IF 2 (borta) P-04


      17:30
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
  • 7Mån
    v.41
  • 8Tis
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Öckerö IF (borta) P-07


      20:30
    • 18:45

      Sverige - Slovakien F-05/06


      21:00
    • 19:30

      Landvetter IS Vit (borta) P-05


      21:30
    • 19:45

      Träning Herrjunior


      21:30
    • 19:45

      Träning P-03


      21:30
  • 9Ons
    • 12:00

      Social träff Oldboys


      14:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P19


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
    • 20:15

      Angered BK (hemma) P-04


      22:15
  • 10Tor
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 20:15

      Björndammens BK (hemma) P-03


      22:15
  • 11Fre
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning Oldboys


      19:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 19:15

      Torslanda IK Röd (hemma) P-04


      21:15
  • 12Lör
    • 09:15

      Träning P-12/13


      10:30
    • 10:15

      Träning P-10


      12:00
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 13:40

      Borås Arena Cup 2019 P-07


      20:00
  • 13Sön
    • 10:30

      Träning P-08/09


      12:00
    • 12:00

      Sammandrag 5 mot 5 Backavallen P-11


      17:00
    • 13:00

      Ale United (borta) Herrjunior


      15:00
    • 17:00

      Träning F-05/06


      19:00
  • 14Mån
    v.42
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 12:00

      Social träff Oldboys


      14:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:15

      Flyttad Seriematch F-05/06


      21:15
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
    • 20:00

      Ale United Röd (borta) P-04


      22:00
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 14:15

      Quality Hotel Cup P-04


      00:00
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning Oldboys


      19:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
  • 19Lör
    • Heldag

      Quality Hotel Cup P-04

    • 09:15

      Träning P-12/13


      10:30
    • 10:15

      Träning P-10


      12:00
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
  • 20Sön
    • 00:00

      Quality Hotel Cup P-04


      19:00
    • 10:30

      Träning P-08/09


      12:00
    • 13:00

      IF Väster F06 (borta) F-05/06


      14:30
    • 14:15

      Älvängens IK (hemma) Herrjunior


      16:15
    • 16:00

      IK Kongahälla Röd (hemma) P-05


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:30
  • 21Mån
    v.43
    • 12:00

      Teori Oldboys


      14:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:30

      Björndammens BK (hemma) P-04


      20:30
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
  • 22Tis
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 23Ons
    • 12:00

      Social träff Oldboys


      14:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:00
    • 18:30

      Qviding FIF Vit (hemma) F-05/06


      20:30
  • 24Tor
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 20:15

      Örgryte IS FF Blå (hemma) P-04


      22:15
  • 25Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:00
    • 17:00

      Träning Oldboys


      19:00
    • 19:15

      IF Väster (hemma) P-04


      21:15
  • 26Lör
    • 09:15

      Träning P-12/13


      10:30
    • 10:15

      Träning P-10


      12:00
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 12:00

      Stenkullen GoIK Röd (borta) P-05


      14:00
    • 15:00

      V75 Oldboys


      19:00
  • 27Sön
    • 00:00

      Kycklingcupen (inomhus) P-11


      23:00
    • 10:30

      Träning P-08/09


      12:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
  • 28Mån
    v.44
  • 29Tis
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 30Ons
  • 31Tor