Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Valla

Följ

IFK Valla

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2020

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.18
    • 10:30

      Träning F-04/05


      12:00
    • 14:00

      Stenungsunds IF (hemma) F-06/07


      16:00
  • 2Lör
    • 09:45

      Match P-10


      12:30
    • 11:00

      Grundsunds IF (hemma) P-10


      13:00
    • 12:30

      Stenungsunds IF röd (borta) P-06/07


      14:30
    • 12:30

      IK Oddevold Vit (borta) P-08


      14:30
  • 3Sön
    • 10:30

      Träning F-06/07


      12:00
    • 10:30

      Träning F-04/05


      12:00
    • 15:00

      IFK Uddevalla 2 (hemma) P-08


      17:00
    • 16:00

      Träning P-11


      17:00
    • 17:00

      Stenungsunds IF (hemma) P-09


      19:00
  • 4Mån
    v.19
  • 5Tis
    • 17:00

      Träningsmatch mot Grohed-Ljungkile F-04/05


      21:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 18:45

      Träning P-06/07


      20:15
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 09:45

      Träning P-10


      11:30
    • 10:00

      Träning F-04/05


      16:00
    • 11:00

      Groheds IF LSK 08 Grön (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Groheds IF LSK P09 (borta) P-09


      13:00
  • 10Sön
    • 09:45

      Distriktslagsträning F05 F-04/05


      12:00
    • 10:00

      Groheds IF /LSK 1 Vit P10 (borta) P-10


      12:00
    • 13:00

      Herrestads AIF F06/07 HAIF svart/vit (borta) F-06/07


      15:00
    • 15:00

      Ödsmåls IK (hemma) P-08


      17:00
    • 17:00

      Torp GoIF P07 (hemma) P-06/07


      19:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Ledarmöte F10/11/12


      19:00
  • 11Mån
    v.20
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 09:00

      Vallens IF (borta) F10/11/12


      14:00
    • 10:30

      Munkedals IF P-10 (hemma) P-10


      12:30
    • 11:00

      Morlanda/Henån/Gilleby (borta) P-10


      13:00
    • 12:45

      Zonträning Distriktet F-06/07


      14:45
    • 13:00

      Ödsmåls IK (borta) P-06/07


      15:00
  • 17Sön
    • 10:00

      Träningsmatch mot Ödsmål F-04/05


      13:00
    • 10:00

      Skärhamns IK (borta) P-11


      13:00
    • 10:00

      Henåns IF (borta) PF-12


      13:00
    • 11:30

      Vallens IF (borta) F10/11/12


      16:00
    • 14:45

      Stenungsunds IF svart (borta) P-08


      16:45
    • 15:00

      Skee IF P 12 (hemma) P-08


      17:00
    • 17:00

      Herrestads AIF P09 svart (hemma) P-09


      19:00
  • 18Mån
    v.21
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 10:15

      Stenungsunds IF (hemma) P-10


      12:15
      Sparbanksvallen
      Serie: Div 9 Pojkar 7 mot 7 Gul
      Resultat och referat
    • 11:00

      IFK Strömstad P-08 (hemma) P-08


      13:00
  • 24Sön
    • 11:00

      Vallens IF F06 (hemma) F-06/07


      13:00
    • 11:00

      IFK Uddevalla Blå (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Match P-10


      12:45
    • 11:00

      Herrestads AIF P07 (borta) P-06/07


      13:00
    • 13:00

      Träningsmatch F-04/05


      16:00
    • 15:00

      Skärhamns IK Vit (borta) P-09


      17:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Munkedals IF (borta) P-08


      19:00
  • 25Mån
    v.22
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 16:30

      Träning F-06/07


      18:00
    • 17:30

      Träningsmatch Munkedal F-04/05


      20:30
  • 30Lör
    • 11:00

      Lysekils AIK 1 (hemma) P-10


      13:00
    • 11:30

      Skärhamns IK (borta) P-10


      13:30
  • 31Sön
    • Heldag

      Beställning Klubbkläder F10/11/12

    • 08:30

      Vallens IF (borta) F10/11/12


      13:30
    • 10:00

      Rönnängs FF (borta) PF-12


      12:00
    • 10:00

      Stenungsunds IF (hemma) P-11


      12:00
    • 10:30

      Träning F-04/05


      12:00
    • 14:00

      Vallens IF F06 (borta) F-06/07


      16:00
    • 15:00

      Bokenäs IF 1 (hemma) P-08


      17:00
    • 17:00

      Groheds IF LSK 08 Vit (hemma) P-08


      19:00
    • 17:00

      Stala IF Gul (hemma) P-09


      19:00