Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Valla

Följ

IFK Valla

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 11:00

      Grebbestads IF (borta) P-04/05


      13:00
    • 13:00

      Herrestads AIF F06/07 (borta) F-06/07


      15:00
    • 14:00

      Svenshögen/ÖIK (hemma) U-laget


      16:00
    • 15:30

      Kungshamns IF (hemma) P-09


      17:30
    • 15:30

      Träning F-04/05


      17:00
    • 17:00

      IFK Uddevalla 06 (hemma) P-06


      19:00
  • 2Mån
    v.36
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Match mot Rönnäng P-09


      19:45
    • 18:50

      Träning P-08


      20:15
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 6Fre
    • 18:00

      Träningsläger P-06


      00:00
    • 18:00

      Myckleby IK (hemma) F-06/07


      20:00
    • 19:00

      Herrestads AIF (hemma) F-04/05


      21:00
  • 7Lör
    • Heldag

      Träningsläger P-06

    • 08:15

      Träning P-10


      16:00
    • 08:45

      Hogstorps IF (borta) F10/11


      14:00
    • 10:00

      Zonträning F05 F-04/05


      12:00
    • 10:30

      IK Oddevold P09 Vit (borta) P-08


      12:30
    • 14:00

      IF Viken (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 17:00

      IFK Strömstad P-08 (hemma) P-08


      19:00
  • 8Sön
    • Heldag

      Träningsläger P-06

    • 07:00

      Lysekils AIK (borta) P-11


      14:00
    • 10:00

      Grohed/Ljungskile P06 (borta) P-06


      12:00
    • 10:00

      Bohuslyftet P-08


      13:00
    • 12:00

      H.E.F. Valbo BK (hemma) F-06/07


      14:00
    • 16:30

      Träning F-04/05


      18:00
  • 9Mån
    v.37
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04/05


      20:30
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:30
    • 17:30

      Skärhamns IK Vit (hemma) P-08


      19:30
      FJÄLLEBROVALLEN
      Serie: Div 8 Blå Pojkar 7 mot 7 max 12 år
      Samlingstid: 16:30
      Resultat och referat
    • 17:45

      Träning PF-13


      19:00
    • 18:00

      Träning PF-12


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04/05


      20:30
    • 19:00

      Herrestads AIF Lag 3 (borta) U-laget


      21:00
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 10:00

      Träning P-10


      11:30
    • 11:00

      Grundsunds IF (borta) F-06/07


      13:00
    • 11:00

      Vallen-Stenungsund (borta) F-04/05


      13:00
  • 15Sön
    • 12:00

      Matchvärdar A-lagsmatch F-04/05


      15:30
    • 12:00

      Vallens IF (borta) F-06/07


      14:00
    • 13:00

      Högsäters GF (hemma) A-lag Herrar


      15:00
    • 13:30

      Hedekas IF PF12 (borta) P-08


      15:30
    • 15:00

      Karlsberg United FC (borta) P-09


      17:00
  • 16Mån
    v.38
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04/05


      20:30
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 09:00

      Sammandrag P-10


      16:00
    • 11:00

      IK Rössö Uddevalla (borta) F-06/07


      13:00
  • 22Sön
    • 10:00

      Skärhamns IK (hemma) P-11


      14:00
    • 10:00

      Hunnebo/Bovall (borta) F10/11


      14:00
    • 11:00

      IK Rössö Uddevalla (hemma) F-06/07


      13:00
    • 11:00

      Bokenäs IF (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Grebbestads IF P0708 (borta) P-08


      13:00
    • 14:00

      Orust ( Svart ) (hemma) P-04/05


      16:00
    • 14:00

      SIK Boys (hemma) U-laget


      16:00
    • 15:30

      Stenungsunds IF (hemma) P-09


      17:30
    • 16:30

      Träning F-04/05


      18:00
    • 17:00

      Munkedals IF (hemma) P-06


      19:00
  • 23Mån
    v.39
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte P-08


      19:00
    • 18:00

      IK Rössö (hemma) F-04/05


      21:00
    • 19:00

      Träning P-04/05


      20:30
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
  • 29Sön
    • 10:30

      Hedekas IF PF11 (borta) P-09


      12:30
    • 12:30

      Stenungsunds IF (borta) F-06/07


      14:30
    • 15:00

      Munkedals IF P-08 (hemma) P-08


      17:00
    • 16:30

      Träning F-04/05


      18:00
    • 17:00

      Morlanda GoIF (hemma) P-08


      19:00
    • 17:00

      Sotenäs U (hemma) P-06


      19:00
    • 18:00

      Lysekils AIK (borta) P-04/05


      19:00
  • 30Mån
    v.40