Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Valla

Följ

IFK Valla

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
    • Heldag

      Eskilscupen F-04/05

    • 09:30

      Träning F-06/07


      11:00
    • 16:00

      Vallens IF (borta) P-06


      18:00
  • 5Mån
    v.32
    • 18:30

      Orust FC F06 (hemma) F-06/07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04/05


      20:30
  • 6Tis
    • 17:45

      Träning F-04/05


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Grohed/Ljungskile (borta) P-08


      21:00
    • 20:00

      Grundsund borta P-06


      21:30
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
    • Heldag

      Vallas fotbollsskola F-04/05

    • 10:00

      Träning P-09


      14:00
    • 16:30

      Träning F-06/07


      18:00
  • 10Lör
    • Heldag

      Vallas fotbollsskola F-04/05

    • 10:00

      Träning P-09


      13:00
  • 11Sön
    • 10:30

      Träning F-06/07


      12:00
    • 11:00

      Grundsunds IF (hemma) F-06/07


      13:00
    • 14:00

      IFK Strömstad 09 Blå (borta) P-09


      16:00
    • 15:00

      Skee IF P11 Gul (hemma) P-08


      17:00
    • 16:30

      Träning F-04/05


      18:00
    • 17:00

      Herrestads AIF P06 Svart (hemma) P-06


      19:00
    • 17:00

      Lysekils AIK (hemma) P-08


      19:00
  • 12Mån
    v.33
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04/05


      20:30
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:30
    • 18:00

      Träning PF-12


      19:00
    • 18:15

      Match med TDFF F-04/05


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04/05


      20:30
      Fjällebro / Sparbanksvallen
    • 19:00

      Stala IF (borta) A-lag Herrar


      21:00
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 10:00

      Träning P-10


      11:30
    • 14:00

      match mot strömstad P-09


      16:00
    • 14:30

      IFK Strömstad 09 Blå (hemma) P-09


      16:30
    • 18:30

      IFK Uddevalla ( Blå ) (borta) P-04/05


      20:00
  • 18Sön
    • 11:00

      Skee IF P11 Gul (borta) P-08


      13:00
    • 13:00

      Herrestads AIF Vit (borta) P-08


      15:00
    • 13:00

      IK Svane (hemma) A-lag Herrar


      15:00
    • 15:00

      IK Rössö Uddevalla (hemma) F-06/07


      17:00
    • 16:30

      Träning F-04/05


      18:00
    • 17:00

      IK Oddevold (hemma) P-06


      19:00
  • 19Mån
    v.34
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 19:00

      Orust FC (borta) F-04/05


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04/05


      20:30
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 18:00

      Munkedals IF (borta) F-06/07


      20:00
    • 18:00

      Träning PF-12


      19:00
    • 19:00

      Träning U-laget


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04/05


      20:30
    • 19:30

      Uppstart ledare PF-13


      20:30
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 09:30

      Herrestads AIF (hemma) F10/11


      14:00
    • 10:00

      Träning P-10


      11:30
  • 25Sön
    • 09:00

      Sammandrag P-10


      16:00
    • 10:30

      Träning F-06/07


      12:00
    • 11:00

      Herrestads AIF ( svart ) (hemma) P-04/05


      13:00
    • 14:00

      Karlsberg United F.C (borta) P-11


      18:00
    • 15:00

      Lysekils AIK (borta) P-09


      17:00
    • 15:00

      IFK Uddevalla Blå (hemma) P-08


      17:00
    • 16:00

      Svarteborg FK (hemma) F-04/05


      17:00
    • 16:00

      Brålanda IF (borta) A-lag Herrar


      18:00
    • 17:00

      Grohed/Ljungskile (hemma) P-08


      19:00
    • 18:00

      Torp GOIF F07-08 (borta) F-06/07


      20:00
  • 26Mån
    v.35
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 19:00

      Henån-Gilleby Lag 3 (borta) U-laget


      21:00
    • 19:00

      Träning P-04/05


      20:30
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Torp GOIF P-08 (borta) P-08


      20:30
    • 18:50

      Träning P-08


      20:15
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 30Fre
  • 31Lör
    • 10:00

      Träning P-10


      11:30
    • 11:00

      Hamburgsunds IF P08-09 (borta) P-08


      13:00
    • 13:00

      Lysekils AIK (hemma) A-lag Herrar


      15:00
    • 15:00

      IFK Strömstad F-06-07-08 (hemma) F-06/07


      17:00