Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Valla

Följ

IFK Valla

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • Heldag

      Zonträning F04 Uddevallalägret F-04/05

    • 10:00

      Träning P-10


      11:30
    • 11:00

      IK Rössö Uddevalla (borta) F-06/07


      13:00
  • 2Sön
    • 10:30

      Träning F-06/07


      12:00
    • 10:45

      Zonträning F05 F-04/05


      13:00
    • 15:00

      IK Oddevold P09 Vit (hemma) P-08


      17:00
    • 16:30

      Träning F-04/05


      18:00
    • 17:00

      Herrestads AIF P06 Svart (borta) P-06


      19:00
    • 17:00

      IK Oddevold P09 Blå (hemma) P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
  • 3Mån
    v.23
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04/05


      20:30
  • 4Tis
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning F-04/05


      19:30
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 18:15

      Skärhamns IK Vit (borta) P-08


      20:15
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 10:00

      Träning P-10


      11:30
    • 13:00

      H.E.F. Valbo BK (borta) F-06/07


      15:00
    • 13:30

      Kungshamns IF (borta) P-09


      15:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 09:00

      Ödsmåls IK (borta) F10/11


      14:00
    • 10:00

      Träning P-10


      11:30
    • 11:00

      Vallen-Stenungsund (hemma) F-04/05


      12:00
    • 15:00

      Vallens IF (hemma) F-06/07


      17:00
  • 9Sön
    • 08:30

      IK Oddevold (borta) P-11


      14:00
    • 09:00

      Sammandrag P-10


      16:00
    • 11:00

      Torp GOIF F07-08 (hemma) F-06/07


      13:00
    • 11:00

      Stenungsunds IF (hemma) P-04/05


      13:00
    • 15:30

      Hedekas IF PF11 (hemma) P-09


      17:30
    • 16:00

      Morlanda GoIF (borta) P-08


      18:00
    • 16:00

      IK Oddevold (borta) P-06


      18:00
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:30
    • 18:00

      Träning PF-12


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04/05


      20:30
      Fjällebro
  • 13Tor
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 18:50

      Träning P-08


      20:15
    • 19:00

      Herrestads AIF (borta) F-04/05


      21:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 10:00

      Träning P-10


      11:30
    • 11:00

      Stenungsunds IF (borta) P-09


      13:00
    • 13:00

      Bengtsfors IF (hemma) A-lag Herrar


      15:00
  • 16Sön
    • 00:00

      Zonträning F04 F-04/05


      00:00
    • 10:30

      IK Oddevold ( blå ) (borta) P-04/05


      12:30
    • 10:30

      Träning F-06/07


      12:00
    • 15:00

      Grebbestads IF P0708 (hemma) P-08


      17:00
    • 16:30

      Träning F-04/05


      18:00
    • 17:00

      Torp GOIF (hemma) P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      18:45
  • 17Mån
    v.25
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04/05


      20:30
  • 18Tis
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Munkedals IF P-08 (borta) P-08


      19:45
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:30
    • 18:00

      Träning PF-12


      19:00
    • 19:00

      Hedekas IF PF12 (hemma) P-08


      21:00
    • 19:00

      Håfreströms IF (borta) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Träning P-04/05


      20:30
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • Heldag

      Zonträning F04 Utvecklingslägret Halmstad F-04/05

    • 10:30

      Träning F-06/07


      12:00
    • 15:30

      Karlsberg United FC (hemma) P-09


      17:30
    • 18:00

      Träning P-11


      18:45
  • 24Mån
    v.26
    • Heldag

      Zonträning F04 Utvecklingslägret Halmstad F-04/05

    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      IFK Strömstad P-08 (borta) P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04/05


      20:30
  • 25Tis
    • Heldag

      Zonträning F04 Utvecklingslägret Halmstad F-04/05

    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Sotenäs U (hemma) F-06/07


      20:30
    • 19:00

      Bokenäs IF (hemma) P-08


      21:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 26Ons
    • Heldag

      Zonträning F04 Utvecklingslägret Halmstad F-04/05

    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:30
    • 18:00

      Myckleby IK (borta) F-06/07


      20:00
    • 18:30

      Lysekils AIK (hemma) P-04/05


      20:00
    • 19:00

      Munkedals IF (borta) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Träning P-04/05


      20:30
  • 27Tor
    • Heldag

      Zonträning F04 Utvecklingslägret Halmstad F-04/05

    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:50

      Träning P-08


      20:15
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Stala IF (hemma) P-08


      21:00
  • 28Fre
    • Heldag

      Zonträning F04 Utvecklingslägret Halmstad F-04/05

    • 16:30

      Träning F-06/07


      18:00
  • 29Lör
    • 10:00

      Träning P-10


      11:30
  • 30Sön
    • 10:30

      Träning F-06/07


      12:00
    • 11:00

      IK Oddevold ( blå ) (hemma) P-04/05


      13:00
    • 14:00

      Stenungsunds IF (hemma) F-06/07


      16:00
    • 17:00

      Myckleby IF/Ödsmåls IK (hemma) P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      18:45