Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Valla

Följ

IFK Valla

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
IFK Valla
Välj lag

Augusti 2018

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.31
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
  • 5Sön
  • 6Mån
    v.32
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
    • 08:30

      Fotbollsskola dag 1 F-04/05


      14:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Grohed/LSK (borta) F-04/05


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04/05


      20:30
    • 20:30

      Träning U-laget


      22:00
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 09:30

      Fotbollsskolan dag 3 F-04/05


      13:30
  • 12Sön
    • 10:30

      Träning F-06/07


      12:30
    • 11:00

      Tanums IF 08 Vit (borta) P-08


      13:00
    • 17:00

      Stenungsunds IF Svart (hemma) P-06


      19:00
    • 18:00

      LAIK/SAIK (borta) F-04/05


      19:00
  • 13Mån
    v.33
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
  • 14Tis
    • 12:00

      Teamdag P-06


      20:00
    • 17:45

      Träning PF-11


      18:45
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Skärhamns IK (borta) P-08


      20:30
    • 18:30

      Ödsmåls IK (hemma) F-04/05


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04/05


      20:30
    • 20:30

      Träning U-laget


      22:00
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 10:00

      IFK Uddevalla 08 grön (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Träning PF-10


      11:15
    • 10:30

      Grohed/LSK Svart (borta) P-06


      12:30
    • 14:00

      Torp GOIF F07-08 (borta) F-06/07


      16:00
  • 19Sön
    • 09:00

      Sammandrag PF-09


      15:00
    • 10:00

      Sammandrag PF-10


      14:30
    • 10:00

      Sammandrag p-09 Domare


      14:00
    • 10:00

      Skärhamns IK (hemma) P-07


      12:00
    • 10:30

      Träning F-06/07


      12:30
    • 13:00

      Eds FF (hemma) A-lag Herrar


      15:00
    • 16:00

      Stala IF / Myckleby IK U-lag (borta) U-laget


      18:00
    • 18:00

      IK Rössö (borta) F-04/05


      19:00
  • 20Mån
    v.34
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning F-06/07


      19:00
    • 18:30

      Stenungsunds IF (hemma) P-04/05


      20:00
  • 23Tor
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
      Fjällebro ( b-plan )
    • 17:45

      Träning PF-09


      18:00
    • 19:00

      Träning P-04/05


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 20:30

      Träning U-laget


      22:00
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 10:00

      Träning PF-10


      11:15
    • 11:00

      Skee IF Gul (borta) P-08


      13:00
  • 26Sön
    • 10:45

      Stenungsunds IF P08 div 7 blå (borta) P-07


      12:45
    • 11:00

      Vallens IF Blå (hemma) F-06/07


      13:00
    • 14:00

      IFK Strömstad P-08 2018 (hemma) P-08


      16:00
    • 16:00

      Ödsmåls IK (hemma) P-06


      18:00
    • 17:00

      Vallens IF (hemma) F-04/05


      19:00
    • 17:00

      Herrestads AIF U-lag (hemma) U-laget


      19:00
  • 27Mån
    v.35
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor
  • 31Fre