Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Valla

Följ

IFK Valla

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2018

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.31
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
  • 5Sön
  • 6Mån
    v.32
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
    • 08:30

      Fotbollsskola dag 1 F-04/05


      14:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Grohed/LSK (borta) F-04/05


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04/05


      20:30
    • 20:30

      Träning U-laget


      22:00
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 09:30

      Fotbollsskolan dag 3 F-04/05


      13:30
  • 12Sön
    • 10:30

      Träning F-06/07


      12:30
    • 11:00

      Tanums IF 08 Vit (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      IFK Strömstad (hemma) P-04/05


      12:30
    • 17:00

      Stenungsunds IF Svart (hemma) P-06


      19:00
    • 18:00

      LAIK/SAIK (borta) F-04/05


      19:00
  • 13Mån
    v.33
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
  • 14Tis
    • 12:00

      Teamdag P-06


      20:00
    • 12:00

      Träning P-07


      20:00
    • 12:00

      Teamdag P-07


      20:00
    • 12:00

      Teamdag P-07


      19:30
    • 17:45

      Träning PF-11


      18:45
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Ödsmåls IK (hemma) F-04/05


      19:30
    • 18:30

      Skärhamns IK (borta) P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04/05


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 20:30

      Träning U-laget


      22:00
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 10:00

      Träning PF-10


      11:15
    • 10:00

      IFK Uddevalla 08 grön (hemma) P-08


      12:00
    • 10:30

      Grohed/LSK Svart (borta) P-06


      12:30
    • 14:00

      Torp GOIF F07-08 (borta) F-06/07


      16:00
  • 19Sön
    • Heldag

      Sammandrag PF-10

    • 09:00

      Sammandrag PF-09


      15:00
    • 10:00

      Skärhamns IK (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag PF-10


      14:30
    • 10:00

      Sammandrag p-09 Domare


      14:00
    • 10:30

      Träning F-06/07


      12:30
    • 13:00

      Eds FF (hemma) A-lag Herrar


      15:00
    • 16:00

      Stala IF / Myckleby IK U-lag (borta) U-laget


      18:00
    • 18:00

      IK Rössö (borta) F-04/05


      19:00
  • 20Mån
    v.34
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning F-06/07


      19:00
    • 18:30

      Stenungsunds IF (hemma) P-04/05


      20:00
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 10:00

      Träning PF-10


      11:15
    • 11:00

      Skee IF Gul (borta) P-08


      13:00
  • 26Sön
    • 10:45

      Stenungsunds IF P08 div 7 blå (borta) P-07


      12:45
    • 11:00

      Vallens IF Blå (hemma) F-06/07


      13:00
    • 14:00

      IFK Strömstad P-08 2018 (hemma) P-08


      16:00
    • 16:00

      Ödsmåls IK (hemma) P-06


      18:00
    • 17:00

      Vallens IF (hemma) F-04/05


      18:00
    • 17:00

      Herrestads AIF U-lag (hemma) U-laget


      19:00
  • 27Mån
    v.35
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor
  • 31Fre