Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Karlshamn

Följ

IFK Karlshamn

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 09:00

      Träning P 04


      10:00
    • 10:00

      Poolspel F-09/10


      14:00
    • 12:00

      Lörby IF (hemma) Damer


      14:00
    • 15:00

      Hovmantorp GoIF (hemma) Herrlag


      16:45
  • 2Sön
    • 08:15

      Poolspel i Nättraby söndagen 2/9 (F07) F-07/08


      13:30
    • 08:30

      Matchsammandrag i Sölvesborg P-08


      13:15
    • 10:00

      Poolspel P-2010


      13:30
    • 11:00

      Mörrums GoIS FK (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      Rödeby AIF F 05 (hemma) F-04/05


      13:00
    • 16:00

      Inventering Damer


      21:00
  • 3Mån
    v.36
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 16:30

      Träning F-07/08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:00
    • 18:00

      Cup i Jämjö P-06


      23:00
  • 8Lör
    • 09:00

      Träning P-2010


      14:00
    • 09:00

      Träning P 04


      10:00
    • 15:00

      Ronneby BK (borta) Damer


      17:00
  • 9Sön
    • 09:00

      Matchsammandrag i Listerby P-08


      13:30
    • 09:00

      Matchsammandrag i Sölvesborg P-08


      13:00
    • 12:00

      Poolspel F08 F-07/08


      17:00
    • 15:00

      Karlskrona UF (borta) Herrlag


      16:45
    • 17:00

      Olofström/Union (borta) F-04/05


      19:00
    • 17:00

      Motståndarlaget (hemma) P-07


      18:30
  • 10Mån
    v.37
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 09:00

      Träning P 04


      10:00
    • 11:00

      F 04-05 IFK Karlshamn


      12:30
      Konstgräset Österslätt
    • 11:00

      Jämjö GoIF (hemma) F-04/05


      13:00
    • 11:00

      BK Union (hemma) P-06


      13:00
    • 12:30

      Aktivitetsdag F-02/03


      19:00
    • 15:00

      FK Älmeboda/Linneryd (hemma) Herrlag


      16:45
  • 16Sön
    • 09:00

      Asarums Höstcup F07/08 F-07/08


      15:00
    • 09:00

      Matchsammandrag på hemmaplan P-08


      14:00
    • 09:30

      Poolspel Olofström F-09/10


      14:00
    • 13:45

      Boll lisor F-04/05


      15:15
    • 13:45

      Lindsdals IF (hemma) Damer


      15:45
    • 16:00

      Motståndarlaget (hemma) P-07


      17:00
  • 17Mån
    v.38
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 16:30

      Träning F-04/05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2011


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 18:00

      Ifö Bromölla IF (borta) F-02/03


      21:00
    • 19:00

      Ronneby BK (borta) U-lag Herrar


      21:00
    • 19:30

      Träning P 04


      21:00
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 09:00

      Träning P 04


      10:00
    • 11:00

      Hoby GIF (borta) F-04/05


      13:00
    • 11:00

      Motståndarlaget (hemma) P-07


      12:00
    • 13:30

      IFK Osby (borta) Herrlag


      15:30
  • 23Sön
    • 08:00

      Motståndarlaget (hemma) P-07


      16:00
    • 08:00

      Matchsammandrag i Kyrkhult P-08


      14:30
    • 09:00

      Poolspel F08 F-07/08


      13:00
    • 10:00

      Poolspel P-2011


      14:00
    • 11:00

      Nättraby GoIF (hemma) P-06


      13:00
    • 13:00

      Ramdala IF (borta) Damer


      15:00
  • 24Mån
    v.39
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 16:30

      Träning F-04/05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2011


      18:00
    • 17:15

      Mjällby AIF (hemma) U-lag Herrar


      19:15
    • 17:15

      FK Karlskrona (hemma) F-02/03


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 19:30

      Träning P 04


      21:00
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 07:40

      Matchsammandrag i Karlskrona P-08


      13:30
    • 07:45

      Poolspel i Rödeby söndagen 30/9 (F07) F-07/08


      13:00
    • 07:45

      Poolspel i Rödeby söndagen 30/9 (F07) F-07


      13:00
    • 09:00

      Träning P-2010


      14:00
    • 11:30

      Saxemara IF (borta) U-lag Herrar


      13:30
    • 12:00

      Motståndarlaget (hemma) P-07


      13:00
    • 12:00

      Asarums IF FK (hemma) P 04


      14:00
    • 14:00

      Boll-lisor F-07/08


      16:00
    • 14:00

      Glömminge IF (hemma) Damer


      16:00
    • 15:00

      FK Karlskrona (borta) F-04/05


      17:00