Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Karlshamn

Följ

IFK Karlshamn

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Augusti 2017

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.31
  • 2Ons
    • 16:30

      Träning P 04


      18:00
    • 17:00

      Svenska cupen Karlshamn - Kristianstad FC P-07


      20:00
    • 18:00

      Kristianstad FC (hemma) Herrlag


      21:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:45
  • 3Tor
  • 4Fre
    • Heldag

      Skara sommarland cup P 04

    • 16:30

      Träning F-07/08


      18:00
    • 18:30

      Match mot Kallinge F-02/03


      20:00
  • 5Lör
    • Heldag

      Skara sommarland cup P 04

    • 12:00

      Träning Herrlag


      13:30
  • 6Sön
    • Heldag

      Skara sommarland cup P 04

    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
  • 7Mån
    v.32
    • 16:30

      Träning U-lag Herrar


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P 04


      19:30
    • 18:00

      Träning F-02/03


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Nättraby GoIF (hemma) Damer


      20:30
    • 18:30

      Boll-Lisa F-04/05


      20:30
    • 19:00

      FK Älmeboda/Linneryd (borta) Herrlag


      20:45
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 08:00

      Breddläger F03 F-02/03


      00:00
    • 16:30

      Träning P 04


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 09:00

      Match mot Asarum P-08


      13:00
    • 09:30

      Match mot Jämjö P-06


      11:00
    • 15:00

      Team Södermöre (borta) Damer


      17:00
  • 13Sön
    • 08:40

      Match Asarum P-05


      11:00
    • 10:15

      Poolspel (F07) i Karlshamn F-07/08


      13:45
    • 11:00

      SGIF-IFK Karlshamn -03 P 04


      13:00
    • 11:00

      Sölvesborgs GoIF 1 (borta) U-lag Herrar


      13:00
    • 15:00

      Sölvesborg/Lörby (9) (hemma) F-04/05


      17:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
  • 14Mån
    v.33
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Rödeby AIF 1 (borta) P 04


      20:30
    • 18:30

      Match mot Karlskrona F-02/03


      20:00
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 10:30

      Asarums IF FK 2 (borta) P 04


      12:30
    • 11:00

      Träning F-02/03


      13:00
  • 20Sön
    • 09:30

      Poolspel S-borg P-09


      13:00
    • 10:00

      Motståndarlaget (hemma) P-07


      13:00
    • 10:30

      Poolspel P11 Asarum P-2010


      12:00
    • 11:00

      Match i Kallinge P-06


      13:00
    • 13:00

      Sölve BK (borta) Herrlag


      14:45
    • 13:00

      Sölve BK (borta) U-lag Herrar


      15:00
    • 15:40

      Match Rödeby P-05


      18:00
    • 17:00

      Kalmar Södra IF (borta) Damer


      19:00
  • 21Mån
    v.34
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 16:30

      Träning P 04


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:45

      FK Karlskrona 1 (hemma) U-lag Herrar


      20:45
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 10:00

      Minicup F08 OIF F-07/08


      14:00
    • 10:00

      Motståndarlaget (borta) P-07


      13:00
    • 10:00

      Cup Olofström F-09/10/11


      14:00
    • 10:00

      Matchsammandrag i Sölvesborg P-08


      13:30
    • 10:00

      Match i Karlskrona P-06


      12:59
    • 13:00

      Olofströms IF 1 (borta) U-lag Herrar


      15:00
    • 13:00

      Olofströms IF - IFK -03 P 04


      15:00
    • 15:00

      Boll-Lisa F-04/05


      17:00
    • 15:00

      Ifö Bromölla IF (hemma) Herrlag


      16:45
    • 15:00

      Bollkalle P-06


      17:00
  • 27Sön
    • 07:30

      Poolspel (F07) i Nättraby F-07/08


      11:30
    • 11:00

      Olofströms IF 2 (hemma) P 04


      13:00
    • 17:00

      Match mot Kristianopel F-02/03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
  • 28Mån
    v.35
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 16:30

      Träning P 04


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Ronneby BK (hemma) U-lag Herrar


      20:30
  • 31Tor