Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Karlshamn

Följ

IFK Karlshamn

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Augusti 2017

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.31
  • 2Ons
    • 16:30

      Träning P 04


      18:00
    • 17:00

      Svenska cupen Karlshamn - Kristianstad FC P-07


      20:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:45
    • 18:00

      Kristianstad FC (hemma) Herrlag


      21:00
  • 3Tor
  • 4Fre
    • Heldag

      Skara sommarland cup P 04

    • 16:30

      Träning F-07/08


      18:00
    • 18:30

      Match mot Kallinge F-02/03


      20:00
  • 5Lör
    • Heldag

      Skara sommarland cup P 04

    • 12:00

      Träning Herrlag


      13:30
  • 6Sön
    • Heldag

      Skara sommarland cup P 04

    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
  • 7Mån
    v.32
    • 16:30

      Träning P15-17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P 04


      19:30
    • 18:00

      Träning F-02/03


      19:30
    • 18:30

      Nättraby GoIF (hemma) Damer


      20:30
    • 18:30

      Boll-Lisa F-04/05


      20:30
    • 19:00

      FK Älmeboda/Linneryd (borta) Herrlag


      20:45
  • 8Tis
    • 16:30

      Träning P15-17


      18:00
    • 16:30

      Träning F-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träning F-04/05


      18:00
    • 17:50

      Träning Damer


      19:30
    • 18:00

      Träning F-02/03


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 19:00

      Jämshögs IF (hemma) Herrlag


      20:45
    • 19:00

      Jämshögs IF (hemma) P15-17


      21:00
    • 19:30

      Träning Herrlag


      21:00
  • 9Ons
    • 08:00

      Breddläger F03 F-02/03


      00:00
    • 16:30

      Träning P 04


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 09:00

      Match mot Asarum P-08


      13:00
    • 09:30

      Match mot Jämjö P-06


      11:00
    • 15:00

      Team Södermöre (borta) Damer


      17:00
  • 13Sön
    • 08:40

      Match Asarum P-05


      11:00
    • 10:15

      Poolspel (F07) i Karlshamn F-07/08


      13:45
    • 11:00

      SGIF-IFK Karlshamn -03 P 04


      13:00
    • 11:00

      Sölvesborgs GoIF 1 (borta) P15-17


      13:00
    • 14:00

      IF Trion (borta) P15-17


      16:00
    • 15:00

      Sölvesborg/Lörby (9) (hemma) F-04/05


      17:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
      Vägga Norra
  • 14Mån
    v.33
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Match mot Karlskrona F-02/03


      20:00
    • 18:30

      Rödeby AIF 1 (borta) P 04


      20:30
  • 17Tor
    • 16:30

      Träning P15-17


      18:00
    • 17:30

      Träning P10/11


      18:30
    • 17:45

      Match Sölvesborg P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning Herrlag


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04/05


      19:30
    • 19:20

      Träning Damer


      21:00
    • 19:30

      Träning F-02/03


      21:00
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 10:30

      Asarums IF FK 2 (borta) P 04


      12:30
    • 11:00

      Träning F-02/03


      13:00
  • 20Sön
    • 09:30

      Poolspel S-borg P-09


      13:00
    • 10:00

      Motståndarlaget (hemma) P-07


      13:00
    • 10:30

      Poolspel P11 Asarum P10/11


      12:00
    • 11:00

      Match i Kallinge P-06


      13:00
    • 13:00

      Sölve BK (borta) Herrlag


      14:45
    • 13:00

      Sölve BK (borta) P15-17


      15:00
    • 15:40

      Match Rödeby P-05


      18:00
    • 17:00

      Kalmar Södra IF (borta) Damer


      19:00
  • 21Mån
    v.34
    • 16:30

      Träning P15-17


      18:00
    • 16:45

      Träning Team IFK


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P 04


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrlag


      19:30
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 16:30

      Träning P 04


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:45

      FK Karlskrona 1 (hemma) P15-17


      20:45
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 16:30

      Träning F-07/08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09/10/11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:30

      Boll-lisor F08 F-07/08


      20:00
    • 18:30

      Karlskrona FF (hemma) Damer


      20:30
    • 18:30

      Listerby IK (hemma) Herrlag


      19:30
    • 18:30

      Listerby IK (hemma) P15-17


      20:30
  • 26Lör
    • 10:00

      Cup Olofström F-09/10/11


      14:00
    • 10:00

      Motståndarlaget (borta) P-07


      13:00
    • 10:00

      Minicup F08 OIF F-07/08


      14:00
    • 10:00

      Matchsammandrag i Sölvesborg P-08


      13:30
    • 10:00

      Match i Karlskrona P-06


      12:59
    • 13:00

      Olofströms IF - IFK -03 P 04


      15:00
    • 13:00

      Olofströms IF 1 (borta) P15-17


      15:00
    • 15:00

      Bollkalle P-06


      17:00
    • 15:00

      Ifö Bromölla IF (hemma) Herrlag


      16:45
  • 27Sön
    • 07:30

      Poolspel (F07) i Nättraby F-07/08


      11:30
    • 11:00

      Olofströms IF 2 (hemma) P 04


      13:00
    • 16:00

      FK Karlskrona 2 (9) (borta) F-04/05


      18:00
    • 17:00

      Match mot Kristianopel F-02/03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
  • 28Mån
    v.35
  • 29Tis
    • 16:30

      Träning F-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träning P15-17


      18:00
    • 16:30

      Träning F-04/05


      18:00
    • 16:30

      Träning F-04/05


      18:00
    • 17:10

      Match Belganet/Hallabro P-05


      20:30
    • 17:50

      Träning Damer


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning F-02/03


      19:30
    • 18:30

      Asarums IF FK (9) (borta) F-04/05


      20:30
    • 19:30

      Träning Herrlag


      21:00
  • 30Ons
    • 16:30

      Träning P 04


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Ronneby BK (hemma) P15-17


      20:30
  • 31Tor