Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Karlshamn

Följ

IFK Karlshamn

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
IFK Karlshamn
Välj sektion/lag

April 2017

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.13
    • 08:00

      Tjejcup F03 F-02/03


      18:00
    • 10:00

      Träning F-04/05


      11:00
    • 12:00

      Träning P-2010


      13:00
    • 12:00

      Ronneby BK (hemma) Herrlag


      13:45
    • 15:00

      Karlskrona FF (borta) Damer


      17:00
    • 15:00

      Match mot Saxemara F-09/10/11


      17:00
  • 2Sön
    • Heldag

      Tjejcup 06 F-04/05

    • 08:00

      Tjejcup 06/07 (7-manna) F-07/08


      17:00
    • 08:00

      Arrangörer för Tjejcup F-06 P-06


      16:00
    • 09:00

      Sparika Cup P14 U-lag Herrar


      18:00
    • 14:00

      Träningsmatch Mjällby P 04


      16:00
    • 14:30

      Sparika cup P 04


      16:30
    • 14:30

      FK Karlskrona (hemma) U-lag Herrar


      16:30
    • 15:00

      Sparika F16 F-02/03


      18:00
    • 15:15

      Kallinge SK (borta) U-lag Herrar


      17:15
  • 3Mån
    v.14
    • 16:30

      Träning P 04


      18:00
    • 18:00

      Träning Herrlag


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 19:30

      Träning F-02/03


      21:00
    • 19:30

      Träning Damer


      21:00
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 16:30

      Träning P 04


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning F-02/03


      20:30
    • 19:00

      Träning Damer


      20:30
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • Heldag

      Tjejcup 05 F-04/05

    • 07:00

      IFK Tjejcup P 04


      17:00
    • 09:30

      Träningsmatcher 4 lag P-06


      14:00
    • 14:00

      Ingelstads IK (hemma) Damer


      16:00
  • 9Sön
    • 08:00

      Tjejcup F-07/08


      17:00
    • 08:00

      IFK tjejcup F-09/10/11


      17:00
    • 10:00

      Sparika Cup F 14 Grupp 1 F-04/05


      15:00
    • 11:00

      FK Karlskrona (borta) U-lag Herrar


      13:00
    • 12:00

      Träningsmatch mot Staffanstorp P-07


      14:00
    • 12:30

      Jämjö GoIF (hemma) U-lag Herrar


      14:30
    • 13:00

      Träningsmat SGIF P 04


      15:00
  • 10Mån
    v.15
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 16:30

      Träning P 04


      18:00
    • 18:00

      Ronneby BK (hemma) Damer


      20:00
    • 18:00

      Domarutbildning U-lag Herrar


      21:00
    • 18:00

      Högadals IS U (borta) Herrlag


      19:45
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Högadals IS (borta) U-lag Herrar


      20:30
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 11:00

      Träningsmatch Bräkne-Hoby P 04


      13:00
    • 12:00

      "Dörrknackning" försäljning av bingolotter P-05


      15:00
    • 12:00

      Bingolottoförsäljning U-lag Herrar


      15:00
    • 15:00

      Älmhults Idrottsförening (hemma) Herrlag


      16:45
  • 15Lör
    • 09:00

      Träningsdag P15-17 med FK Karlskrona U-lag Herrar


      16:00
  • 16Sön
    • 10:30

      Träning F-02/03


      12:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
  • 17Mån
    v.16
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 16:30

      Träning P 04


      18:00
    • 18:00

      Match mot Kallinge F-02/03


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Ronneby BK (hemma) F-04/05


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 19:20

      Föräldramöte F-04/05


      20:30
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 11:00

      Sölvesborgs GoIF 1 (hemma) U-lag Herrar


      13:00
    • 11:00

      P14 11-manna IFK -SGIF P 04


      13:00
    • 11:00

      Seriematch P-06


      12:00
    • 14:00

      Sölvesborgs GOIF (borta) Herrlag


      15:45
    • 15:00

      Nättraby GoIF (borta) Damer


      17:00
  • 23Sön
    • 15:00

      Hoby GIF (hemma) P 04


      17:00
  • 24Mån
    v.17
  • 25Tis
  • 26Ons
    • Heldag

      Kiosk verksamhet. F-04/05

    • 16:30

      Träning P 04


      18:00
    • 18:00

      Zonträning F03 F-02/03


      20:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04/05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04/05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • Heldag

      Kiosk verksamhet. F-04/05

    • 09:15

      Match Sölvesborg P-05


      12:00
    • 09:30

      Träning F-02/03


      11:00
    • 09:30

      Seriematch P-06


      11:00
    • 10:00

      Arrangör för fotbollens dag P-06


      14:00
    • 10:00

      Lagfotografering F-04/05


      11:00
    • 10:15

      Lagfotografering F08 F-07/08


      10:30
    • 10:45

      Lagfotografering F07 F-07/08


      11:00
    • 11:00

      Team Södermöre (hemma) Damer


      13:00
    • 11:00

      Fotbollensdag U-lag Herrar


      14:00
    • 12:00

      Fotografering P 04


      12:30
    • 12:20

      Bollkalle A-laget möter Älmeboda/Linneryd P-07


      14:45
    • 12:30

      Lagfotografering under fotbollensdag P-08


      13:15
    • 13:00

      Fotografering P-05


      14:00
    • 13:00

      FK Älmeboda/Linneryd (hemma) Herrlag


      14:45
  • 30Sön
    • 00:00

      Kiosk verksamhet. F-04/05


      23:00
    • 10:00

      Motståndarlaget (hemma) P-07


      12:00
    • 11:00

      Jämshögs IF (borta) P 04


      13:00