Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Karlshamn

Följ

IFK Karlshamn

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

September 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
  • 2Lör
    • 09:45

      Team FKK (hemma) Team IFK


      13:45
    • 10:00

      Minicup F08 Lörby F-07/08


      14:00
    • 10:30

      Motståndarlaget (borta) P-07


      12:30
    • 11:30

      FK Karlskrona 1 (hemma) P15-17


      13:30
    • 11:30

      IFK-03 - Karlskrona1 P 04


      13:30
    • 13:00

      FK Karlskrona 2 (9) (borta) F-04/05


      15:00
  • 3Sön
    • 10:00

      Motståndarlaget (borta) P-07


      12:00
    • 10:30

      Match mot Hasslö P-06


      11:30
    • 15:00

      Växjö United FC (borta) Herrlag


      16:45
    • 17:00

      Hoby GIF (9) (hemma) F-04/05


      19:00
    • 17:00

      Kristianopels GoIF (borta) Damer


      19:00
  • 4Mån
    v.36
    • 16:45

      Träning Team IFK


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:50

      Träning Damer


      19:30
    • 18:00

      Träning P 04


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrlag


      19:30
    • 18:00

      Träning F-02/03


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:15

      Ronneby BK (borta) Herrlag


      20:15
    • 18:15

      Ronneby BK (borta) P15-17


      20:15
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 16:30

      Träning P 04


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:45

      Ramdala IF (hemma) Damer


      20:45
    • 19:00

      Mjällby AIF 1 (borta) P15-17


      21:00
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 08:30

      Matchsammandrag på hemmaplan P-08


      14:00
    • 09:00

      Poolspel P10/11


      12:00
    • 11:00

      Saxemara IF 2 (hemma) P 04


      13:00
    • 14:00

      Match mot Asarum F-02/03


      16:00
    • 14:45

      Bollkalle A-lags match P-05


      17:00
    • 15:00

      Ljungby IF (hemma) Herrlag


      16:45
  • 10Sön
    • 00:00

      Match Hemmaplan F-09/10/11


      00:00
    • 08:30

      Poolspel i Ronneby (F07) F-07/08


      13:00
    • 09:00

      Minicup F08 hemma F-07/08


      14:00
    • 09:30

      Cup i Jämjö P-06


      15:00
    • 15:00

      Lindsdals IF (hemma) Damer


      17:00
    • 17:00

      Rödeby AIF (hemma) F-04/05


      19:00
  • 11Mån
    v.37
  • 12Tis
    • 16:30

      Träning F-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träning F-04/05


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning F-02/03


      19:30
    • 18:00

      Olofströms IF (hemma) Herrlag


      20:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Olofströms IF (borta) P15-17


      20:00
    • 19:30

      Träning Herrlag


      21:00
  • 13Ons
    • 16:30

      Träning P 04


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 10:00

      Aktivitet sparbankensdag F-04/05


      14:00
    • 15:00

      Glömminge IF (borta) Damer


      17:00
    • 15:00

      Kalmar AIK FK (borta) Herrlag


      16:45
  • 17Sön
    • 09:30

      Match mot Rödeby P-06


      11:00
    • 10:00

      Poolspel P-09


      11:00
    • 10:00

      Motståndarlaget (borta) P-07


      12:00
    • 10:10

      Match Kallinge P-05


      13:00
    • 11:00

      IFK-03 - Asarum P 04


      13:00
    • 11:00

      Asarums IF FK 1 (hemma) P15-17


      13:00
    • 12:00

      Motståndarlaget (borta) P-07


      14:00
    • 13:00

      Högadals IS (borta) P15-17


      15:00
    • 16:00

      Belganet-Hallabro IF (borta) F-04/05


      18:00
    • 18:30

      Högadals IS U (borta) Herrlag


      20:30
  • 18Mån
    v.38
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 16:30

      Träning P 04


      18:00
    • 17:45

      Asarums IF FK (hemma) P15-17


      19:45
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 21Tor
    • 16:30

      Träning P15-17


      18:00
    • 17:30

      Träning P10/11


      18:30
    • 18:00

      Träning F-04/05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrlag


      19:30
    • 18:00

      Match mot Olofström F-02/03


      20:00
    • 19:20

      Träning Damer


      21:00
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 08:30

      Asarums Höstcup F07/08 F-07/08


      16:00
    • 08:30

      Höstcup i Asarum P-08


      16:00
    • 11:00

      Kallinge SK (hemma) P 04


      13:00
    • 13:00

      Runsten/Möckleby IF (borta) Damer


      15:00
    • 14:20

      Bollkalle A-laget möter Saxemara P-07


      16:45
    • 15:00

      Saxemara IF (hemma) Herrlag


      16:45
  • 24Sön
    • Heldag

      Höstcup i Asarum P-07

    • 09:30

      Poolspel P10/11


      12:45
    • 10:00

      Match mot Rödeby P-06


      11:00
    • 12:00

      Team FKK (hemma) Team IFK


      17:00
    • 14:00

      FK Karlskrona 1 (9) (borta) F-04/05


      16:00
    • 14:00

      Lyckå FF (borta) P15-17


      16:00
    • 14:20

      Match Lyckå P-05


      18:30
    • 15:00

      Nätttraby - IFK-03 P 04


      17:00
    • 15:00

      Nättraby GoIF 1 (borta) P15-17


      17:00
    • 16:00

      Match Mot Jämshög F-02/03


      18:00
  • 25Mån
    v.39
    • 16:30

      Träning P15-17


      18:00
    • 16:45

      Träning Team IFK


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Jämshögs IF (borta) P15-17


      19:30
    • 17:30

      Jämshögs IF (borta) Herrlag


      18:30
    • 17:50

      Träning Damer


      19:30
    • 18:00

      Träning P 04


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrlag


      19:30
    • 18:00

      Träning F-02/03


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 16:30

      Träning P 04


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Rödeby AIF 2 (borta) P 04


      20:30
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • Heldag

      Vinterträning P-08

    • 09:15

      Match Mörrum P-05


      12:00
    • 09:30

      Match mot Olofström P-06


      11:00
    • 15:00

      Ronneby BK (borta) Damer


      17:00