Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Berga

Följ

IFK Berga

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2020

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.18
    • 09:30

      Träning P-11


      11:00
    • 14:00

      IFK Berga U16 (hemma) U19


      16:00
    • 18:00

      Tr.match (hemma) P-06


      20:30
  • 2Lör
    • 09:30

      Hossmo BK 1 (hemma) P-07


      11:30
    • 09:30

      Rockneby/Läckeby (hemma) P-10


      11:00
    • 09:30

      Träning P-13


      11:00
    • 09:30

      Träning P-14


      11:00
    • 11:00

      Pukebergs BK röd (hemma) P-10


      12:30
    • 15:00

      Träning U16


      16:30
  • 3Sön
    • 10:00

      Träning P-12


      12:00
    • 15:00

      Böda/Högby IF (hemma) P-08


      16:15
    • 16:00

      Södermöre komb. 7-m (borta) P-06


      18:00
    • 17:00

      Möre BK (hemma) P-08


      18:15
    • 19:00

      Internmatch P09 P-09


      20:00
  • 4Mån
    v.19
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
  • 5Tis
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Styrelsemöte IFK Berga


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 6Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Lindsdals IF (hemma) P-05


      20:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:15

      Träningsmatch KFF U16


      20:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 09:30

      Träning P-14


      11:00
    • 09:30

      Träning P-13


      11:00
    • 12:00

      Färjestadens GOIF (borta) P-10


      13:30
    • 12:30

      Torsås UFF 1 (borta) P-07


      14:30
    • 14:00

      Kalmar FF 1 (borta) P-05


      16:00
  • 10Sön
    • 09:30

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Rockneby IK (hemma) P-06


      12:00
    • 11:00

      Mörbylånga GOIF (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Kalmar FF röd (borta) P-08


      12:00
    • 16:00

      Smedby BoIK (hemma) P-09


      17:00
    • 16:00

      Träning U16


      17:30
    • 17:30

      Hossmo BK röd (hemma) P-09


      18:30
  • 11Mån
    v.20
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
  • 12Tis
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Tr.match (hemma) P-06


      20:15
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 19:00

      Kalmar FF U16 (borta) U19


      21:00
  • 15Fre
    • 17:00

      Träning A-trupp


      18:00
    • 17:00

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 18:00

      Lindsdals IF svart (borta) P-09


      19:00
  • 16Lör
    • 09:00

      Kalmar FF 1 (hemma) P-07


      11:00
    • 09:30

      Träning P-13


      11:00
    • 09:30

      Träning P-14


      11:00
    • 09:30

      Träning P-15


      11:00
    • 11:00

      Tr.match (hemma) P-06


      12:30
    • 11:00

      Smedby BoIK 9-m (hemma) P-05


      13:00
    • 11:30

      Träningsmatch P-11


      12:20
    • 12:30

      Träningsmatch P-11


      13:30
    • 13:30

      Lindsdals IF vit (hemma) P-08


      14:30
    • 16:00

      Hossmo BK blå (borta) P-10


      18:00
  • 17Sön
    • 09:30

      Träning P-12


      11:00
    • 11:00

      Glömminge-Algutsrums IF (borta) P-10


      13:00
    • 16:00

      Pukebergs BK (borta) P-08


      18:00
    • 17:00

      Färjestadens GoIF röd (borta) P-09


      18:00
  • 18Mån
    v.21
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
  • 19Tis
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Styrelsemöte IFK Berga


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      RM/SSG IF (borta) P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 20Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
  • 21Tor
    • 09:30

      Fotbollsdag P-10


      14:00
    • 09:45

      Träning P-11


      11:00
    • 11:00

      Hossmo BK (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Träning P-05


      12:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 22Fre
    • 17:00

      Träning A-trupp


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
  • 23Lör
    • 09:30

      Träning P-05


      11:00
    • 09:30

      Träning P-06


      11:00
      Bergavik B-plan
      Anteckning: Extraträningar för de som är kallade.
      Blir en gemensam träning med P05
    • 09:30

      Kalmar Södra IF blå (hemma) P-10


      11:00
    • 09:30

      Träning P-15


      11:00
    • 09:30

      Träning P-14


      11:00
    • 09:30

      Träning P-13


      11:00
    • 11:00

      Kalmar Södra IF (hemma) P-10


      12:30
  • 24Sön
    • 09:30

      Kalmar FF (hemma) P-12


      11:00
    • 11:00

      Persnäs AIF (borta) P-08


      12:00
    • 11:00

      Västerviks FF (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Hossmo BK (borta) U16


      13:00
    • 11:30

      Träningsmatch P-11


      13:30
    • 16:00

      Kalmar FF vit (hemma) P-08


      17:00
    • 16:00

      Kalmar FF röd (hemma) P-09


      17:00
    • 17:30

      Färjestaden GoIF blå (hemma) P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
  • 25Mån
    v.22
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 26Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 27Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
  • 28Tor
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 29Fre
    • 17:00

      Träning A-trupp


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
  • 30Lör
    • 09:30

      Träning P-15


      11:00
    • 09:30

      Träning P-13


      11:00
    • 09:30

      Träning P-14


      11:00
    • 10:00

      Nybro IF (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Match Färjestaden P-11


      11:15
    • 10:00

      Oskarshamns AIK 1 (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Träning P-09


      11:00
    • 14:30

      IFK Borgholm (borta) P-05


      16:30
  • 31Sön
    • 09:30

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Lindsdals IF gul (borta) P-10


      12:00
    • 11:00

      Färjestadens GOIF röd (borta) P-08


      12:00
    • 13:00

      Färjestadens GOIF vit (borta) P-08


      14:00
    • 14:00

      Rödsle/Fårbo (borta) P-06


      16:00
    • 16:00

      Hossmo BK Svart (borta) P-09


      18:00
    • 17:30

      Nybro IF blå (borta) P-09


      19:00