Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Berga

Följ

IFK Berga

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 10:30

      Lindsdals IF 2 (hemma) P-05


      12:30
    • 14:00

      Hvetlanda GIF (hemma) P-04/03


      16:00
    • 17:00

      Hossmo BK (hemma) P-06


      19:00
    • 18:00

      Färjestadens GoIF vit (hemma) P-09


      19:30
    • 18:00

      Timmernabbens IF (hemma) P-09


      19:30
  • 2Mån
    v.36
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04/03


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:30

      Träning A-trupp


      19:30
    • 18:45

      Styrelsemöte IFK Berga


      20:00
  • 3Tis
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:45

      Hossmo BK (hemma) P-08


      20:00
    • 19:00

      Nybro komb. 1 (borta) P-04/03


      21:00
  • 4Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 18:00

      Kalmar Södra IF (borta) P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Växjö Norra IF (borta) P-04/03


      20:15
  • 5Tor
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04/03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 6Fre
    • 18:00

      Färjestadens GOIF 2 (borta) P-06


      20:00
    • 19:00

      FK Karlskrona (borta) A-trupp


      20:00
  • 7Lör
    • Heldag

      Hossmoligan P-11

    • 08:45

      Hossmoligan P-10


      13:59
    • 09:30

      Träning P-13


      11:00
    • 09:30

      Träning P-14


      11:00
    • 11:00

      Färjestadens GoIF 2 (borta) P-05


      13:00
    • 14:00

      Värnamo Södra FF 1 (borta) P-04/03


      16:00
  • 8Sön
    • 08:00

      Kalmar FF (hemma) P-12


      15:00
    • 08:00

      Jämjö höstcup P-10


      15:00
    • 11:00

      Kalmar Södra IF vit (borta) P-09


      12:30
    • 12:30

      Pukebergs BK (borta) P-07


      14:30
    • 14:00

      Mönsterås GIF (borta) P-06


      16:00
    • 15:00

      Växjö Norra IF (borta) U19


      17:00
    • 16:00

      Smedby BoIK (borta) P-05


      18:00
    • 16:00

      Kalmar FF (borta) P-08


      17:00
    • 16:00

      Kalmar södra IF blå (borta) P-09


      17:30
  • 9Mån
    v.37
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04/03


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 19:00

      Träning A-trupp


      21:00
  • 10Tis
    • 17:00

      Träning P-04/03


      18:30
    • 17:30

      U-21 Landskamp P-06


      20:00
    • 18:00

      U 21 Sverige - Irland P-05


      21:00
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:30
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 18:30

      Sverige-Irland U21 P-07


      21:30
    • 18:30

      U21 Sverige - Irland P-10


      20:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:15
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
      Bergaviks Idrottsplats
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 12Tor
    • 17:00

      Tr.match (hemma) P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04/03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:00

      Möre BK (borta) P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 09:30

      Träning P-13


      11:00
    • 09:30

      Träning P-14


      11:00
    • 10:00

      Ljungbyholms GOIF (borta) P-05


      12:00
    • 13:00

      Nässjö FF (borta) A-trupp


      14:00
    • 14:00

      IFK Värnamo (hemma) P-04/03


      16:00
    • 14:00

      Mönsterås GoIF (borta) P-09


      15:30
  • 15Sön
    • 10:00

      Rockneby IK 7-m (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      Södermöre komb. (borta) P-07


      12:00
    • 15:00

      Kalmar Södra IF (borta) P-06


      17:00
    • 16:00

      Torsås UFF (hemma) P-09


      17:30
    • 17:00

      Färjestadens GoIF 1 (hemma) P-05


      19:00
  • 16Mån
    v.38
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04/03


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:30

      Träning A-trupp


      19:30
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning P-04/03


      18:30
    • 17:30

      Träning U19


      20:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 18Ons
    • 17:15

      Färjestadens GOIF röd (hemma) P-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:00
  • 19Tor
    • 17:00

      Träning P-04/03


      18:30
    • 17:00

      Extra P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Föräldramöte när laget tränar P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      FC Linköping City (hemma) U19


      21:00
    • 19:00

      Seriematch U19


      21:00
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 08:30

      Tuff 03 (hemma) P-12


      13:30
    • 09:30

      Träning P-14


      11:00
    • 09:30

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Torsås UFF svart (hemma) P-07


      12:00
    • 10:30

      Lindsdals IF 1 (hemma) P-05


      12:30
    • 14:00

      Asarums IF FK (hemma) A-trupp


      15:00
  • 22Sön
    • 10:00

      Hossmoligan P-10


      16:00
    • 10:30

      Pukebergs BK (hemma) P-06


      12:30
    • 14:00

      Lindö FF (hemma) U19


      16:00
    • 14:00

      Visby AIK (hemma) P-04/03


      16:00
    • 15:00

      Torsås komb 7-m (borta) P-06


      17:00
    • 15:00

      Hossmo BK vit (borta) P-09


      16:30
    • 16:00

      Rockneby IK (hemma) P-09


      17:30
    • 16:00

      Färjestadens GOIF (hemma) P-08


      18:00
    • 17:00

      Alsterbro IF 7-m (hemma) P-05


      19:00
  • 23Mån
    v.39
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04/03


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:30

      Träning A-trupp


      19:30
    • 19:00

      Föräldrarmöte P-07


      20:00
    • 19:00

      Lagförälderträff IFK Berga


      20:00
    • 20:00

      Styrelsemöte IFK Berga


      21:00
  • 24Tis
    • 17:00

      Träning P-04/03


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:30
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 25Ons
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
  • 26Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Extra P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04/03


      18:30
    • 18:00

      Träning A-trupp


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning U19


      20:00
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 09:30

      Träning P-13


      11:00
    • 09:30

      Träning P-14


      11:00
    • 11:00

      Mönsterås GOIF (hemma) P-05


      13:00
    • 13:00

      A-lags kiosk P-06


      17:00
    • 14:00

      Ifö Bromölla IF (hemma) A-trupp


      15:00
  • 29Sön
    • Heldag

      Minicup i Algutsrum P-08

    • 10:30

      Alstermo IF (hemma) P-06


      12:30
    • 13:45

      Skördefestcup P-08


      18:30
    • 14:00

      Jönköpings Södra IF (borta) U19


      16:00
    • 15:00

      Västerviks FF 1 (hemma) P-04/03


      17:00
    • 17:00

      Mönsterås GOIF (borta) P-05


      19:00
  • 30Mån
    v.40
    • 17:00

      Träning P-04/03


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:30

      Träning A-trupp


      19:30