Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IBK Lidköping

Följ

IBK Lidköping

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.1
  • 2Tor
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam A


      21:00
  • 3Fre
  • 4Lör
    • Heldag

      Sibben Cup F 12

    • Heldag

      Sibben Cup P 14

    • 09:30

      Träning F-10


      11:00
    • 16:00

      Mullsjö-Dalen P 10, 2009


      19:00
  • 5Sön
    • 00:00

      Sibben Cup F 12


      16:00
    • 00:00

      Sibben Cup P 14


      19:00
    • 09:00

      Träning P 7, 2012


      11:00
  • 6Mån
    v.2
  • 7Tis
    • 16:30

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P 10, 2009


      18:00
    • 17:30

      Träning F 14


      21:00
    • 17:30

      Träning F 12


      20:30
    • 18:00

      Träning Dam A


      19:30
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 09:30

      Träning F-10


      11:00
    • 16:30

      Fristads GOIF (borta) F 12


      18:30
  • 12Sön
    • 08:00

      Sammandrag för Blå/Svart P 10, 2009


      12:00
    • 09:00

      Träning P 7, 2012


      11:00
    • 11:00

      Sargvakter, kiosk o entré P 14


      15:00
    • 12:00

      IBK Lockerud Mariestad U (hemma) Dam A


      14:00
    • 15:00

      Craftstadens IBK Oskarshamn (hemma) Herr A


      17:00
    • 18:20

      IBK Elfhög 2 (borta) P 12, 07-08


      20:20
  • 13Mån
    v.3
  • 14Tis
    • 16:30

      Träning F-10


      18:00
      Träningshall 2, Idrottenshus
    • 17:00

      Träning P 10, 2009


      18:00
    • 18:00

      Träning Dam A


      19:30
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 09:30

      Träning F-10


      11:00
    • 11:15

      Sandareds IBS (hemma) P 12, 07-08


      13:15
    • 14:00

      Lillån IBK (borta) Herr A


      16:00
  • 19Sön
    • 09:00

      Träning P 7, 2012


      11:00
    • 10:00

      Sammandrag Lidköping 1 P8, 2011


      14:00
    • 10:30

      Grästorps IBK (borta) F-10


      11:15
    • 11:15

      Skara IBK 1 (hemma) P 12, 07-08


      13:15
    • 13:30

      IBK Lockerud Mariestad (hemma) F-10


      14:15
    • 16:00

      Fagerhult Habo IBK (borta) Dam A


      18:00
    • 16:30

      Skara IBK P14 (borta) P 14


      18:30
  • 20Mån
    v.4
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 16:00

      Träning P8, 2011


      17:00
    • 16:45

      Träning P 14


      18:30
    • 20:00

      Tranemo IBK (borta) P 14


      22:00
  • 25Lör
    • 09:15

      Falköpings IBK (hemma) P 12, 07-08


      11:15
    • 09:30

      Träning F-10


      11:00
    • 10:00

      Sammandrag Lidköping 2 P8, 2011


      14:00
    • 15:00

      Fröjereds IF U (borta) Dam A


      17:00
  • 26Sön
  • 27Mån
    v.5
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor
  • 31Fre
    • 16:00

      Träning P8, 2011


      17:00
    • 16:45

      Träning P 14


      18:30
    • 19:00

      IBK Lockerud Mariestad (hemma) F 12


      21:00
    • 19:30

      Skara IBK (borta) Damjunior


      21:30