Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IBK Lidköping

Följ

IBK Lidköping

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.48
  • 2Mån
    v.49
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 09:30

      Träning F-10


      11:00
    • 09:30

      Sammandrag för VIT&RÖD P 10, 2009


      16:00
    • 11:45

      Fristads GOIF (hemma) P 12, 07-08


      13:45
    • 12:30

      Sammandrag Lidköping 2 P8, 2011


      16:00
    • 15:15

      Falköpings IBK (hemma) P 14


      17:15
  • 8Sön
    • 10:00

      Grästorps IBK (borta) P 14


      12:00
    • 10:45

      BK Halna (hemma) P 12, 07-08


      12:45
    • 11:00

      Sargvakter Dubbelmatch Dam&Herr P 10, 2009


      14:00
    • 12:00

      BK Halna (hemma) Dam A


      14:00
    • 12:30

      Mullsjö AIS (12) (hemma) F 12


      14:30
    • 15:00

      Nykvarns IBF Ungdom (hemma) Herr A


      17:00
  • 9Mån
    v.50
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 08:45

      Matcher i Mariestad P 10, 2009


      13:00
    • 09:30

      Träning F-10


      11:00
    • 10:00

      Fagerhult Habo IBK 1 (borta) P 12, 07-08


      12:00
    • 10:30

      Sammandrag Lidköping 1 P8, 2011


      15:00
    • 14:00

      Fagerhult Habo IBK 2 (borta) P 12, 07-08


      16:00
    • 14:00

      Fristads GoIF (borta) Dam A


      16:00
  • 15Sön
    • 10:00

      Sammandrag för RÖD&BLÅ P 10, 2009


      15:00
    • 10:45

      Fagerhult Habo IBK 2 (borta) P 14


      12:45
    • 11:00

      Aktivitetsdag F 12


      15:00
    • 12:00

      Fagerhult Habo IBK 1 (hemma) P 14


      14:00
  • 16Mån
    v.51
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 16:00

      Träning P8, 2011


      17:00
    • 16:45

      Träning P 14


      18:30
    • 20:00

      Fagerhult Habo IBK (borta) Herr A


      22:00
  • 21Lör
    • 09:30

      Träning F-10


      11:00
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.52
  • 24Tis
    • 18:00

      Träning Dam A


      19:30
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam A


      21:00
  • 27Fre
  • 28Lör
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.1
  • 31Tis
    • 18:00

      Träning Dam A


      19:30