Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hönö IS

Följ

Hönö IS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 09:30

      Träning P-13


      10:30
    • 11:00

      Träning P-14


      12:00
    • 11:00

      Träning F-14


      12:00
    • 11:15

      Näsets SK Vit (hemma) F-07


      13:15
    • 11:15

      Träning F-07


      12:30
    • 12:00

      Kareby IS (borta) P-09


      13:00
    • 12:00

      IFK Björkö (borta) P-09


      13:00
    • 13:00

      IF Warta (hemma) Juniorlag Herrar


      15:00
    • 14:00

      BK Häcken Svart (borta) F-08/09


      16:00
    • 15:00

      Kode IF/Kareby IS (hemma) U14


      17:00
  • 2Mån
    v.36
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 16:00

      Träning Handboll F-08


      17:30
    • 17:30

      Träning Fri Mellan


      18:30
    • 17:30

      Träning Fri Stora


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 18:15

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:30

      IF Warta Tigrarna (borta) P-10


      20:30
    • 18:30

      IF Warta Jaguarer (hemma) P-10


      19:30
    • 18:30

      Hovås Billdal IF 1 (borta) P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning U14


      20:30
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
  • 7Lör
    • Heldag

      Tävling Lilla Bohusspelen Fri Stora

    • Heldag

      Tävling Lilla Bohusspelen Fri Mellan

    • Heldag

      Tävling Lilla Bohusspelen Fri Lilla

    • 10:00

      Träning F-08/09


      11:30
    • 11:00

      Kungälvs FF (hemma) HBH F04/05


      13:00
    • 11:15

      IK Zenith Svart (hemma) P-08


      13:15
    • 13:00

      Floda BoiF (hemma) A/B-Lag Herrar


      15:00
    • 14:30

      Södra Skärgårdens IK (borta) F-08/09


      16:30
    • 15:00

      Ale United Blå (borta) U14


      17:00
  • 8Sön
    • 09:30

      Träning P-13


      10:30
    • 10:00

      Kärra KIF Gul (hemma) F-08/09


      12:00
    • 11:00

      Torslanda IK (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Träning P-14


      12:00
    • 11:00

      Träning F-14


      12:00
    • 11:15

      Västra Frölunda IF Rosa (hemma) P-07


      13:15
    • 12:00

      Attityd Cup F11 F-10/11


      17:00
    • 12:15

      Brämaregårdens FC (hemma) P-09


      13:15
    • 12:30

      Västra Frölunda IF Grön (hemma) P-07


      14:30
    • 13:00

      Mölnlycke IF Gul-Svart (borta) F-07


      15:00
    • 14:00

      Lindome GIF Vit (borta) Juniorlag Herrar


      16:00
    • 15:00

      Ytterby IS (hemma) HBH F04/05


      16:30
    • 17:15

      Sävedalens IF Blå (hemma) HBH F06


      19:15
  • 9Mån
    v.37
  • 10Tis
  • 11Ons
    • Heldag

      Cafévecka U14

    • 16:00

      Träning Handboll F-08


      17:30
    • 17:15

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning Fri Stora


      19:00
    • 17:30

      Träning Fri Mellan


      18:30
      Hönö Arena
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 18:15

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:30

      BK Häcken Svart (borta) P-10


      20:30
    • 18:30

      BK Häcken Vit (borta) P-10


      20:30
    • 18:45

      Kopparberg - Bayern Munchen HBH F04/05


      20:45
    • 19:00

      Träning U14


      20:30
  • 12Tor
  • 13Fre
    • Heldag

      Cafévecka U14

    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:30
    • 19:15

      IK Zenith Vit (hemma) U14


      21:15
  • 14Lör
    • Heldag

      Cafévecka U14

    • Heldag

      Zonlagsturnering födda 2005 U14

    • Heldag

      Zonlagsturnering HBH F04/05

    • 12:00

      Sandarna BK 1 (borta) P-07


      14:00
    • 13:15

      Sandarna BK 2 (borta) P-07


      15:15
    • 13:15

      Kärra KIF Gul (borta) P-08


      15:15
    • 14:00

      Bergums IF Vit (borta) HBH F06


      16:00
  • 15Sön
    • 00:00

      Cafévecka U14


      19:00
    • Heldag

      Zonlagsturnering HBH F04/05

    • Heldag

      Zonlagsturnering födda 2005 U14

    • 08:00

      GAIS (hemma) P-10


      16:00
    • 09:30

      Träning P-13


      10:30
    • 10:00

      Träning F-12/13


      11:00
    • 10:00

      Öckerö IF (borta) P-09


      11:00
    • 11:00

      Träning P-14


      12:00
    • 11:00

      Träning F-14


      12:00
    • 11:00

      Match kareby F-08/09


      12:00
    • 12:00

      IF Warta (borta) P-09


      13:00
    • 12:00

      IK Zenith Grön (hemma) F-07


      14:00
  • 16Mån
    v.38
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 19:00

      Hovås Billdal IF (hemma) HBH F04/05


      21:00
  • 21Lör
    • 09:20

      Strandstädning U14


      15:30
    • 10:00

      Träning F-08/09


      11:30
    • 11:00

      Eriksbergs IF (hemma) P-09


      12:00
    • 11:15

      Backatorp IF 2 (hemma) P-08


      13:15
    • 12:15

      Eriksbergs IF (hemma) P-09


      13:15
    • 13:00

      Björndammens BK (hemma) A/B-Lag Herrar


      14:00
    • 13:45

      Azalea BK (hemma) HBH F06


      15:45
    • 16:30

      Askims IK Svart (borta) HBH F04/05


      18:00
  • 22Sön
    • 09:30

      Träning P-13


      10:30
    • 10:00

      Träning F-12/13


      11:00
    • 11:00

      Träning P-14


      12:00
    • 11:00

      Träning F-14


      12:00
    • 11:00

      Hönö IS - Eriksberg IF F-08/09


      13:00
    • 11:00

      Eriksbergs IF 1 (hemma) F-08/09


      13:00
    • 11:00

      IF Väster Orange (hemma) P-07


      13:00
    • 12:00

      F08 serie match borta mot Proletären F-08/09


      14:00
    • 12:00

      Lekstorps IF (borta) U14


      14:00
    • 12:15

      IF Väster Svart (hemma) P-07


      14:15
    • 12:15

      Södra Skärgårdens IK (hemma) F-07


      14:15
    • 16:00

      Hjuviks AIK Blå (hemma) P-10


      17:00
  • 23Mån
    v.39
  • 24Tis
  • 25Ons
    • Heldag

      Cafe Vecka 39 P-09

    • 16:00

      Träning Handboll F-08


      17:30
    • 17:15

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning Fri Stora


      19:00
    • 17:30

      Informationsmöte Öckerö gymnasieskola U14


      18:30
    • 17:30

      Träning Fri Mellan


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:30

      Öckerö IF Vinröd (hemma) P-10


      20:30
    • 18:30

      Öckerö IF Vit (hemma) P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning U14


      20:30
  • 26Tor
  • 27Fre
    • Heldag

      Cafe Vecka 39 P-09

    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 19:15

      Utbynäs SK Blå (borta) U14


      21:15
  • 28Lör
    • Heldag

      Cafe Vecka 39 P-09

    • 10:00

      Träning F-08/09


      11:30
    • 11:00

      Sandarna BK (hemma) F-08/09


      13:00
    • 14:00

      Romelanda UF (borta) A/B-Lag Herrar


      15:00
    • 14:45

      Eriksbergs IF Röd (borta) P-08


      16:45
  • 29Sön
    • 00:00

      Cafe Vecka 39 P-09


      19:00
    • 09:30

      Träning P-13


      10:30
    • 10:00

      Träning F-12/13


      11:00
    • 11:00

      Träning P-14


      12:00
    • 11:00

      Träning F-14


      12:00
    • 11:00

      Hjuviks AIK (borta) P-09


      12:00
    • 11:15

      Hermansby IF (borta) F-08/09


      13:15
    • 12:00

      Kärra/Klareberg IF (borta) P-09


      13:00
    • 12:00

      IFK Björkö (borta) F-07


      14:00
    • 12:45

      IK Zenith Vit (borta) P-07


      14:45
    • 12:45

      IK Zenith Svart (borta) P-07


      14:45
    • 13:00

      Näsets SK Vit (borta) HBH F06


      15:00
    • 13:15

      Kungsladugårds BK Röd (hemma) U14


      15:15
    • 15:00

      Landvetter IF 2003 (hemma) HBH F04/05


      16:30
    • 19:00

      Backatorp IF (borta) Juniorlag Herrar


      21:00
  • 30Mån
    v.40