Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hönö IS

Följ

Hönö IS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
  • 2Fre
    • 09:00

      Motståndare (hemma) U14


      23:00
  • 3Lör
  • 4Sön
    • 00:00

      Motståndare (hemma) U14


      19:00
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:00
  • 5Mån
    v.32
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 17:15

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning U14


      20:30
  • 8Tor
  • 9Fre
    • Heldag

      Färgelanda cup P-07

    • Heldag

      Färgelanda cup P-08

    • Heldag

      Färgelanda cup F-08/09

  • 10Lör
  • 11Sön
    • Heldag

      Färgelanda cup P-07

    • Heldag

      Färgelanda cup P-08

    • Heldag

      Färgelanda cup F-08/09

    • Heldag

      Färgelanda cup P-07

  • 12Mån
    v.33
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:15

      Träning F-08/09


      19:45
    • 18:30

      Träning HBH F06


      20:00
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 16:45

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning HBH F04/05


      19:30
    • 18:00

      Föräldramöte P-07


      19:00
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 10:00

      Träning F-07


      11:30
    • 10:00

      Träning F-08/09


      11:30
    • 13:15

      Hovås Billdal IF 1 (borta) HBH F06


      15:15
    • 16:30

      Utbynäs SK Gul (borta) U14


      18:30
  • 18Sön
    • 13:00

      Ale United (hemma) Juniorlag Herrar


      15:00
    • 15:00

      Floda BoIF Vit (hemma) U14


      17:00
    • 17:00

      Sävedalens IF (borta) HBH F04/05


      19:00
    • 17:00

      Hjuviks AIK Blå (hemma) P-10


      18:15
  • 19Mån
    v.34
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 17:30

      Träning Fri Stora


      19:00
    • 17:30

      Träning Fri Mellan


      18:30
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 18:15

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:30

      Torslanda IK 5 (borta) P-10


      19:30
    • 18:30

      Torslanda IK 6 (borta) P-10


      20:30
    • 18:30

      Jitex Mölndal BK Lila (hemma) HBH F04/05


      20:00
    • 19:30

      Träning U14


      21:00
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 08:30

      Träning F-07


      14:00
    • 09:00

      Hönö IS (hemma) F-10/11


      13:00
    • 11:15

      Lundby IF Grön (hemma) P-08


      13:15
    • 12:15

      Torslanda IK (borta) F-08/09


      13:15
    • 16:30

      Hisingsbacka FC (borta) U14


      18:30
  • 25Sön
    • 09:30

      Träning P-13


      10:30
    • 10:00

      Ytterby cup F09 F-08/09


      14:30
    • 11:00

      Älvsborg FF Svart (hemma) F-07


      12:00
    • 11:15

      Ytterby IS Röd (borta) F-08/09


      13:15
    • 12:15

      Askims IK Röd (hemma) P-07


      14:15
    • 13:15

      Näsets SK Gul (hemma) U14


      15:15
    • 13:30

      Askims IK Svart (hemma) P-07


      15:30
    • 14:45

      Romelanda UF (hemma) HBH F06


      16:45
    • 15:00

      Älvängens IK (borta) Juniorlag Herrar


      17:00
    • 17:00

      Bergums IF (hemma) HBH F04/05


      19:00
  • 26Mån
    v.35
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
  • 31Lör
    • 10:00

      Träning F-08/09


      11:30
    • 10:00

      Lundby IF (hemma) F-08/09


      12:00
    • 10:00

      Träning F-07


      11:30
    • 10:30

      Guldhedens IK (borta) U14


      12:30
    • 11:15

      Näsets SK Vit (hemma) F-07


      13:15
    • 12:00

      Jitex Mölndal BK Lila (borta) HBH F06


      14:00
    • 13:15

      Ytterby IS Röd (borta) P-08


      15:15