Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hönö IS

Följ

Hönö IS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • Heldag

      Göteborg Cup intresseanmälan U14

    • Heldag

      Ö-bollen F09 F-08/09

    • 08:00

      Öbollen P-09


      00:00
    • 09:00

      Sandar (hemma) U14


      10:00
    • 10:00

      FSB (borta) U14


      11:00
    • 10:00

      Träning F-08/09


      11:30
    • 10:00

      Hövik IF (Norge) (hemma) HBH F04/05


      11:00
    • 10:30

      Träning F-07


      12:00
    • 10:30

      Träning HBH F06


      12:00
    • 12:00

      Torslanda IK (borta) U14


      13:00
  • 2Sön
    • Heldag

      Göteborg Cup intresseanmälan U14

    • 00:00

      Öbollen P-09


      19:00
    • Heldag

      Städa Hönö Arena P-07

    • Heldag

      Ö-bollen F09 F-08/09

    • 09:00

      Träning P-13


      10:00
    • 10:00

      Nordic Wellnes F-08/09


      12:00
    • 15:00

      Nol IK (hemma) HBH F06


      17:00
    • 18:00

      Träning HBH F06


      19:30
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
    • Heldag

      6-junicupen F10 F-10/11

    • 08:30

      6-junicupen P-10


      14:00
    • 09:00

      IFK Björkö (hemma) F-10/11


      10:00
    • 09:30

      Masthuggets BK Blå (hemma) F-10/11


      10:30
    • 10:00

      Finlandia/Pallo AIF (hemma) F-10/11


      11:00
    • 10:30

      Finlandia/Pallo AIF (hemma) F-10/11


      11:30
    • 11:00

      Ale United Blå (hemma) U14


      13:00
    • 13:00

      Hjuviks AIK (borta) F-10/11


      14:00
    • 13:00

      Hjuviks AIK (borta) F-10/11


      14:00
    • 13:00

      6-Junicupen F11 F-10/11


      17:00
    • 14:00

      Masthuggets BK (borta) F-10/11


      15:00
    • 14:00

      Stenungsunds IF (borta) F-10/11


      15:00
    • 16:00

      Träning HBH F04/05


      17:30
    • 16:50

      Träning P-08


      18:30
  • 7Fre
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 08:20

      Integrationssammandrag F-08/09


      13:00
    • 09:00

      Blandat Integrationspoolspel P-09


      12:00
    • 10:00

      Integrationsdag P-08


      13:00
    • 13:00

      Match - Integrationsdagen F-07


      15:45
    • 13:30

      Ytterby IS Röd (borta) HBH F06


      15:30
    • 13:45

      Motståndare (hemma) P-07


      17:00
    • 14:30

      Kode IF/Kareby IS (borta) U14


      16:30
    • 17:00

      Jitex Mölndal BK Lila (borta) HBH F04/05


      19:00
    • 17:15

      Älvängens IK (hemma) Juniorlag Herrar


      19:15
    • 18:00

      Träning HBH F06


      19:30
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
    • 16:50

      Träning P-08


      18:30
    • 17:45

      VM match F-08/09


      20:00
    • 18:30

      IFK Björkö (hemma) F-07


      20:30
    • 18:30

      Träning HBH F06


      20:00
    • 20:15

      Näsets SK Gul (borta) U14


      22:15
    • 20:15

      Örgryte IS FF (borta) HBH F04/05


      22:15
  • 12Ons
    • 17:30

      Torslanda IK 7 (hemma) P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning Friidrott


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
      Hönö Arena
    • 18:15

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:15

      Kungsladugård (hemma) P-07


      20:00
    • 18:30

      Torslanda IK 2 (hemma) P-10


      19:00
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • Heldag

      Öbollen P-07

    • 10:30

      Träning HBH F06


      12:00
    • 12:00

      Sandarna BK (borta) F-08/09


      13:00
    • 12:15

      Eriksbergs IF Blå (borta) P-08


      14:15
    • 13:30

      Eriksbergs IF Röd (borta) P-08


      15:30
    • 17:00

      Hisingsbacka FC (hemma) U14


      19:00
  • 16Sön
    • Heldag

      Öbollen P-07

    • 09:00

      Träning P-12


      10:00
    • 10:00

      Städa Sverige U14


      14:00
    • 11:00

      Kareby IS (borta) F-08/09


      13:00
    • 12:15

      Torslanda IK Grön (borta) P-09


      14:15
    • 13:00

      Ale United (hemma) Juniorlag Herrar


      14:00
    • 13:15

      Solängens BK Vit (borta) F-07


      15:15
    • 13:30

      Torslanda IK Röd (borta) P-09


      15:30
    • 14:30

      Match mot Inter Linné Skärgården FC Motion


      16:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.26
    • 17:00

      Cafe Hönö Arena Friidrott


      00:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 19:30

      Träning U14


      21:00
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 00:00

      Cafe Hönö Arena Friidrott


      20:00
    • 19:30

      Träning U14


      21:00
  • 28Fre
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
  • 29Lör
  • 30Sön