Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Höganäs BK

Följ

Höganäs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Höganäs BK
Välj lag

Maj 2020

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.18
    • 10:00

      Vejby IF blå (borta) P09


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F 10


      11:30
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
  • 2Lör
    • 09:00

      Träning P/F12


      10:00
    • 10:00

      Träning PF14-15


      11:00
    • 10:00

      Träning P/F13


      11:15
    • 11:00

      Ramlösa Södra IF blå (borta) P/F 10


      13:00
    • 13:00

      Häljarps IF 1 (hemma) P-08


      14:00
    • 13:00

      Eskilsminne IF gul (borta) F07-08


      15:00
    • 13:00

      Stattena IF/Helsingborgs FF (borta) F07-08


      15:00
  • 3Sön
    • 10:00

      Båstads GIF (hemma) P/F 11


      11:00
    • 10:00

      Glumslövs FF vit (borta) P/F 11


      12:00
    • 10:00

      Råå IF ljusblå (hemma) P/F 10


      12:00
    • 11:00

      Hyllinge GIF (borta) P09


      13:00
    • 11:00

      Förslövs IF/Västra Karups IF (borta) P-05/06


      13:00
    • 11:30

      Hittarps IK (hemma) P/F12


      12:30
    • 13:00

      Ängelholms FF vit (borta) P/F 11


      14:00
    • 13:00

      Högaborgs BK (hemma) P-08


      14:00
  • 4Mån
    v.19
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 17:30

      Träning P/F13


      18:45
    • 17:30

      Träning PF14-15


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Ängelholms FF blå (borta) P-08


      19:30
    • 19:00

      Ekets GoIF (hemma) P-05/06


      21:00
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
  • 9Lör
    • 09:00

      Träning P/F12


      10:00
    • 09:45

      Vårpremiär! P/F13


      11:30
    • 10:00

      Helsingborg Östra IF (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Brunnby FF röd (hemma) P09


      12:00
    • 10:00

      Träning PF14-15


      11:00
    • 10:00

      Ekets GoIF (hemma) F07-08


      12:00
    • 14:00

      IK Wormo blåvit (borta) P-08


      16:00
    • 15:00

      Vikens IK (borta) Juniorlag Herrar


      16:30
    • 15:00

      Vikens IK vit (borta) P/F 10


      17:00
  • 10Sön
    • 10:00

      Höganäs BK vit (borta) P/F 11


      11:00
    • 10:00

      Fortuna FF svart (hemma) F07-08


      12:00
    • 10:00

      Ramlösa Södra IF svart (hemma) P/F 11


      11:00
    • 10:00

      Vejby IF orange (borta) P/F 11


      12:00
    • 10:00

      Eskilsminne IF röd (hemma) P09


      12:00
    • 13:00

      Allerums GIF (hemma) P/F 10


      15:00
  • 11Mån
    v.20
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
  • 16Lör
    • 09:00

      IF Viken (hemma) P/F12


      10:00
    • 09:30

      Match mot Jonstorp P/F13


      11:30
    • 10:00

      Träning P/F13


      11:15
    • 10:00

      Skäldervikens IF vit (hemma) P09


      12:00
    • 10:00

      Munka-Ljungby IF (hemma) Juniorlag Herrar


      12:30
    • 10:00

      Hittarps IK vit (hemma) F07-08


      12:00
    • 10:00

      Träning PF14-15


      11:00
    • 11:30

      Brunnby FF vit (borta) P/F 11


      13:30
    • 14:00

      Eskilsminne IF gul (borta) P-08


      16:00
  • 17Sön
    • 10:00

      Dösjöbro IF (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Perstorp Bälinge IK blå (hemma) P09


      12:00
    • 10:00

      Jonstorps IF FK blå (hemma) P/F 11


      12:00
    • 10:30

      Gantofta IF vit (borta) P/F 11


      12:30
    • 11:00

      Croatia Helsingborg KIF (borta) P/F 10


      13:00
    • 13:00

      Jonstorps IF FK (borta) F07-08


      15:00
    • 13:00

      Råå IF vit (hemma) P-08


      15:00
  • 18Mån
    v.21
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 10:00

      Träning P/F 10


      11:30
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
  • 23Lör
    • 09:00

      Träning P/F12


      10:00
      Lerberget gräs
      Anteckning: Nu går vi på gräs vi spelar på 5 manna planen C och D bakom läktaren.
    • 10:00

      Träning PF14-15


      11:00
    • 10:00

      Match mot Viken PF14-15


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F13


      11:15
    • 12:15

      Träningsmatch mot Ramlösa Södra P09


      14:00
    • 13:00

      Träningsmatch/ Ramlösa Södra P-08


      14:00
  • 24Sön
    • 10:00

      Ekeby GIF (7m) (hemma) F07-08


      12:00
    • 12:00

      Träningsmatch mot Stattena P09


      14:00
    • 14:00

      Ödåkra IF (hemma) Juniorlag Herrar


      15:30
  • 25Mån
    v.22
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
  • 30Lör
    • 09:00

      Träning P/F12


      10:00
    • 10:00

      Träning PF14-15


      11:00
    • 10:00

      IK Wormo (hemma) P-07


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch P/F13


      12:00
    • 10:30

      Brunnby FF röd (borta) P/F 11


      11:30
    • 11:00

      Eskilsminne IF blå (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Teckomatorps SK (hemma) P-05/06


      13:00
    • 13:00

      Hittarps IK vit (borta) P09


      15:00
    • 15:00

      Helsingborgs IF röd (borta) P/F 10


      17:00
  • 31Sön
    • 10:00

      Eskilsminne IF blå (borta) F07-08


      12:00
    • 10:00

      Höganäs BK vit (borta) P/F 11


      11:00
    • 10:00

      Eslövs BK svart (hemma) P/F 11


      11:00
    • 10:00

      Högaborgs BK (hemma) P/F 10


      12:00
    • 11:00

      Jonstorps IF FK (borta) P09


      13:00