Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Höganäs BK

Följ

Höganäs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 10:00

      Råå if (hemma) P/F 11


      14:00
    • 10:00

      Gantofta IF (hemma) P/F12


      13:00
    • 11:00

      Vikens IK (hemma) P-08


      12:00
    • 12:00

      IF Lödde (borta) F07-08


      14:00
    • 12:30

      Eskilsminne IF svart (borta) P09


      14:30
    • 14:30

      Billesholms IK (borta) F07-08


      16:30
  • 2Mån
    v.36
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Helsingborgs IF 2 (borta) P-07


      21:00
  • 7Lör
    • 08:00

      Brunnby FF (hemma) P/F 11


      09:00
    • 09:00

      Brunnby FF (hemma) P/F 11


      10:00
    • 09:30

      PF13/14/15 - Kullaalliansen / Knattesammandrag P/F13-14-15


      12:00
    • 10:00

      Jonstorps IF (hemma) P/F 11


      11:00
    • 10:00

      Träning P/F13-14-15


      11:00
    • 10:00

      Brunnby FF röd (hemma) P09


      12:00
    • 11:00

      Helsingborgs IF röd (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Viken Tigers (hemma) P/F12


      12:00
    • 11:45

      Brunnby FF (hemma) P/F12


      12:45
    • 13:00

      Ekets GoIF (hemma) P/F 10


      15:00
    • 14:00

      Skene IF (borta) Seniorlag Herrar


      16:00
    • 15:30

      Helsingborgs IF blå (borta) P/F 10


      17:30
  • 8Sön
    • 10:00

      Vejby IF (borta) P/F 10


      12:00
    • 10:00

      Jonstorps IF FK (borta) P-08


      11:00
    • 10:30

      Stattena IF (hemma) P09


      12:30
    • 10:30

      Hittarps IK (hemma) F07-08


      12:30
    • 11:00

      Uppåkra IF (hemma) J-LAG


      13:00
    • 13:00

      Landskrona BoIS (hemma) P-05


      15:00
    • 14:00

      Motståndare (hemma) P-07


      17:00
    • 14:00

      Hittarps IK röd (borta) F07-08


      16:00
    • 15:00

      Munka Ljungby IF (hemma) P-06


      17:00
  • 9Mån
    v.37
  • 10Tis
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F07-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F 10


      19:00
    • 18:30

      Träning Seniorlag Herrar


      20:00
    • 19:00

      Träning J-LAG


      20:30
    • 19:00

      Match Höganäs BK - Furulunds IK P16


      21:00
  • 11Ons
    • 17:30

      Träning P/F13-14-15


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:45
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
      Lerberget gräs
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 17:00

      Hittarps IK röd (hemma) P-07


      20:00
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 19:00

      Eskilsminne IF 2 (borta) J-LAG


      21:00
  • 14Lör
    • 10:00

      Helsingborg City FC (borta) P09


      12:00
    • 10:00

      Munka Ljungby IF (hemma) F07-08


      12:00
    • 10:00

      Vejby IF orange (borta) P/F 10


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F13-14-15


      11:00
    • 11:00

      Skäldervikens IF (hemma) P-08


      12:00
    • 13:00

      Älmhults IF (hemma) Seniorlag Herrar


      15:00
    • 13:00

      Bollkalle vid A-laget P-08


      15:00
  • 15Sön
    • 08:45

      Viken Sharks (hemma) P/F12


      09:15
    • 08:45

      Jonstorp (hemma) P/F12


      09:15
    • 09:00

      Motståndare (hemma) P-07


      12:00
    • 09:30

      PF13/14/15 - Kullaalliansen / Knattesammandrag P/F13-14-15


      12:00
    • 10:00

      Klippans FF grön (hemma) P/F 10


      12:00
    • 10:00

      Brunnby FF (borta) P-06


      12:00
    • 10:15

      Jonstorps IF (hemma) P/F 11


      11:15
    • 10:30

      Hittarps IK vit (hemma) F07-08


      12:30
    • 11:00

      Förslövs IF (hemma) P/F 10


      13:00
    • 11:00

      Eskilsminne IF blå (borta) P-08


      12:00
    • 11:15

      Brunnby FF (hemma) P/F 11


      12:15
    • 12:00

      BK Landora blå (borta) P-05


      14:00
    • 12:15

      Vikens IK (hemma) P/F 11


      13:15
    • 14:00

      Spanska Akademin FF (borta) P09


      16:00
  • 16Mån
    v.38
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:45
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Högaborgs BK (borta) P-07


      20:00
  • 21Lör
    • 09:00

      Cup hos Råå IF P/F13-14-15


      12:00
    • 10:00

      Hyllinge GIF (borta) P/F 10


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F13-14-15


      11:00
    • 10:00

      Munka Ljungby IF blå (borta) P-08


      11:00
    • 10:30

      Vedby/Rönne IF 2 (borta) P16


      12:30
    • 11:00

      Perstorp Bälinge IK Blå (borta) P09


      13:00
    • 11:00

      Jonstorps IF FK (hemma) P/F 10


      13:00
    • 13:00

      Anderstorps IF (hemma) Seniorlag Herrar


      15:00
  • 22Sön
    • 10:30

      Högaborgs BK grön (hemma) P09


      12:30
    • 11:00

      Ödåkra IF (hemma) P-08


      12:00
    • 12:30

      Fortuna FF röd (borta) P-05


      14:30
    • 12:45

      Fortuna FF röd (borta) F07-08


      14:45
    • 13:00

      Hjärnarps GIF (borta) P/F 10


      15:00
    • 14:00

      Motståndare (hemma) P-07


      17:00
    • 15:00

      Förslövs IF (Bjäre United) röd (hemma) P-06


      17:00
    • 15:00

      Åstorps FF (borta) F07-08


      17:00
  • 23Mån
    v.39
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:45
    • 18:00

      STU P-05


      21:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Ängelholms FF gul (hemma) P-07


      19:00
  • 28Lör
    • 10:00

      Råå IF ljusblå (hemma) P09


      12:00
    • 11:00

      Vejby IF (hemma) P16


      13:00
    • 11:00

      Ängelholms FF vit (borta) P/F 10


      13:00
    • 11:30

      Helsingborg City FC (borta) P-08


      12:30
    • 13:00

      Ekets GoIF (hemma) P-05


      15:00
    • 14:00

      Markaryds IF (borta) Seniorlag Herrar


      16:00
  • 29Sön
    • 09:00

      Motståndare (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Hjärnarps GIF (borta) P-06


      12:00
    • 10:00

      Ängelholms FF (hemma) F07-08


      12:00
    • 11:00

      Ekets GoIF röd (hemma) P/F 10


      13:00
    • 11:00

      Hjärnarps GIF (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Helsingborgs IF vit (borta) P09


      13:00
    • 13:00

      Dösjöbro IF (borta) J-LAG


      15:00
    • 17:00

      Skånes Fagerhults IF (hemma) P/F 10


      19:00
  • 30Mån
    v.40
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 19:00

      Träning P16


      20:30
    • 19:00

      Träning J-LAG


      20:00