Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Höganäs BK

Följ

Höganäs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
  • 2Sön
    • 09:30

      HBK Blå (hemma) P/F12


      14:00
    • 10:30

      Lunds FF (borta) P16


      12:30
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning P/F13-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:45
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 17:00

      Åstorps FF (hemma) P-07


      19:00
    • 18:30

      Seriematch/ Ekets GOIF P-08


      19:30
  • 8Lör
    • 09:00

      Allerums GIF (hemma) P/F 11


      10:00
    • 09:30

      PF13/14 - Kullaalliansen / Knattesammandrag Viken P/F13-14


      20:00
    • 10:00

      Träning P/F13-14


      11:00
    • 10:00

      Brunnby FF (hemma) P/F 11


      11:00
    • 10:00

      Svedbergs GOIF (hemma) P/F 11


      11:00
    • 10:00

      Förslövs IF (borta) P/F 10


      12:00
    • 11:00

      Viken Sharks (borta) P/F12


      11:30
    • 11:00

      Laholms FK (hemma) J-LAG


      13:00
    • 11:45

      Jonstorp (hemma) P/F12


      12:15
    • 12:00

      BK Astrio (borta) Seniorlag Herrar


      14:00
    • 13:30

      Seriematch mot Munka Ljungby P-06


      15:30
    • 13:30

      Motståndare (hemma) P-07


      19:00
    • 14:30

      Vikens IK svart (borta) P/F 10


      16:30
  • 9Sön
    • 10:00

      Eskilsminne IF vit (borta) P/F 10


      12:00
    • 10:30

      Strövelstorps GIF (hemma) F07-08


      12:30
    • 10:30

      Skäldervikens IF vit (hemma) P09


      12:30
    • 12:00

      Skäldervikens IF blå (hemma) P09


      14:00
    • 14:00

      Seriematch/ Hittarps IK P-08


      15:00
    • 16:00

      Furulunds IK (borta) P16


      18:00
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:45
    • 17:30

      Träning P/F13-14


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
      Höganäs Sportcenter
      Anteckning: Träning på plan syd
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 13Tor
    • 17:30

      Sommaravslutning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning F07-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F 10


      19:00
    • 18:30

      Träning Seniorlag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Högaborgs BK grön (hemma) P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P16


      20:30
    • 19:00

      Träning J-LAG


      20:30
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 10:00

      Träning P/F13-14


      11:00
    • 10:00

      Träning P/F12


      11:00
    • 11:00

      Billesholms GIF/Bjuvstorps FF (hemma) P16


      13:00
    • 12:00

      Helsingborg Östra IF (borta) P09


      14:00
    • 12:00

      Åstorps FF (borta) P09


      14:00
    • 13:00

      Stattena IF (borta) P-07


      15:00
    • 13:00

      Svalövs BK (borta) J-LAG


      15:00
    • 14:00

      Anderstorps IF (borta) Seniorlag Herrar


      16:00
  • 16Sön
    • 09:30

      Hittarps IK svart (hemma) P/F 10


      11:30
    • 09:30

      Brunnby FF vit (hemma) P/F 10


      11:30
    • 10:00

      Jonstorps IF FK vit (hemma) P/F 10


      12:00
    • 11:30

      Sommaravslutning P/F 10


      12:30
    • 13:00

      Seriematch/ Vejby IF P-08


      14:00
    • 15:00

      Seriematch mot Laholm P-06


      17:00
    • 15:00

      Boll-Lisor F07-08


      17:00
    • 15:00

      Motståndare (hemma) P-07


      19:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
    • 18:00

      Seriematch/ Båstads GIF P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P16


      20:30
    • 19:00

      Träning J-LAG


      20:30
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 17:30

      Träning P/F 10


      19:00
    • 19:00

      Träning J-LAG


      20:30
    • 19:00

      Träning P16


      20:30
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 11:00

      IF Lödde 2 (hemma) J-LAG


      13:00
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
  • 30Sön