Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Höganäs BK

Följ

Höganäs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Höganäs BK
Välj lag

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 09:00

      Ekets goif (hemma) P-07


      12:00
    • 09:00

      Träning P/F13-14


      10:00
    • 09:00

      Vikens IF Svart (hemma) P/F 11


      10:00
    • 09:30

      Munka Ljungby IF (borta) P09


      11:30
    • 09:45

      Brunnby FF Blå (hemma) P/F 11


      10:45
    • 10:00

      HBK Röd (hemma) P/F12


      11:30
    • 10:30

      Höganäs BK (hemma) P/F 10


      13:00
    • 11:00

      Seriematch/ Mörarps IF blå P-08


      12:30
    • 11:00

      Ödåkra IF (hemma) U16 / P-03


      13:00
    • 11:15

      Råå IF (borta) F05-06


      13:15
    • 13:00

      IK Wormo (borta) Seniorlag Herrar


      15:00
  • 2Sön
    • 10:00

      Vikens IK svart (borta) P09


      12:00
    • 10:30

      Eskilsminne IF 2 (hemma) F07-08


      12:30
    • 11:00

      Seriematch/ Åstorps FF/ Kvidinge IF P-08


      12:30
    • 11:00

      Svalövs BK (hemma) P-05


      13:00
    • 12:00

      Ängelholms FF blå (hemma) F05-06


      14:00
    • 14:00

      Spanska Akademin FF (borta) J-LAG


      16:00
  • 3Mån
    v.36
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F13-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 18:30

      Mörarps IF (9m) (hemma) P-05


      20:30
    • 19:00

      FC Rosengård 1917 (hemma) U-laget


      21:00
  • 8Lör
    • 08:45

      Helsingborgs city fc (borta) P-07


      11:00
    • 09:00

      Träning P/F13-14


      10:00
    • 09:00

      Seriematch/ Ramlösa Södra IF P-08


      10:30
    • 09:00

      Höganäs BK (hemma) P/F 10


      12:00
    • 10:00

      Jonstorp Blå (hemma) P/F12


      11:30
    • 10:30

      Västra Karups IF (borta) F05-06


      12:30
    • 11:00

      Fortuna FF (hemma) J-LAG


      13:00
    • 12:00

      Jonstorps IF (hemma) P/F 11


      13:00
    • 12:45

      Allerums GIF Brun (hemma) P/F 11


      13:45
    • 13:00

      IF Limhamn Bunkeflo (hemma) Seniorlag Herrar


      15:00
    • 14:00

      Allerums GIF (9m) (borta) P-04


      16:00
  • 9Sön
    • 10:30

      Åstorps FF röd (hemma) P09


      12:30
    • 11:00

      Seriematch/ Hyllinge GIF P-08


      12:30
    • 11:00

      Jonstorps IF FK (hemma) P-06


      13:00
    • 12:00

      Skäldervikens IF blå (hemma) P09


      14:00
    • 12:00

      Hittarps IK 2 (hemma) F05-06


      14:00
    • 13:00

      Asmundtorps IF/Billeberga GIF (9m) (borta) P-05


      15:00
  • 10Mån
    v.37
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F13-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F12


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
    • 18:30

      Skäldervikens IF (9m) (hemma) P-04


      20:30
    • 19:00

      Båstads GIF (borta) F05-06


      21:00
  • 15Lör
    • 09:00

      Brunnby FF Röd (hemma) P/F 11


      10:00
    • 09:00

      Hittarps ik svart (hemma) P-07


      12:00
      Höganäs Sportcenter
      Serie: B2 höst 2018
      Anteckning: Om ni kan och vill spela, tacka JA på detta utskick. Kan ni inte spela tacka NEJ PÅ detta utskick. Återkommer med samlingstid när det närmar sig match.
      Resultat och referat
    • 09:00

      Träning P/F13-14


      10:00
    • 09:45

      Vikens IF Svart (hemma) P/F 11


      10:45
    • 10:00

      Jonstorp Rosa (hemma) P/F12


      11:30
    • 10:00

      Båstads GIF (borta) F07-08


      12:00
    • 10:00

      Vikens IK vit (borta) P-06


      12:00
    • 11:15

      Höganäs BK (hemma) P/F 10


      13:15
    • 12:00

      Seriematch/ Båstads GIF P-08


      13:30
    • 12:00

      Fortuna FF vit (hemma) F05-06


      14:00
    • 12:30

      Åstorps FF/Kvidinge IF blå (borta) P09


      14:30
    • 13:00

      Träning J-LAG


      00:00
    • 13:30

      Perstorp Bälinge IK (9m) (hemma) P-05


      15:30
    • 14:00

      Malmö City FC (borta) Seniorlag Herrar


      16:00
  • 16Sön
    • 00:00

      Träning J-LAG


      15:00
    • 10:00

      Vejby if (borta) P-07


      13:00
    • 10:30

      Strövelstorps GoIF (hemma) P09


      12:30
    • 11:00

      Seriematch/ Råå IF P-08


      12:30
    • 11:00

      Grevie GIK (Bjäre United) (hemma) U16 / P-03


      13:00
  • 17Mån
    v.38
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F13-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 18:30

      Munka Ljungby IF (9m) (borta) P-04


      20:30
  • 22Lör
    • 09:00

      Jonstorps if fk blå (hemma) P-07


      12:00
    • 09:00

      Träning P/F13-14


      10:00
    • 09:00

      Träning P/F12


      10:00
    • 09:00

      Träning P/F 11


      10:00
    • 10:00

      Seriematch/ Borstahusens BK P-08


      11:30
    • 11:00

      Ramlösa Södra IF 2 (hemma) J-LAG


      13:00
    • 13:00

      Dösjöbro IF (borta) P-05


      15:00
    • 13:00

      Hörby FF (hemma) Seniorlag Herrar


      15:00
  • 23Sön
    • 10:00

      If lödde gul (borta) P-07


      13:00
    • 10:30

      Fortuna FF (hemma) F07-08


      12:30
    • 11:00

      Jonstorps IF FK (borta) P09


      13:00
    • 11:00

      Seriematch/ Allerums GIF P-08


      12:30
    • 12:00

      Båstads GIF vit (hemma) P09


      14:00
    • 12:00

      Vejby IF (hemma) F05-06


      14:00
    • 14:00

      Brunnby FF röd (hemma) P-06


      16:00
    • 15:00

      Helsingborgs FF (borta) F05-06


      17:00
    • 16:00

      Vikens IK (hemma) P/F 10


      18:30
    • 17:00

      Förslövs IF (9m) (borta) U16 / P-03


      19:00
  • 24Mån
    v.39
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F13-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Seriespelsmatch mot Jonstorp P-04


      19:30
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
    • 18:30

      Skäldervikens IF (9m) (borta) J-LAG


      20:30
  • 29Lör
    • 09:00

      Träning P/F13-14


      10:00
    • 09:00

      Häljarps if (hemma) P-07


      12:00
    • 09:00

      Träning P/F12


      10:00
    • 09:00

      Träning P/F 11


      10:00
    • 11:00

      Ödåkra IF (borta) F07-08


      13:00
    • 11:00

      Seriematch/ Stattena IF P-08


      12:30
    • 11:00

      Hittarps IK 2 (hemma) U16 / P-03


      13:00
    • 14:00

      Tomelilla IF (borta) Seniorlag Herrar


      16:00
  • 30Sön
    • 10:00

      Hittarps ik röd (borta) P-07


      13:00
    • 10:30

      Ödåkra IF röd (hemma) P09


      12:30
    • 12:00

      Höganäs BK röd (hemma) P09


      14:00
    • 12:00

      Seriematch/ HBK gul P-08


      13:30
    • 12:00

      Strövelstorps GIF (hemma) F05-06


      14:00
    • 13:00

      Hyllinge GIF (9m) (borta) P-05


      15:00