Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Höganäs BK

Följ

Höganäs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2018

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.31
    • 10:00

      Träning F05-06


      00:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
  • 2Tor
  • 3Fre
    • Heldag

      Eskilscupen P-04

    • Heldag

      Eskilscupen P-06

    • Heldag

      Eskilscupen P-07

    • Heldag

      Eskilscupen F07-08

    • 08:00

      Eskilscupen P-06


      00:00
    • 08:00

      Eskilscupen P-05


      00:00
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
  • 4Lör
  • 5Sön
    • Heldag

      Eskilscupen P-04

    • Heldag

      Eskilscupen P-06

    • 00:00

      Eskilscupen P-07


      17:59
    • Heldag

      Eskilscupen F07-08

    • 00:00

      Eskilscupen P-06


      19:00
    • 00:00

      Eskilscupen P-05


      16:00
  • 6Mån
    v.32
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Eskilsminne if3 (borta) P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
    • 17:00

      Träningsläger P09


      00:00
      Mjöhult
      Anteckning: Vi tränare vill ordna ett träningsläger för grabbarna, där vi träffas på fredagskvällen och hittar på kul saker tillsammans (utan föräldrar) och sedan övernattar i Mjöhult. På lördagen fortsätter vi att ha kul, träna fotboll och avslutar sedan med att titta på A-lagsmatchen på Höganäs Sportcenter kl 13:00 på lördagen.

      Vi återkommer med mer info längre fram. Meddela så snart som möjligt om ert barn kan vara med eller ej.
  • 11Lör
    • 00:00

      Träningsläger P09


      15:00
      Mjöhult
      Anteckning: Vi tränare vill ordna ett träningsläger för grabbarna, där vi träffas på fredagskvällen och hittar på kul saker tillsammans (utan föräldrar) och sedan övernattar i Mjöhult. På lördagen fortsätter vi att ha kul, träna fotboll och avslutar sedan med att titta på A-lagsmatchen på Höganäs Sportcenter kl 13:00 på lördagen.

      Vi återkommer med mer info längre fram. Meddela så snart som möjligt om ert barn kan vara med eller ej.
    • 09:00

      Träning PF-12/13


      10:00
    • 10:00

      Västra Karups IF (borta) F07-08


      12:00
    • 13:00

      IFK Trelleborg FK (hemma) Seniorlag Herrar


      15:00
  • 12Sön
    • 09:00

      Wormocupen (borta) P-08


      13:00
    • 09:00

      Eslövs bk svart (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Vedby-Rönne (hemma) P/F 11


      12:00
    • 10:00

      Borstahusens BK (borta) P-05


      12:00
    • 10:30

      Ödåkra IF grön (hemma) P09


      12:30
    • 11:00

      Högaborgs BK randigt (hemma) P-06


      13:00
    • 12:00

      Ekets GoIF (hemma) P09


      14:00
    • 12:00

      Båstads GIF (hemma) F05-06


      14:00
    • 18:00

      Ekets GoIF (borta) J-LAG


      20:00
  • 13Mån
    v.33
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 17:30

      Träning PF-12/13


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Seriematch/ Eskilsminne IF 3 P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 09:00

      Träning PF-12/13


      10:00
    • 09:00

      Allerums GIF Gul (hemma) P/F 11


      10:00
    • 09:15

      Ramlösa Södra if svart (hemma) P-07


      11:30
    • 09:45

      Vikens IF Grå (hemma) P/F 11


      10:45
    • 10:00

      Jonstorp Blå (hemma) PF-12/13


      11:30
    • 10:00

      Seriematch/ Glumslövs FF P-08


      11:30
    • 11:15

      Höganäs BK (hemma) P/F 10


      13:15
    • 12:30

      Vejby IF 2 (borta) P09


      14:30
  • 19Sön
    • 09:00

      Vejby IF (borta) F05-06


      11:00
    • 10:00

      Råå if ljusblå (borta) P-07


      13:00
    • 10:30

      Ramlösa Södra IF vit (borta) P-06


      12:30
    • 10:30

      Match mot Hittarp (H) F07-08


      12:00
    • 10:30

      Hittarps IK (hemma) F07-08


      12:30
    • 11:00

      Hyllinge GIF (borta) P09


      13:00
    • 11:00

      Seriematch/ Skäldervikens IF P-08


      12:30
    • 11:00

      Häljarps IF (hemma) J-LAG


      13:00
    • 14:00

      Allerums GIF (borta) F05-06


      16:00
  • 20Mån
    v.34
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning PF-12/13


      18:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Munka Ljungby IF (borta) U16 / P-03


      20:30
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
    • 18:00

      Hittarps IK svart (hemma) F05-06


      20:00
    • 18:30

      Billesholms GIF (borta) U16 / P-03


      20:30
    • 18:30

      Stattena IF (borta) P-04


      20:30
    • 19:00

      Ödåkra IF (borta) J-LAG


      21:00
  • 25Lör
    • 09:00

      Träning PF-12/13


      10:00
    • 09:00

      Höganäs BK (hemma) P/F 10


      12:00
    • 09:00

      Spanska akademin ff (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Jonstorp Rosa (hemma) PF-12/13


      11:30
    • 11:45

      Brunnby FF Röd (hemma) P/F 11


      12:45
    • 12:45

      Vikens IF Svart (hemma) P/F 11


      13:45
    • 13:00

      Kulladals FF (hemma) Seniorlag Herrar


      15:00
  • 26Sön
    • 10:00

      Seriematch/ Ödåkra IF P-08


      11:30
    • 10:30

      Allerums GIF (hemma) P09


      12:30
    • 11:00

      Fortuna FF svart (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Munka Ljungby IF (borta) F07-08


      13:00
    • 11:00

      Röstånga IS (9m) (borta) P-05


      13:00
    • 12:00

      Ängelholm FF vit (borta) P-07


      14:00
    • 12:00

      Grevie GIK (Bjäre United) (hemma) P09


      14:00
    • 12:00

      Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BOIF (hemma) F05-06


      14:00
    • 12:30

      Seriematch/ Högaborgs BK 2 P-08


      14:00
  • 27Mån
    v.35
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:30
    • 17:30

      Träning PF-12/13


      18:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:45

      Förslövs IF (9m) (borta) P-04


      20:45
    • 19:30

      Ifö Bromölla IF (borta) Seniorlag Herrar


      21:30
  • 30Tor
  • 31Fre
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
    • 18:30

      Strövelstorps GIF (9m) (hemma) P-04


      20:30
    • 18:30

      Förslövs IF röd (borta) P-06


      20:30