Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Höganäs BK

Följ

Höganäs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
  • 2Ons
    • 17:00

      Kallelse till seriespel P-05


      17:00
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:30
    • 17:30

      Träning PF-12/13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 19:15

      Seriematch mot Klippan P-04


      20:15
    • 19:15

      Föräldramöte angående Halör cup P-08


      20:30
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
    • 18:00

      Båstads GIF (hemma) F05-06


      20:00
  • 5Lör
    • 09:00

      Höganäs BK (hemma) P/F 10


      11:00
    • 09:00

      Eskilsminne IF 2 (hemma) P-07


      11:00
    • 10:00

      Jonstorp Rosa (hemma) PF-12/13


      11:30
    • 10:00

      Seriematch/ Mörarps IF P-08


      11:30
    • 10:30

      Vejby IF (borta) P-07


      12:00
    • 11:00

      Allerums GIF Brun (hemma) P/F 11


      11:30
    • 12:00

      BK Flagg (borta) J-LAG


      14:00
    • 12:30

      Allerums GIF Brun (hemma) P/F 11


      13:00
    • 13:00

      Dösjöbro IF (hemma) Seniorlag Herrar


      15:00
  • 6Sön
    • 10:30

      Höganäs BK (borta) F07-08


      12:30
    • 10:30

      Munka Ljungby IF (hemma) P09


      12:30
    • 11:00

      Seriematch/ Åstorps FF P-08


      12:30
    • 11:00

      Seriematch mot Högaborg P-06


      13:00
    • 11:00

      Grevie GIK (Bjäre United) (hemma) U16 / P-03


      13:00
    • 11:00

      SerieMatch mot Röstånga P-04


      12:00
    • 11:00

      Seriematch mot Röstånga P-04


      12:00
    • 11:30

      Jonstorps IF FK (borta) P-05


      13:30
    • 12:00

      Fortuna FF vit (borta) F05-06


      14:00
    • 12:00

      Vikens IK svart (hemma) P09


      14:00
  • 7Mån
    v.19
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 17:00

      Kallelse till cup P-05


      17:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:30
    • 17:30

      Träning PF-12/13


      18:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 10Tor
  • 11Fre
    • Heldag

      Halör cup P-08

    • 00:00

      Träningsläger P-06


      12:00
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
  • 12Lör
  • 13Sön
  • 14Mån
    v.20
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 17:00

      Kallelse till seriespel P-05


      17:00
    • 17:30

      Ödåkra IF (borta) P-05


      19:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning PF-12/13


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
      Höganäs Sportcenter
      Anteckning: Onsdagsträning på naturgräs. Kl.1800-1930
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
    • 18:30

      Seriematch mot Asmundtorp P-04


      19:30
  • 19Lör
    • 09:00

      Jonstorps IF FK blå (hemma) P-07


      11:00
    • 09:45

      Vikens IF Svart (hemma) P/F 11


      10:15
    • 09:45

      Brunnby FF Blå (hemma) P/F 11


      10:15
    • 10:00

      Jonstorp Blå (hemma) PF-12/13


      11:30
    • 10:00

      Åstorps FF röd (borta) P09


      12:00
    • 10:00

      Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BOIF (borta) F05-06


      12:00
    • 11:00

      Höganäs BK (hemma) P/F 10


      13:15
    • 11:00

      Ödåkra IF (borta) F07-08


      13:00
    • 11:00

      Höganäs BK (9m) (borta) P-05


      13:00
    • 11:00

      Fortuna FF (borta) U16 / P-03


      13:00
    • 13:00

      IK Wormo (hemma) Seniorlag Herrar


      15:00
    • 13:00

      Eskilsminne IF 2 (borta) F05-06


      15:00
  • 20Sön
    • 11:00

      Seriematch/ Hyllinge GIF P-08


      12:30
    • 11:00

      Högaborgs BK (hemma) J-LAG


      13:00
    • 11:30

      Seriematch mot Jonstorp P-06


      13:30
    • 12:00

      Skäldervikens IF blå (borta) P09


      14:00
    • 13:30

      Seriematch/ Ramlösa Södra IF P-08


      15:00
  • 21Mån
    v.21
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 17:00

      Kallelse till seriespel P-05


      17:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:30
    • 17:30

      Träning PF-12/13


      18:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 09:00

      Höganäs BK (hemma) P/F 10


      11:00
    • 10:00

      HBK Röd (hemma) PF-12/13


      11:30
    • 10:00

      Strövelstorps GoIF (borta) P09


      12:00
    • 10:00

      Kullavägens BK (borta) P-07


      12:00
    • 10:30

      Åstorps FF/Kvidinge IF blå (hemma) P09


      12:30
    • 10:30

      Höganäs BK (borta) F07-08


      12:30
    • 11:00

      Seriematch/ Råå IF P-08


      12:30
    • 11:00

      Förslövs IF (9m) (hemma) U16 / P-03


      13:00
    • 11:45

      Allerums GIF Gul (hemma) P/F 11


      12:15
    • 12:45

      Jonstorps IF (hemma) P/F 11


      13:15
    • 13:00

      IF Limhamn Bunkeflo (borta) Seniorlag Herrar


      15:00
    • 20:00

      Laggrej med real-liverpool P-04


      23:59
  • 27Sön
    • 09:00

      Harrie FF röd (hemma) P-07


      11:00
    • 11:00

      Seriematch mot Viken P-06


      13:00
    • 11:00

      Seriematch/ Vejby IF P-08


      12:30
    • 11:30

      Allerums GIF (9m) (borta) P-05


      13:30
    • 12:00

      Torns IF (borta) J-LAG


      14:00
    • 12:00

      Vejby IF (hemma) F05-06


      14:00
    • 14:00

      Seriematch mot Fortuna svart P-04


      15:00
  • 28Mån
    v.22
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning Seniorlag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      HIF-Jönköping P-04


      21:30
    • 18:00

      HIF- Jönköping södra mån 28/5 P/F 10


      21:00
    • 19:00

      HIF-JÖNKÖPING P-08


      21:00
    • 19:00

      HIF-Jönköping Södra P09


      21:00
    • 19:00

      Träning U16 / P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning J-LAG


      20:30
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:30
    • 17:30

      Träning PF-12/13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 31Tor