Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Höganäs BK

Följ

Höganäs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.13
  • 2Mån
    v.14
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 17:00

      Kallelse till seriespel P-05


      17:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning U16 / P-03


      20:30
  • 5Tor
  • 6Fre
    • Heldag

      Träningsläger Hamburg U-laget

    • 18:30

      Träningsmatch P09


      19:30
  • 7Lör
    • Heldag

      Träningsläger Hamburg U-laget

    • Heldag

      Kamratcupen domare P-04

    • 08:00

      Träning P-06


      16:00
    • 08:00

      Helsingborg Östra IF Grön (hemma) P/F 11


      08:30
    • 10:00

      Fortuna FF 2 (hemma) P/F 11


      11:00
    • 12:00

      Eslövs BK (borta) Seniorlag Herrar


      14:00
    • 12:15

      Kamratcupen F07-08


      16:00
    • 12:30

      Höganäs BK (hemma) P-08


      15:00
  • 8Sön
    • Heldag

      Träningsläger Hamburg U-laget

    • Heldag

      Kamratcupen domare P-04

    • 08:00

      Kamratcupen P/F 10


      12:00
    • 08:00

      Höganäs BK (hemma) F05-06


      14:00
    • 12:30

      Kamratcupen P09


      17:00
    • 17:00

      Höganäs BK (9m) (borta) P-05


      19:00
  • 9Mån
    v.15
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F 10


      18:45
    • 17:30

      Träning P/F12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:30

      Träning U16 / P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning J-LAG


      20:00
    • 19:00

      Cup med 04:orna 10/8-12/8 P-05


      19:00
    • 19:00

      IF Lödde (hemma) U-laget


      21:00
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 18:30

      Seriematch mot Vedby/Rönne P-04


      19:30
  • 14Lör
    • 09:00

      Glumslövs FF (hemma) P-07


      11:00
    • 09:00

      Träning P/F12


      10:00
    • 09:00

      Träning P/F 11


      10:00
    • 10:00

      Ekets GoIF (borta) P09


      12:00
    • 11:30

      Seriepremiär mot Båstad P-06


      12:30
    • 13:00

      IF Lödde (hemma) Seniorlag Herrar


      15:00
  • 15Sön
    • 10:00

      Helsingborgs IF röd (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Stattena IF vit (7m) (hemma) F05-06


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F 10


      11:30
    • 10:30

      Höganäs BK (borta) F07-08


      12:30
    • 11:00

      Seriematch/ Billesholms GIF P-08


      12:30
    • 11:00

      Ödåkra IF grön (borta) P09


      13:00
    • 11:00

      BK Höllviken (hemma) J-LAG


      13:00
    • 12:00

      Kågeröds BoIF (borta) U16 / P-03


      14:00
    • 12:00

      Strövelstorps GIF (hemma) F05-06


      14:00
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
  • 16Mån
    v.16
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
      Höganäs Sportcenter / konstgräs
      Anteckning: Träning på konstgräset i Lerberget.
      Måndagar kl.1800-1930.
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning Seniorlag Herrar


      19:30
    • 18:30

      Träning U16 / P-03


      20:00
    • 19:00

      Träning J-LAG


      20:30
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 17:00

      Kallelse till seriespel P-05


      17:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F 10


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F12


      18:30
    • 18:00

      Seriematch/Eskilsminne IF P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Träning U16 / P-03


      20:30
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
    • 19:15

      Seriematch mot Högaborg P-04


      20:15
  • 21Lör
    • 09:00

      Vikens IK (hemma) P-07


      11:00
    • 09:00

      Träning P/F12


      10:00
    • 09:00

      Träning P/F 11


      10:00
    • 11:00

      Seriematch/ Skäldervikens IF P-08


      12:30
    • 11:00

      Stattena IF (borta) F05-06


      13:00
    • 11:00

      Vikens IK (hemma) U16 / P-03


      13:00
    • 12:00

      Kulladals FF (borta) J-LAG


      14:00
    • 13:00

      Allerums GIF (borta) F05-06


      15:00
  • 22Sön
    • 08:00

      Hittarps IK svart (borta) P-07


      11:00
    • 10:30

      Bjuvstorps FF svart (hemma) P09


      12:30
    • 11:00

      Munka Ljungby IF (borta) F07-08


      13:00
    • 11:00

      Seriematch/ Glumslövs FF P-08


      12:30
    • 11:00

      Seriematch mot Eskilsminne P-06


      13:00
    • 12:00

      Hyllinge GIF (hemma) P09


      14:00
    • 13:00

      FBK Balkan (borta) Seniorlag Herrar


      15:00
    • 14:00

      Förslövs IF (9m) (borta) P-05


      16:00
    • 16:00

      Träning P/F 10


      17:00
  • 23Mån
    v.17
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 17:00

      Kallelse till seriespel P-05


      17:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Seriematch mot Grevie P-06


      20:30
    • 19:00

      KSF Kosova (borta) Seniorlag Herrar


      20:45
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
    • 17:30

      Råå IF (borta) U16 / P-03


      19:30
    • 18:30

      Seriematch mot Ödåkra P-04


      19:30
    • 18:30

      Ekets GoIF (borta) F05-06


      20:30
  • 28Lör
    • 09:00

      Träning P/F 11


      10:00
    • 09:00

      Träning P/F12


      10:00
    • 09:00

      Eslövs BK svart (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Höganäs BK (9m) (borta) P-05


      13:00
    • 13:00

      Allerums GIF (borta) P09


      15:00
    • 14:00

      IFK Trelleborg FK (borta) Seniorlag Herrar


      16:00
  • 29Sön
    • 08:30

      Ekets GOIF (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Seriematch/ Ödåkra IF P-08


      11:30
    • 10:00

      Fortuna FF (borta) F07-08


      12:00
    • 11:00

      Helsingborgs FF (hemma) F05-06


      13:00
    • 11:00

      Åstorps FF (hemma) J-LAG


      13:00
    • 13:00

      Seriematch/ Högaborgs BK P-08


      14:30
  • 30Mån
    v.18
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 19:00

      Träning J-LAG


      20:30