Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Höganäs BK

Följ

Höganäs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Höganäs BK
Välj lag

Maj 2017

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.18
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 16:00

      Kallelse till seriespel P-05


      16:00
    • 17:15

      Träning U16 / P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F 10


      18:45
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 17:00

      Helsingborgs IF 1 (borta) P-07


      20:00
    • 19:00

      Åstorps FF (hemma) J-LAG


      21:00
    • 19:00

      Stehags AIF 1 (hemma) U-laget


      21:00
  • 6Lör
    • 08:30

      Fortuna FF svart (borta) P-07


      12:00
    • 09:30

      Träning P/F 10


      11:00
    • 09:30

      Träning P/F 11


      10:30
    • 10:00

      Båstads GIF (borta) P-08


      11:00
    • 10:30

      Träning P09


      12:00
    • 11:00

      Landskrona BOIS (borta) U16 / P-03


      12:00
    • 14:00

      Eskilsminne IF (borta) Seniorlag Herrar


      16:00
  • 7Sön
    • 09:00

      annat lag (hemma) P/F 11


      10:00
    • 10:00

      Munka Ljungby IF (borta) F07-08


      12:00
    • 10:20

      annat lag (hemma) P/F 11


      11:20
    • 10:20

      Höganäs BK (hemma) P/F 10


      12:20
    • 10:30

      Strövelstorps GIF F05 (hemma) F05-06


      11:30
    • 11:00

      Billesholms GIF (borta) U16 / P-03


      12:00
    • 11:00

      Ramlösa Södra IF vit (borta) P-05


      13:00
    • 11:00

      Fortuna FF (borta) P-08


      12:00
    • 12:00

      Knattesammandrag P09


      15:00
    • 13:00

      Match Munka (9 manna) borta P-04


      14:00
    • 15:00

      Stattena IF vit (borta) P-05


      17:00
    • 15:00

      Hittarps IK grön (borta) P-06


      17:00
  • 8Mån
    v.19
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 16:00

      Kallelse till seriespel P-05


      16:00
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
    • 17:15

      Träning U16 / P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F 10


      18:45
    • 18:30

      Hittarps IK vit (borta) F07-08


      20:30
    • 19:00

      Billesholms GIF (borta) J-LAG


      21:00
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 18:45

      Match Vejby (9 manna)hemma P-04


      20:00
    • 19:00

      Råå IF (borta) U-laget


      21:00
  • 13Lör
    • 09:00

      Ängelholms FF svart (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Ängelholms FF blå (hemma) P-05


      12:00
    • 10:00

      Ängelholms FF (hemma) P-08


      11:00
    • 11:00

      Ängelholms FF (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Svalövs BK (hemma) U16 / P-03


      12:00
    • 11:00

      Båstads GIF F05 (borta) F05-06


      12:00
    • 11:10

      Knattesammandrag P09


      13:30
    • 11:30

      annat lag (hemma) P/F 11


      12:30
    • 11:30

      Brunnby FF (hemma) P-05


      13:30
    • 12:50

      annat lag (hemma) P/F 11


      13:50
    • 12:50

      Höganäs BK (hemma) P/F 10


      14:10
    • 15:00

      Bollkallar P-06


      17:00
    • 15:00

      Torslanda IK (hemma) Seniorlag Herrar


      17:00
  • 14Sön
    • 10:30

      Höörs IS blå (hemma) F05-06


      12:30
    • 10:30

      Båstads GIF (hemma) F07-08


      12:30
    • 15:00

      Brunnby FF vit (hemma) P-06


      17:00
    • 15:00

      Helsingborg Östra IF (hemma) U16 / P-03


      16:00
  • 15Mån
    v.20
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
    • 17:00

      Kallelse till seriespel P-05


      17:00
    • 17:15

      Träning U16 / P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F 10


      18:45
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 18:00

      Match Ödåkra borta P-04


      19:00
    • 18:30

      Ramlösa Södra IF 1 (hemma) U-laget


      20:30
    • 19:00

      Helsingborgs Östra IF/Gantofta IF (hemma) J-LAG


      21:00
      Höganäs Sportcenter
      Serie: P16 Kompisligan Skån
      Resultat och referat
  • 20Lör
    • 09:00

      Vilkens IK vit (hemma) P-07


      13:00
    • 09:00

      Höganäs BK (hemma) P/F 10


      10:20
    • 09:30

      Knattesammandrag P09


      13:00
    • 09:30

      Klippans FF (borta) P-08


      10:30
    • 11:00

      Högaborgs BK vit (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Munka Ljungby IF (borta) P-05


      13:00
    • 12:50

      annat lag (hemma) P/F 11


      13:50
    • 13:30

      annat lag (hemma) P/F 11


      14:30
    • 14:00

      Vinbergs IF (borta) Seniorlag Herrar


      16:00
  • 21Sön
    • 10:00

      Glumslövs FF (borta) P-08


      11:00
    • 12:00

      Råå IF (hemma) F07-08


      14:00
    • 12:00

      Furulunds IK (hemma) F05-06


      14:00
    • 14:00

      Ödåkra IF F05 (borta) F05-06


      15:00
    • 14:00

      FC Rosengård 1917 (borta) U-laget


      16:00
    • 16:00

      Bjäre United (borta) U16 / P-03


      17:00
  • 22Mån
    v.21
  • 23Tis
  • 24Ons
  • 25Tor
    • Heldag

      ÖIF Cupen F06 F05-06

    • 08:00

      ÖIF Cupen P09


      15:00
    • 08:00

      Ödåkracupen F07-08


      15:00
    • 09:00

      Åhus Cup P-08


      18:00
    • 10:00

      Träning U16 / P-03


      11:30
    • 13:40

      ÖIF Cupen P-05


      18:20
    • 14:00

      Bollkallar P-06


      16:00
    • 15:00

      Assyriska Turabdin IK (hemma) Seniorlag Herrar


      17:00
    • 18:00

      Träning J-LAG


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning U-laget


      19:45
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 09:00

      Västra Karup IF (hemma) P/F 10


      12:30
    • 09:30

      Träning P/F 11


      10:30
    • 10:30

      Match mot Hornbæk P09


      12:00
    • 12:00

      Röstånga IS (borta) J-LAG


      14:00
    • 18:15

      Träning Seniorlag Herrar


      19:45
  • 28Sön
  • 29Mån
    v.22
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning J-LAG


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 19:00

      Träning U16 / P-03


      20:30
    • 19:00

      Staffanstorp United FC (hemma) U-laget


      21:00
  • 30Tis
  • 31Ons
    • 16:00

      Kallelse till seriespel P-05


      16:00
    • 17:15

      Träning U16 / P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F 10


      18:45