Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Höganäs BK

Följ

Höganäs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

April 2017

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.13
  • 2Sön
    • 00:00

      Träningsläger 2017 U16


      15:00
    • 10:00

      Träning P/F 10


      11:30
    • 12:00

      Vikens IK (hemma) P-08


      14:00
    • 14:00

      IF Lödde (hemma) U-laget


      16:00
    • 14:00

      Åhus Horna Bollklubb (hemma) P-03


      15:00
    • 15:00

      Träning F07-08


      16:00
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Allerums GIF (borta) P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      18:30
  • 3Mån
    v.14
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:15

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      18:45
    • 17:30

      Träning P/F 10


      18:45
    • 19:00

      Föräldramöte P-05


      20:00
    • 20:00

      Kallelse till Kamratcupen P-05


      20:00
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
    • 18:45

      Match Allerum hemma P-04


      20:00
  • 8Lör
    • Heldag

      Kamratcupen F07-08

    • 07:30

      Kamratcupen P-05


      13:00
    • 08:00

      Kamratcupen F06 F05-06


      13:00
    • 09:00

      HBK Blå (hemma) P-07


      15:00
    • 09:00

      Höganäs BK (hemma) P/F 10


      14:30
    • 09:00

      Träning P11/12


      10:00
    • 10:30

      Aneby SK (hemma) U-laget


      11:30
    • 16:00

      Ullareds IK (hemma) Seniorlag Herrar


      18:00
  • 9Sön
    • 07:00

      Kamratcupen P09


      13:00
    • 07:00

      Kamratcupen F07-08


      15:00
    • 08:00

      Förslövs IF (borta) P-06


      13:00
    • 08:00

      Höganäs BK F05 (hemma) F05-06


      18:00
    • 08:30

      Kamratcupen 2017 (hemma) P-08


      13:00
    • 09:00

      Träning U-laget


      10:30
  • 10Mån
    v.15
  • 11Tis
    • 17:30

      Träning F05-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F07-08


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:15

      Träning U-laget


      19:45
  • 12Ons
    • 16:00

      Kallelse till seriespel P-05


      16:00
    • 17:15

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      18:45
    • 18:15

      Träning Seniorlag Herrar


      19:45
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F05-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F07-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:15

      Träning U-laget


      19:45
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 09:00

      Fortuna FF vit (hemma) P-07


      13:00
    • 10:00

      HIF 3 (hemma) P-08


      11:00
    • 10:30

      Spanska Akademin FF röd (hemma) P-05


      12:30
    • 11:30

      Fortuna FF vit (hemma) P-06


      13:30
    • 11:30

      Träning P-06


      12:30
  • 16Sön
    • 10:30

      Hittarps IK svart (hemma) F05-06


      12:30
    • 10:30

      Västra Karups IF (hemma) F07-08


      11:30
    • 12:00

      IK Wormo (hemma) F07-08


      13:00
    • 12:00

      Ödåkra IF F05 (hemma) F05-06


      13:00
  • 17Mån
    v.16
    • 10:00

      Kullavägens BK blå (hemma) P-05


      12:00
    • 11:00

      Träning Seniorlag Herrar


      12:30
    • 14:00

      Vedby-Rönne IF (borta) P-03


      15:00
    • 15:00

      Match Viken borta P-04


      16:00
    • 16:00

      Torns IF (hemma) U-laget


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 16:00

      Kallelse till seriespel P-05


      16:00
    • 17:15

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      18:45
    • 17:30

      Träning P/F 10


      18:45
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
    • 19:00

      Högaborgs BK 2 (hemma) U16


      21:00
  • 22Lör
    • 09:30

      Träning P/F 10


      11:00
    • 09:30

      Träning P11/12


      10:30
      Höganäs Sportcenter (Lerberget)
      Anteckning: Vi tränar på gräsplanerna bakom A-lagsplanen. Alla spelare födda 2011, 2012 och 2013 hälsas välkomna. Vissa lördagar spelar vi match (barn födda 2011, separat kallelse). Dessa lördagar är det ingen träning pga brist på ledare.
    • 10:00

      Billesholms IK (borta) F07-08


      12:00
    • 10:00

      Hittarps IK (hemma) P-08


      11:00
    • 10:00

      Eskilsminne IF 1 (borta) P-07


      13:00
    • 10:30

      Träning P09


      12:00
    • 11:00

      Eskilsminne IF 1 (borta) F05-06


      13:00
    • 11:00

      Allerums GIF (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      Åstorps FF vit (borta) P-05


      13:00
    • 14:00

      Bollkallar P-06


      16:00
    • 14:00

      Dalstorps IF (hemma) Seniorlag Herrar


      16:00
  • 23Sön
    • 11:00

      Åstorps FF (borta) P-08


      12:00
    • 12:00

      IFK Osby 2 (hemma) U-laget


      14:00
    • 12:00

      Hittarps IK vit (borta) P-05


      14:00
    • 15:00

      Ekets GOIF (hemma) P-03


      16:00
  • 24Mån
    v.17
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning Seniorlag Herrar


      19:45
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:45

      Kulladals FF (borta) U-laget


      21:45
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 16:00

      Kallelse till seriespel P-05


      16:00
    • 17:15

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      18:45
    • 17:30

      Träning P/F 10


      18:45
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
    • 18:45

      Match Skälderviken hemma P-04


      20:00
  • 29Lör
    • 09:00

      Svalövs BK (hemma) P-07


      13:00
    • 09:30

      Träning P/F 10


      11:00
    • 09:30

      Träning P11/12


      10:30
    • 10:00

      Ramlösa Södra IF (hemma) P-08


      11:00
    • 10:00

      Västra Karups IF F05 (borta) F05-06


      11:00
    • 10:00

      Hittarps IK svart (hemma) P-05


      12:00
    • 10:30

      Träning P09


      12:00
    • 11:00

      Ljungbyheds IF (hemma) P-03


      12:00
    • 11:30

      Skäldervikens IF vit (hemma) P-05


      13:30
    • 11:30

      Ramlösa Södra IF blå (hemma) P-06


      13:30
    • 11:30

      Vejby IF (hemma) P-08


      12:30
    • 13:00

      Lindome GIF (borta) Seniorlag Herrar


      15:00
    • 18:30

      Städning vårmarknad P09


      20:00
    • 18:30

      Städning vår marknad P/F 10


      20:00
  • 30Sön
    • 10:30

      Vikens IK (hemma) F07-08


      12:30
    • 11:00

      Vejby IF (borta) U16


      13:00
    • 12:00

      Eskilsminne IF 2 (hemma) F05-06


      14:00
    • 12:00

      Allerums GIF (hemma) F07-08


      14:00