Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Höganäs BK

Följ

Höganäs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

September 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
  • 2Lör
    • 09:00

      Eskilsminne IF 2 (hemma) P-07


      13:00
    • 09:00

      annat lag (hemma) P11/12


      10:00
    • 09:30

      Träning P11/12


      10:30
    • 10:00

      Fortuna FF (hemma) P-08


      11:00
    • 10:00

      Högaborgs BK (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Knattesammandrag P09


      14:00
    • 10:00

      Häljarps IF vit (hemma) P-05


      12:00
    • 10:20

      annat lag (hemma) P11/12


      11:20
    • 11:00

      Mörarps IF (hemma) P-08


      12:00
    • 11:30

      Hittarps IK grön (hemma) P-06


      13:30
    • 13:40

      Höganäs BK (hemma) P/F 10


      15:00
    • 14:20

      Bollkallar P-06


      17:00
    • 14:30

      Bollförsäljning P-05


      16:00
    • 15:00

      Vinbergs IF (hemma) Seniorlag Herrar


      17:00
  • 3Sön
    • 09:00

      San Siro Cup P09


      15:00
    • 11:00

      Hittarps IK vit (hemma) F05-06


      13:00
    • 11:00

      Ödåkra IF (hemma) F07-08


      13:00
    • 15:00

      Landskrona BOIS (hemma) U16 / P-03


      16:00
    • 16:00

      Ekets GOIF (borta) F05-06


      17:00
  • 4Mån
    v.36
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 17:00

      Kallelse till seriespel P-05


      17:00
    • 17:15

      Träning U16 / P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F 10


      18:45
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 17:00

      Träning J-LAG


      18:30
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
    • 18:30

      Seriematch Wormo P-04


      19:30
  • 9Lör
    • 09:00

      Höganäs BK (hemma) P/F 10


      10:20
    • 09:30

      Träning P11/12


      10:30
    • 10:00

      Strövelstorps GIF 2 (borta) F05-06


      12:00
    • 10:00

      Knattesammandrag P09


      13:00
    • 10:00

      Svalövs BK (borta) U16 / P-03


      11:00
    • 10:00

      Jonstorps IF FK (hemma) P-05


      12:00
    • 10:00

      Match med p05 P-06


      11:00
    • 10:30

      Ängelholms FF (borta) P-08


      11:30
    • 11:00

      Dösjöbro IF röd (borta) P-07


      13:00
    • 13:30

      annat lag (hemma) P11/12


      14:30
    • 13:30

      annat lag (hemma) P11/12


      14:30
    • 16:00

      Assyriska Turabdin IK (borta) Seniorlag Herrar


      18:00
  • 10Sön
    • 09:00

      Ängelholms FF svart (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Västra Karups IF (borta) F07-08


      12:00
    • 10:00

      Ängelholms FF (borta) P-08


      11:00
    • 11:00

      Match med p05 P-06


      12:00
    • 11:00

      Stattena IF vit (borta) P-05


      13:00
    • 12:00

      Vejby IF (hemma) J-LAG


      14:00
    • 15:00

      Billesholms GIF (hemma) U16 / P-03


      16:00
  • 11Mån
    v.37
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning P-04


      19:00
    • 17:15

      Träning U16 / P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F 10


      18:45
    • 18:00

      Kallelse till seriespel P-05


      18:00
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 17:00

      Träning J-LAG


      18:30
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
    • 18:30

      Helsingborg Östra IF (borta) U16 / P-03


      19:30
    • 18:45

      Seriematch Eskilsminne P-04


      19:45
  • 16Lör
    • 09:30

      Träning P11/12


      10:30
    • 09:40

      annat lag (hemma) P11/12


      10:40
    • 09:40

      annat lag (hemma) P11/12


      10:40
    • 10:00

      Dösjöbro IF (hemma) P-08


      11:00
    • 10:00

      Ramlösa Södra IF vit (hemma) P-07


      11:00
    • 10:20

      Höganäs BK (hemma) P/F 10


      11:40
    • 11:00

      Ekets GoIF (borta) F07-08


      13:00
    • 11:00

      Klippans FF (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Ramlösa Södra IF 1 (borta) J-LAG


      13:00
    • 11:00

      Munka Ljungby IF (borta) P-05


      13:00
    • 11:00

      Match mot Munka ljungby med p05 P-06


      12:00
    • 12:00

      Glumslövs FF 2 (borta) F05-06


      14:00
    • 14:00

      Tvååkers IF (borta) Seniorlag Herrar


      16:00
    • 16:00

      Spanska Akademin FF (borta) P-07


      19:00
  • 17Sön
    • 10:00

      Match mot Klippan P-06


      11:00
    • 10:00

      Klippans FF (hemma) P-05


      12:00
    • 12:00

      Hittarps IF (hemma) F05-06


      13:00
    • 15:00

      Staffanstorp United FC (borta) U-laget


      17:00
    • 15:00

      Råå IF (hemma) U16 / P-03


      16:00
  • 18Mån
    v.38
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 17:00

      Träning P-04


      19:00
    • 17:00

      Kallelse till seriespel P-05


      17:00
    • 17:15

      Träning U16 / P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F 10


      18:45
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 08:40

      Knattesammandrag P09


      11:30
    • 09:00

      Ödåkra IF grön (hemma) P-07


      11:00
    • 09:30

      Träning P11/12


      10:30
    • 10:00

      Gantofta IF (borta) P-08


      11:00
    • 11:30

      annat lag (hemma) P11/12


      12:30
    • 11:30

      annat lag (hemma) P11/12


      12:30
    • 12:00

      Helsingborg City FC (borta) P-08


      13:00
    • 12:00

      Match mot Bjuvstorp med p05 P-06


      13:00
    • 12:00

      Bjuvstorps FF (borta) P-05


      14:00
    • 12:50

      Höganäs BK (hemma) P/F 10


      14:10
    • 13:00

      Fortuna FF, vit (borta) F05-06


      14:00
    • 13:00

      Eskilsminne IF (borta) U16 / P-03


      14:00
    • 14:30

      Bollförsäljning P-05


      16:00
    • 14:30

      Bollkallar P-04


      17:00
    • 14:30

      Bollkalleuppdrag P-06


      17:00
    • 15:00

      IS Halmia (hemma) Seniorlag Herrar


      17:00
  • 24Sön
    • 10:00

      IK Wormo blå (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Träning P-06


      11:00
    • 10:00

      Träning P-06


      11:00
    • 10:00

      Åstorps FF blå (hemma) P-05


      12:00
    • 11:00

      Allerums GIF (hemma) F05-06


      13:00
    • 11:00

      Eskilsminne IF 2 (hemma) F07-08


      13:00
    • 15:00

      Seriematch Viken P-04


      16:00
  • 25Mån
    v.39
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 17:00

      Kallelse till seriespel P-05


      17:00
    • 17:00

      Träning P-04


      19:00
    • 17:15

      Träning U16 / P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F 10


      18:45
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
    • 17:00

      Träning J-LAG


      18:30
    • 18:45

      Seriematch Klippan P-04


      19:45
  • 30Lör
    • 09:00

      IF Lödde svart (hemma) P-07


      11:00
    • 09:30

      Träning P11/12


      10:30
    • 09:30

      Träning P/F 10


      11:00
    • 09:30

      Träning P11/12


      10:30
    • 10:00

      Häljarps IF (hemma) P-08


      11:00
    • 10:00

      Perstorp Bälinge IK (hemma) P-05


      12:00
    • 10:30

      Träning P09


      12:00
    • 11:00

      Strövelstorp GOIF (borta) U16 / P-03


      12:00
    • 12:00

      Jonstorps IF (hemma) U16 / P-03


      13:00
    • 14:30

      Bollförsäljning P-05


      16:00
    • 15:00

      Sävedalens IF (hemma) Seniorlag Herrar


      17:00