Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Högaborgs BK

Följ

Högaborgs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Högaborgs BK
Välj lag

Mars 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.9
  • 2Fre
  • 3Lör
    • Heldag

      Träningsläger A-Laget

    • 09:30

      Match mot Helsingborg Östra P-08 - P09


      11:00
    • 12:00

      HBG Östra (hemma) P-06


      14:00
    • 12:00

      HBG Östra 2 (hemma) P-06


      14:00
    • 12:00

      Heldag A-Laget


      21:00
    • 15:00

      Träning P-05


      16:30
    • 15:00

      Ödåkra IF (hemma) P-01


      17:00
  • 4Sön
    • Heldag

      Träningsläger A-Laget

    • 09:30

      Träning P-08 - P09


      11:00
    • 12:00

      Träning A-Laget


      13:30
    • 12:15

      Landskrona BoIS (hemma) P-05


      13:15
    • 13:30

      Teckomatorps SK (hemma) P-05


      15:00
    • 15:00

      Fortuna (borta) P-04


      17:00
  • 5Mån
    v.10
    • 00:00

      Träningsläger A-Laget


      22:00
    • 09:30

      Träning A-Laget


      11:00
    • 17:00

      Träning 10-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 20:00

      Träning P-01


      21:30
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning 10-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-01


      19:00
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 00:00

      Eslövs BK (hemma) A-Laget


      01:00
    • 15:00

      Träning P-05


      16:30
  • 11Sön
    • 09:30

      Träning P-08 - P09


      11:00
    • 12:30

      Stattena IF (hemma) P-05


      13:30
    • 13:00

      Torns IF (hemma) P-01


      15:00
    • 16:00

      Råå (hemma) P-04


      18:00
  • 12Mån
    v.11
    • 17:00

      Träning 10-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 20:00

      Träning A-Laget


      21:30
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
      Vip9
    • 17:00

      Träning 10-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-01


      19:00
    • 19:30

      IK Wormo (borta) A-Laget


      21:30
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 18:30

      Träning A-Laget


      20:00
    • 19:00

      Kullavägens BK (borta) P-04


      21:00
  • 17Lör
    • 13:00

      Bjuvstorps IF (borta) A-Laget


      15:00
    • 15:00

      Träning P-05


      16:30
    • 15:00

      Stattena IF (hemma) P-06


      16:30
  • 18Sön
    • 09:30

      Träning P-08 - P09


      11:00
    • 11:00

      Hittarps IK (hemma) P-06


      12:00
    • 12:30

      Hittarps IK (hemma) P-06


      13:30
    • 13:00

      Hittarps IK 1 (hemma) P-05


      14:30
    • 14:00

      Bjärreds IF (borta) P-01


      16:00
    • 15:00

      Hittarps IK 2 (hemma) P-05


      16:30
  • 19Mån
    v.12
    • 17:00

      Träning 10-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 20:00

      Träning A-Laget


      21:30
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 17:00

      Wormo (hemma) P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08 - P09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-01


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 18:30

      Träning A-Laget


      20:00
  • 23Fre
    • 18:00

      Hittarps IK (borta) P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning A-Laget


      20:00
  • 24Lör
    • 00:00

      IFK Malmö (borta) A-Laget


      01:00
    • 12:30

      Asmundtorp IF (hemma) P-06


      14:00
    • 15:00

      Träning P-05


      16:30
  • 25Sön
    • 09:30

      Träning P-08 - P09


      11:00
    • 11:30

      Eslöv BK 1 (hemma) P-06


      19:00
    • 13:00

      Eslöv BK 2 (hemma) P-06


      15:00
    • 13:00

      Bjuvstorps FF P04/05:2 (hemma) P-05


      14:00
    • 14:15

      Bjuvstorps FF P04/05:1 (hemma) P-05


      15:15
    • 16:00

      Vedby/rönne P.03 (hemma) P-04


      18:00
  • 26Mån
    v.13
    • 17:00

      Träning 10-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 20:00

      Träning A-Laget


      21:30
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 15:00

      Träning P-01


      16:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning 10-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
  • 29Tor
    • 16:00

      HBG Östra (hemma) P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08 - P09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
  • 30Fre
    • 18:00

      Future cup P-01


      00:00
    • 18:30

      Träning A-Laget


      20:00
  • 31Lör
    • Heldag

      Future cup P-01

    • 00:00

      Eskilsminne IF (hemma) A-Laget


      01:00
    • 09:00

      Kick-off träningsmatch 7-manna P-08 - P09


      17:00
    • 12:00

      Eika-Kambo (hemma) P-04


      13:00
    • 12:15

      Asmundtorp IF (borta) P-06


      14:00
    • 19:00

      Angered (hemma) P-04


      20:00