Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Högaborgs BK

Följ

Högaborgs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

September 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
    • 18:00

      Träning A-Laget


      19:00
    • 18:00

      Dösjöbro IF (borta) P-04


      20:00
    • 18:00

      Åstorps FF vit (hemma) P-06


      20:00
    • 18:15

      Helsingborgs IF 2 (borta) P-08 - P09


      20:15
    • 18:30

      Träning Junior (U19)


      20:00
  • 2Lör
    • 10:00

      Höganäs BK röd (borta) P-07


      12:00
    • 11:00

      Teckomatorps SK (borta) P-05


      12:00
    • 12:00

      Staffanstorp United FC 1 (hemma) P-01


      14:00
    • 13:00

      IK Wormo svart (hemma) P-04


      15:00
    • 13:00

      Västra Frölunda IF (borta) A-Laget


      15:00
  • 3Sön
    • 10:00

      San Siro cup Råå (p09) P-08 - P09


      14:00
    • 11:00

      Kullavägens BK Blå (hemma) P-05


      12:00
    • 11:00

      Ramlösa Södra IF blå (hemma) P-06


      13:00
    • 13:30

      Dösjöbro IF vit (hemma) P-08 - P09


      15:30
  • 4Mån
    v.36
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-01


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning A-Laget


      20:30
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 18:00

      Träning A-Laget


      19:00
    • 19:00

      Kulladals FF (borta) P-01


      21:00
  • 9Lör
    • 10:00

      Borstahusens BK blå (borta) P-06


      12:00
    • 10:30

      Sammandrag Västergård P-08 - P09


      13:00
    • 11:00

      Borstahusens BK (borta) P-08 - P09


      13:00
    • 12:00

      Kullavägens BK blå (borta) P-04


      14:00
    • 14:00

      Onsala BK (hemma) A-Laget


      16:00
    • 18:00

      Spanska Akademin FF (hemma) P-07


      20:00
  • 10Sön
    • 10:00

      Allerums GIF (hemma) P-08 - P09


      12:00
    • 10:30

      Landskrona BoIS 1 (hemma) P-04


      12:30
    • 11:00

      Eskilsminne IF 3 (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Åstorps FF (hemma) P-01


      13:00
    • 12:00

      Häljarps IF Vit (borta) P-05


      13:00
  • 11Mån
    v.37
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-01


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:15

      Hittarps IK grön (borta) P-06


      20:15
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning Junior (U19)


      20:30
    • 19:00

      Träning A-Laget


      20:30
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning P-01


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
      VIP 2 (Gräs)
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Billesholms GIF (borta) P-01


      20:30
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 11:00

      Hjärnarps GIF (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Ängelholms FF Gul (hemma) P-04


      13:00
    • 12:00

      Sjöbo IF 1 (hemma) P-01


      14:00
    • 13:30

      Ekets GoIF (9m) (borta) P-05


      14:30
    • 14:00

      Kungsbacka IF (borta) A-Laget


      16:00
  • 17Sön
    • 10:00

      Ramlösa Södra IF vit (hemma) P-08 - P09


      12:00
    • 10:00

      Ödåkra IF grön (borta) P-07


      12:00
    • 11:00

      Laholms FK (borta) P-04


      13:00
    • 11:00

      Stattena IF (hemma) P-05


      12:00
    • 11:15

      Höganäs BK (hemma) P-06


      13:15
    • 12:00

      Eskilsminne IF 5 (hemma) P-08 - P09


      14:00
  • 18Mån
    v.38
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-01


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Träning A-Laget


      20:30
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 10:00

      Sammandrag Västergård P-08 - P09


      13:30
    • 10:00

      IF Lödde 1 (borta) P-06


      12:00
    • 11:00

      Asmundstorps IF/Billeberga GIF (hemma) P-05


      12:00
    • 13:00

      IK Wormo vit (borta) P-08 - P09


      15:00
    • 13:00

      Brunnby FF vit (borta) P-06


      15:00
    • 14:30

      Eslövs BK 1 (hemma) P-04


      16:30
    • 17:45

      Stattena IF (hemma) P-07


      19:45
  • 24Sön
    • 09:00

      Hittarps IK vit (borta) P-08 - P09


      11:00
    • 10:00

      Förslövs IF röd (borta) P-07


      12:00
    • 10:30

      Klippans FF (borta) P-05


      11:30
    • 12:00

      Ödåkra IF grön (hemma) P-04


      14:00
    • 13:00

      Helsingborgs Östra IF/Gantofta IF (hemma) P-01


      15:00
    • 13:00

      Askims IK (hemma) A-Laget


      15:00
  • 25Mån
    v.39
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-01


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Träning A-Laget


      20:30
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-01


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Ängelholms FF Blå (9m) (borta) P-05


      19:30
    • 20:00

      Träning Junior (U19)


      21:30
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 10:00

      Kullavägens BK (borta) P-07


      12:00
    • 11:00

      Ekets GoIF vit (hemma) P-07


      13:00
    • 12:00

      Hittarps IK svart (borta) P-04


      14:00
    • 12:30

      Bjuvtorps FF (hemma) P-05


      13:30
    • 14:00

      FC Trelleborg blå (hemma) P-01


      16:00
    • 14:00

      Glumslövs FF (borta) A-Laget


      16:00