Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Högaborgs BK

Följ

Högaborgs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Högaborgs BK
Välj lag

September 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
  • 2Lör
    • 10:00

      Höganäs BK röd (borta) P-07


      12:00
    • 11:00

      Teckomatorps SK (borta) P-05


      12:00
    • 12:00

      Högaborgs BK (borta) P-01


      14:00
    • 13:00

      Västra Frölunda IF (borta) A-Laget


      15:00
    • 13:00

      IK Wormo svart (hemma) P-04


      15:00
  • 3Sön
    • 10:00

      San Siro cup Råå (p09) P-08 - P09


      14:00
    • 11:00

      Högaborgs BK svart (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      Kullavägens BK Blå (hemma) P-05


      12:00
    • 13:30

      Dösjöbro IF vit (hemma) P-08 - P09


      15:30
  • 4Mån
    v.36
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-01


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning A-Laget


      20:30
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 18:00

      Träning A-Laget


      19:00
    • 19:00

      Kulladals FF (borta) P-01


      21:00
  • 9Lör
    • 10:30

      Sammandrag Västergård P-08 - P09


      13:00
    • 11:00

      Borstahusens BK (borta) P-08 - P09


      13:00
    • 12:00

      Kullavägens BK blå (borta) P-04


      14:00
    • 14:00

      Onsala BK (hemma) A-Laget


      16:00
    • 18:00

      Spanska Akademin FF (hemma) P-07


      20:00
  • 10Sön
    • 10:00

      Allerums GIF (hemma) P-08 - P09


      12:00
    • 10:30

      Landskrona BoIS 1 (hemma) P-04


      12:30
    • 11:00

      Högaborgs BK 2 (borta) P-01


      13:00
    • 11:00

      Eskilsminne IF 3 (borta) P-07


      13:00
    • 12:00

      Häljarps IF Vit (borta) P-05


      13:00
  • 11Mån
    v.37
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-01


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:15

      Hittarps IK grön (borta) P-06


      20:15
    • 19:00

      Träning Junior (U19)


      20:30
    • 19:00

      Träning A-Laget


      20:30
  • 12Tis
    • 17:00

      Träning P-01


      18:30
      VIP 1
      Anteckning: GLÖM INTE BENSKYDD OCH VATTEN FLASKA
    • 17:00

      Träning P-08 - P09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning A-Laget


      20:30
    • 19:00

      Träning Junior (U19)


      20:30
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Billesholms GIF (borta) P-01


      20:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 11:00

      Ängelholms FF Gul (hemma) P-04


      13:00
    • 11:00

      Hjärnarps GIF (hemma) P-07


      13:00
    • 12:00

      Högaborgs BK (borta) P-01


      14:00
    • 13:30

      Ekets GoIF (9m) (borta) P-05


      14:30
    • 14:00

      Kungsbacka IF (borta) A-Laget


      16:00
  • 17Sön
    • 10:00

      Ramlösa Södra IF vit (hemma) P-08 - P09


      12:00
    • 10:00

      Ödåkra IF grön (borta) P-07


      12:00
    • 11:00

      Laholms FK (borta) P-04


      13:00
    • 11:00

      Stattena IF (hemma) P-05


      12:00
    • 12:00

      Eskilsminne IF 5 (hemma) P-08 - P09


      14:00
  • 18Mån
    v.38
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-01


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Träning A-Laget


      20:30
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 18:00

      Träning A-Laget


      19:00
    • 18:00

      IF Lödde (borta) P-01


      20:00
  • 23Lör
    • 10:00

      Sammandrag Västergård P-08 - P09


      13:30
    • 11:00

      Asmundstorps IF/Billeberga GIF (hemma) P-05


      12:00
    • 13:00

      Brunnby FF vit (borta) P-06


      15:00
    • 14:30

      Eslövs BK 1 (hemma) P-04


      16:30
    • 17:45

      Stattena IF (hemma) P-07


      19:45
  • 24Sön
    • 09:00

      Hittarps IK vit (borta) P-08 - P09


      11:00
    • 10:00

      Förslövs IF röd (borta) P-07


      12:00
    • 10:30

      Klippans FF (borta) P-05


      11:30
    • 12:00

      Ödåkra IF grön (hemma) P-04


      14:00
    • 13:00

      Högaborgs BK 2 (borta) P-01


      15:00
    • 13:00

      Askims IK (hemma) A-Laget


      15:00
  • 25Mån
    v.39
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 17:00

      Träning P-01


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Ängelholms FF Blå (9m) (borta) P-05


      19:30
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 11:00

      Ekets GoIF vit (hemma) P-07


      13:00
    • 12:00

      Hittarps IK svart (borta) P-04


      14:00
    • 14:00

      Glumslövs FF (borta) A-Laget


      16:00
    • 14:00

      Högaborgs BK (borta) P-01


      16:00
    • 16:00

      Råå IF (borta) P-06


      18:00