Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Högaborgs BK

Följ

Högaborgs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Juni 2017

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.22
    • 17:30

      Träning P-01


      19:00
    • 17:45

      IK Wormo vit (hemma) P-08 - P09


      19:45
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 2Fre
    • 18:30

      Träning Junior (U19)


      20:00
    • 18:30

      IF Lödde 1 (hemma) P-06


      20:30
    • 18:45

      Höganäs BK Röd (borta) P-05


      19:45
  • 3Lör
    • 10:00

      Sammandrag Västergård P-08 - P09


      12:00
    • 13:00

      Hittarps IK Röd (9m) (borta) P-05


      14:00
    • 13:00

      Onsala BK (borta) A-Laget


      14:00
    • 15:00

      IFK Osby (hemma) P-01


      17:00
  • 4Sön
    • 11:00

      Helsingborgs Östra IF/Gantofta IF (borta) P-01


      13:00
    • 11:00

      Kullavägens BK röd (hemma) P-04


      13:00
    • 11:00

      Ramlösa Södra IF svart (hemma) P-06


      13:00
    • 12:30

      Brunnby FF vit (hemma) P-07


      14:30
  • 5Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-01


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Träning A-Laget


      21:00
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      IK Bergandy (9m) (hemma) P-01


      20:30
    • 19:00

      Staffanstorp United FC (borta) Junior (U19)


      21:00
  • 8Tor
    • 17:00

      Träning P-08 - P09


      18:30
    • 17:30

      Träning A-Laget


      19:00
    • 17:30

      Träning P-01


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 9Fre
    • 18:00

      Klippans FF grön (9m) (hemma) P-04


      20:00
  • 10Lör
    • 11:00

      Ramlösa Södra IF vit (borta) P-06


      13:00
    • 13:00

      Skäldervikens IF (hemma) P-05


      14:00
    • 14:00

      Ängelholms FF blå (borta) P-06


      16:00
  • 11Sön
    • 10:00

      Stattena IF (borta) P-08 - P09


      12:00
    • 11:00

      Hittarps IK svart (hemma) P-04


      13:00
    • 11:00

      Eskilminne IF 2 (9m) (hemma) P-05


      12:00
    • 11:00

      Råå IF (hemma) P-07


      13:00
    • 14:00

      Kungsbacka IF (hemma) A-Laget


      15:00
    • 15:30

      Svedala IF (borta) P-01


      17:30
  • 12Mån
    v.24
    • 16:00

      IFK Värnamo (borta) Junior (U19)


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-01


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Träning A-Laget


      21:00
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 07:00

      Sofiero Junior (U19)


      12:00
    • 17:00

      Träning P-01


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Skottorps IF/Hasslövs IS (borta) P-04


      20:30
    • 20:00

      Träning Junior (U19)


      21:30
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 18:30

      Hittarps IK vit (hemma) P-06


      20:30
  • 17Lör
    • 00:00

      Kbk Cupen 17maj P-08 - P09


      00:00
    • 11:00

      Laholms FK (borta) P-04


      13:00
    • 11:00

      Vikens IK vit (borta) P-07


      13:00
    • 12:00

      BK Flagg (hemma) P-01


      14:00
    • 14:00

      Askims IK (borta) A-Laget


      15:00
    • 15:00

      Vedby/Rönne IF (9m) (borta) P-05


      16:00
  • 18Sön
    • 00:00

      Kbk Cupen 18 juni P-08 - P09


      00:00
    • 11:00

      Munka Ljungby IF (9m) (borta) P-05


      12:00
    • 12:30

      Helsingborg Östra IF grön (hemma) P-06


      14:30
    • 14:00

      Örgryte IS FF (hemma) Junior (U19)


      16:00
    • 16:30

      Strövelstorps GIF/IF Salamis (borta) P-01


      18:30
  • 19Mån
    v.25
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
      Västergård plan 6
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Träning A-Laget


      21:00
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning P-01


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Försäljningen A-laget P-05


      21:00
    • 18:30

      Helsingborgs IF (hemma) P-04


      20:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 19:00

      Glumslövs FF (hemma) A-Laget


      20:00
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
  • 25Sön
    • 11:00

      Vejby IF (9m) (hemma) P-05


      12:00
  • 26Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 19:00

      Träning A-Laget


      21:00
    • 19:15

      Ekets GoIF Röd (9m) (hemma) P-05


      21:00
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre