Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Högaborgs BK

Följ

Högaborgs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

November 2017

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.44
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 13:00

      Träning P-05


      16:00
    • 18:15

      Allahelgons cup Eslöv P-08 - P09


      21:00
  • 5Sön
    • 13:00

      Träning P-05


      16:00
    • 14:30

      Allahelgons cup Eslöv P-08 - P09


      18:00
  • 6Mån
    v.45
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning P-08 - P09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning A-Laget


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 15:00

      Träning P-04


      17:00
  • 12Sön
  • 13Mån
    v.46
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning P-08 - P09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
      Vittra Idrottshall-Adolfsberg
    • 19:30

      Eslövs BK (hemma) A-Laget


      21:00
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 15:00

      Gnosjö IF (borta) P-04


      16:00
    • 15:00

      Hovås Billdal IF Röd (borta) P-04


      16:00
    • 15:30

      IF Centern 1 (hemma) P-04


      16:30
    • 15:30

      IF Centern 2 (hemma) P-04


      16:30
    • 16:15

      Oskarström/ Sennan (hemma) P-04


      17:15
    • 16:45

      Halmia Academy 2 (borta) P-04


      17:45
    • 18:15

      IFK Värnamo Vit (hemma) P-04


      19:15
    • 18:30

      Kinna IF 1 (borta) P-04


      19:30
  • 19Sön
    • 09:30

      Träning P-08 - P09


      11:00
    • 14:00

      Träning P-06


      16:00
    • 14:30

      Vikens IK (hemma) P-05


      15:30
    • 15:10

      Billesholms GIF 1 (hemma) P-05


      16:10
    • 15:40

      HBG Östra Svart (borta) P-05


      16:40
    • 16:05

      Ekets GoIF (borta) P-05


      17:05
    • 16:35

      HBG Östra Grön (borta) P-05


      17:35
    • 17:00

      Billesholms GIF 1 (hemma) P-05


      18:00
    • 17:30

      Billesholms GIF 2 (hemma) P-05


      18:30
    • 18:00

      Billesholms GIF 2 (hemma) P-05


      19:00
    • 18:40

      HBG Östra Grön (borta) P-05


      19:40
    • 18:55

      HBG Östra Svart (borta) P-05


      19:55
  • 20Mån
    v.47
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08 - P09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning A-Laget


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 24Fre
  • 25Lör
    • Heldag

      SBK-Cupen P-05

    • 12:00

      Höganäs BK (hemma) A-Laget


      14:00
    • 13:40

      Svalövs BK (hemma) P-05


      14:40
    • 14:10

      Stattena IF (hemma) P-05


      15:10
    • 14:35

      Kågeröds BoIF (borta) P-05


      15:35
    • 15:05

      Fortuna FF Röd (borta) P-05


      16:05
    • 15:45

      Eslövs BK 2 (borta) P-05


      16:45
    • 16:15

      Eslövs BK 1 (hemma) P-05


      17:15
    • 17:10

      BK Landora (borta) P-05


      18:10
    • 17:25

      Fortuna FF Svart (hemma) P-05


      18:25
  • 26Sön
    • 09:30

      Träning P-08 - P09


      11:00
    • 11:00

      Kullavägens BK (hemma) P-05


      12:00
  • 27Mån
    v.48
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor