Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Högaborgs BK

Följ

Högaborgs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Högaborgs BK
Välj lag

November 2017

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.44
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 13:00

      Träning P-05


      16:00
    • 18:15

      Allahelgons cup Eslöv P-08 - P09


      21:00
  • 5Sön
    • 13:00

      Träning P-05


      16:00
    • 14:30

      Allahelgons cup Eslöv P-08 - P09


      18:00
  • 6Mån
    v.45
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning P-08 - P09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning A-Laget


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 15:00

      Träning P-04


      17:00
  • 12Sön
  • 13Mån
    v.46
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning P-08 - P09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
      Västergårds IP KG (Plan 9)
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 19:30

      Eslövs BK (hemma) A-Laget


      21:00
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 14:30

      Träning P-01


      16:00
    • 15:00

      Hovås Billdal IF Röd (borta) P-04


      16:00
    • 15:00

      Gnosjö IF (borta) P-04


      16:00
    • 15:30

      IF Centern 2 (hemma) P-04


      16:30
    • 15:30

      IF Centern 1 (hemma) P-04


      16:30
    • 16:15

      Oskarström/ Sennan (hemma) P-04


      17:15
    • 16:45

      Halmia Academy 2 (borta) P-04


      17:45
    • 18:15

      IFK Värnamo Vit (hemma) P-04


      19:15
    • 18:30

      Kinna IF 1 (borta) P-04


      19:30
  • 19Sön
    • 09:30

      Träning P-08 - P09


      11:00
    • 14:00

      Träning P-06


      16:00
    • 14:30

      Vikens IK (hemma) P-05


      15:30
    • 15:10

      Billesholms GIF 1 (hemma) P-05


      16:10
    • 15:40

      HBG Östra Svart (borta) P-05


      16:40
    • 16:05

      Ekets GoIF (borta) P-05


      17:00
    • 16:35

      HBG Östra Grön (borta) P-05


      17:35
    • 17:00

      Billesholms GIF 1 (hemma) P-05


      18:00
    • 17:30

      Billesholms GIF 2 (hemma) P-05


      18:30
    • 18:00

      Billesholms GIF 2 (hemma) P-05


      19:00
    • 18:40

      HBG Östra Grön (borta) P-05


      19:40
    • 18:55

      HBG Östra Svart (borta) P-05


      19:55
  • 20Mån
    v.47
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning A-Laget


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 24Fre
    • 17:00

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning A-Laget


      19:00
  • 25Lör
    • 12:00

      Höganäs BK (hemma) A-Laget


      14:00
    • 12:30

      Turnering P-08 - P09


      17:00
    • 13:40

      Svalövs BK (hemma) P-05


      14:40
    • 14:10

      Stattena IF (hemma) P-05


      15:10
    • 14:35

      Kågeröds BoIF (borta) P-05


      15:35
    • 15:05

      Fortuna FF Röd (borta) P-05


      16:00
    • 15:45

      Eslövs BK 2 (borta) P-05


      16:45
    • 16:15

      Eslövs BK 1 (hemma) P-05


      17:15
    • 17:10

      BK Landora (borta) P-05


      18:10
    • 17:25

      Fortuna FF Svart (hemma) P-05


      18:25
  • 26Sön
    • Heldag

      Tomte cupen P-04

    • 09:30

      Träning P-08 - P09


      11:00
    • 11:00

      Kullavägens BK (hemma) P-05


      12:00
    • 12:00

      Träning P-01


      14:00
  • 27Mån
    v.48
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning P-08 - P09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      19:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning A-Laget


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 19:30

      IK Wormo (borta) A-Laget


      21:00