Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Högaborgs BK

Följ

Högaborgs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Högaborgs BK
Välj lag

November 2017

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.44
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 13:00

      Träning P-05


      16:00
    • 18:15

      Allahelgons cup Eslöv P-08 - P09


      21:00
  • 5Sön
    • 13:00

      Träning P-05


      16:00
    • 14:30

      Allahelgons cup Eslöv P-08 - P09


      18:00
  • 6Mån
    v.45
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 15:00

      Träning P-04


      17:00
  • 12Sön
  • 13Mån
    v.46
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning P-08 - P09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
      Västergårds IP KG (Plan 9)
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 19:00

      Träning Junior (U19)


      20:30
    • 19:30

      Eslövs BK (hemma) A-Laget


      21:00
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 13:55

      HBG Östra Svart (borta) P-05


      14:55
    • 14:30

      Träning P-01


      16:00
    • 15:00

      Gnosjö IF (borta) P-04


      16:00
    • 15:00

      Hovås Billdal IF Röd (borta) P-04


      16:00
    • 15:30

      IF Centern 1 (hemma) P-04


      16:30
    • 15:30

      IF Centern 2 (hemma) P-04


      16:30
    • 16:15

      Oskarström/ Sennan (hemma) P-04


      17:15
    • 16:45

      Halmia Academy 2 (borta) P-04


      17:45
    • 18:15

      IFK Värnamo Vit (hemma) P-04


      19:15
    • 18:30

      Kinna IF 1 (borta) P-04


      19:30
  • 19Sön
    • 09:30

      Träning P-08 - P09


      11:00
    • 14:00

      Träning P-06


      16:00
    • 14:30

      Vikens IK (hemma) P-05


      15:30
    • 15:10

      Billesholms GIF 1 (hemma) P-05


      16:10
    • 15:40

      HBG Östra Svart (borta) P-05


      16:40
    • 16:05

      Ekets GoIF (borta) P-05


      17:00
    • 16:35

      HBG Östra Grön (borta) P-05


      17:35
    • 17:00

      Billesholms GIF 1 (hemma) P-05


      18:00
    • 17:30

      Billesholms GIF 2 (hemma) P-05


      18:30
    • 18:00

      Billesholms GIF 2 (hemma) P-05


      19:00
    • 18:40

      HBG Östra Grön (borta) P-05


      19:40
  • 20Mån
    v.47
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 12:00

      Höganäs BK (hemma) A-Laget


      14:00
    • 12:30

      Turnering P-08 - P09


      17:00
    • 14:10

      Stattena IF (hemma) P-05


      15:10
    • 14:35

      Kågeröds BoIF (borta) P-05


      15:35
    • 15:05

      Fortuna FF Röd (borta) P-05


      16:00
    • 15:45

      Eslövs BK 2 (borta) P-05


      16:45
    • 16:15

      Eslövs BK 1 (hemma) P-05


      17:15
    • 17:10

      BK Landora (borta) P-05


      18:10
    • 17:25

      Fortuna FF Svart (hemma) P-05


      18:25
  • 26Sön
    • Heldag

      Tomte cupen P-04

    • 09:30

      Träning P-08 - P09


      11:00
    • 11:00

      Kullavägens BK (hemma) P-05


      12:00
    • 12:00

      Träning P-01


      14:00
    • 13:40

      Svalövs BK (hemma) P-05


      14:40
  • 27Mån
    v.48
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor