Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Högaborgs BK

Följ

Högaborgs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Högaborgs BK
Välj lag

April 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.13
    • Heldag

      Future cup P-01

    • 12:00

      Solängen (hemma) P-04


      13:00
    • 18:00

      Örgryte (hemma) P-04


      19:00
  • 2Mån
    v.14
    • 00:00

      Future cup P-01


      13:00
    • 11:00

      Höllviken (hemma) P-04


      12:00
    • 16:00

      Träning P-08 - P09


      17:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning 10-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 20:00

      Träning A-Laget


      22:00
  • 3Tis
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:30

      Träning A-Laget


      20:00
  • 4Ons
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning 10-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Åhus Horna Bollklubb (hemma) P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-01


      19:00
  • 5Tor
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:30

      Träning A-Laget


      20:00
  • 6Fre
    • 18:30

      Träning A-Laget


      20:00
    • 19:15

      Asmundstorps IF (hemma) P-05


      20:15
  • 7Lör
    • 00:00

      Kamratcup P-08 - P09


      00:00
    • 10:00

      HBG Östra Grön (borta) P-05


      11:00
    • 15:00

      Träning P-04


      17:00
  • 8Sön
    • 00:00

      Kamratcup P-08 - P09


      19:00
    • 09:30

      Ängelholms FF (borta) P-05


      10:30
    • 14:00

      Kvarnby IK (hemma) A-Laget


      15:00
    • 16:00

      Torns IF (hemma) P-01


      18:00
  • 9Mån
    v.15
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning 10-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 20:00

      Träning A-Laget


      22:00
  • 10Tis
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:30

      Träning A-Laget


      20:00
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning 10-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
  • 12Tor
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:30

      Träning A-Laget


      20:00
  • 13Fre
    • 18:30

      Träning A-Laget


      20:00
    • 19:15

      Stattena IF Blå (hemma) P-05


      21:00
  • 14Lör
    • 16:00

      Fortuna FF Svart (borta) P-05


      17:30
  • 15Sön
    • 09:00

      HBG Östra Grön (hemma) P-05


      11:00
    • 12:00

      FC Trelleborg (borta) P-01


      14:00
  • 16Mån
    v.16
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 19:00

      IFK Malmö (borta) A-Laget


      20:00
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 18:30

      Träning A-Laget


      20:00
    • 19:15

      Höganäs BK Röd (hemma) P-05


      20:15
  • 21Lör
    • 11:00

      Bk Landora (borta) P-05


      12:00
    • 11:00

      Hyllie IK (hemma) P-01


      13:00
  • 22Sön
    • 14:00

      Varbergs GIF Fotboll (hemma) A-Laget


      15:00
  • 23Mån
    v.17
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
  • 26Tor
    • 18:45

      Stattena IF Blå (borta) P-05


      20:00
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 11:00

      Helsingborgs IF (borta) P-05


      12:00
    • 14:00

      Ullareds IK (borta) A-Laget


      15:00
  • 29Sön
    • 11:00

      Bk Landora (hemma) P-05


      12:00
    • 11:00

      Stattena IF (borta) P-05


      12:00
    • 11:30

      Ramlösa Södra IF (borta) P-01


      13:30
  • 30Mån
    v.18
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30