Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hisingsbacka FC

Följ

Hisingsbacka FC

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Hisingsbacka FC
Välj lag

September 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
    • 16:00

      Träning P-02


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 19:15

      IK Kongahälla 1 (hemma) Herrjuniorer


      21:15
  • 2Lör
    • 10:45

      IK Zenith Grön (hemma) P-04/U14


      12:45
    • 12:00

      Kortedala IF (hemma) A-lag Herrar


      14:00
    • 12:00

      Bollkallar HBFC - Kortedala IF P-06


      14:00
    • 12:15

      Guldhedens IK (borta) A-lag Damer


      14:15
    • 13:30

      KF Velebit 2 (hemma) P-03


      15:30
    • 15:00

      BK Häcken gul (hemma) P-06


      17:00
    • 15:00

      BK Häcken svart (hemma) P-06


      17:00
    • 16:00

      Azalea BK Orange (borta) P-02


      18:00
  • 3Sön
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 12:15

      Torslanda IK Röd (hemma) P-02


      14:15
    • 13:00

      Träning P-10


      14:00
    • 13:30

      Backatorp IF Röd (borta) P-05


      15:30
    • 13:45

      Västra Frölunda IF Grön (hemma) P-04/U14


      15:45
    • 15:00

      Gunnared KIF (hemma) P-01


      17:00
    • 16:30

      Backatorp IF Röd (hemma) P-06


      18:30
    • 16:30

      Backatorp IF Svart (hemma) P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
  • 4Mån
    v.36
  • 5Tis
    • 16:00

      Träning P-02


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Kärra KIF 5 (borta) P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-01


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrjuniorer


      19:30
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning P-04/U14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      IK Zenith 2 (borta) P-09


      20:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Futsal möte P-01


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:30

      Träning P-01


      20:00
    • 20:00

      Träning Herrjuniorer


      21:30
  • 8Fre
    • 16:00

      Träning P-02


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 9Lör
    • 12:00

      IF Warta Blå (borta) P-04/U14


      14:00
    • 12:15

      Kungsladugårds BK (borta) P-02


      14:15
    • 12:30

      Eriksbergs IF Blå (borta) P-03


      14:30
    • 13:00

      Älvsborg FF (borta) A-lag Herrar


      15:00
    • 15:15

      Finlandia/Pallo AIF (hemma) P-04/U14


      17:15
    • 16:30

      Sävedalens IF Röd (borta) P-01


      18:30
    • 16:30

      IK Zenith Vit (hemma) P-02


      18:30
  • 10Sön
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 12:30

      Träning P-07


      13:45
    • 13:00

      Träning P-10


      14:00
    • 14:00

      Näsets SK Vit (hemma) P-05


      16:00
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
  • 11Mån
    v.37
  • 12Tis
    • 16:00

      Träning P-02


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Finlandia/Pallo Arvesgärde IF 3 (hemma) P-08


      20:00
    • 18:30

      Hovås Billdal IF 4 (borta) P-06


      20:30
    • 18:30

      Hovås Billdal IF 1 (borta) P-06


      20:30
    • 18:30

      Träning P-01


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrjuniorer


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning P-04/U14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Eriksbergs IF 2 (hemma) P-09


      20:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
      Lilla Plan
    • 18:30

      Träning P-01


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 20:00

      Träning Herrjuniorer


      21:30
    • 20:15

      Torslanda IK Svart (borta) P-04/U14


      22:15
  • 15Fre
    • 16:00

      Träning P-02


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 16Lör
    • 11:15

      Hönö IS Röd (hemma) P-06


      13:15
    • 11:15

      Hönö IS Vit (hemma) P-06


      13:15
    • 11:50

      Sammandrag P-10


      15:00
    • 12:30

      Älvsborg FF Blå (borta) P-02


      14:30
    • 13:30

      Torslanda IK Röd (hemma) P-04/U14


      15:30
    • 14:45

      Ale United Svart (hemma) P-03


      16:45
  • 17Sön
    • 11:00

      Sjövalla FK-Mölnlycke IS Vit (hemma) P-04/U14


      13:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 12:15

      IF Väster Orange (hemma) P-02


      14:15
    • 13:00

      Träning P-10


      14:00
    • 14:00

      Qviding FIF Söder (hemma) P-05


      16:00
    • 14:00

      match P-07


      15:15
    • 16:00

      Jonsereds IF (hemma) Herrjuniorer


      18:00
    • 16:15

      Göteborgs FF (borta) A-lag Damer


      18:15
  • 18Mån
    v.38
  • 19Tis
    • 16:00

      Träning P-02


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Kärra KIF 1 (borta) P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-01


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrjuniorer


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 20:00

      Azalea BK (hemma) P-01


      22:00
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 16:00

      Träning P-02


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 19:15

      Hisingsbacka FC (borta) A-lag Damer


      21:15
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 11:30

      Hermansby IF (borta) P-03


      13:30
    • 11:45

      GAIS Grönt (borta) P-04/U14


      13:45
    • 13:00

      Träning P-10


      14:00
    • 13:00

      IK Kongahälla Röd (borta) P-06


      15:00
    • 13:00

      IK Kongahälla Grön (borta) P-06


      15:00
    • 13:00

      Träning P-07


      14:15
    • 14:00

      IK Zenith Grönvit (borta) P-05


      16:00
    • 14:15

      Kode IF /Kareby IS (borta) P-02


      16:15
    • 16:30

      Gunnilse IS (borta) P-01


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
    • 18:30

      Sävedalens IF (borta) Herrjuniorer


      20:30
  • 25Mån
    v.39
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 16:00

      Träning P-02


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 19:30

      Mölnlycke IF 1 (hemma) Herrjuniorer


      21:30
  • 30Lör
    • 10:45

      IK Zenith 1 (hemma) P-06


      12:45
    • 11:00

      Träning P-01


      14:00
    • 11:15

      IK Zenith 2 (hemma) P-06


      13:15
    • 11:20

      Hönö IS (borta) P-04/U14


      13:20
    • 14:00

      Ahlafors IF (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Bollkallar HBFC - Ahlafors IF P-06


      16:00
    • 15:00

      IFK Fjärås (borta) A-lag Damer


      17:00